• ~W/g mnie
    (2012-05-10 19:51)
    Polak - Jan Paweł II.
    Polka - Maria Skłodowska
  • ~pikaj
    (2012-05-11 12:53)
    Na tym forum to mogą również wybrać Kwaśniewskiego, tak pięknie sie kiwał.
  • ~wes
    (2012-05-11 00:21)
    ,,,zenada,,,imbecyle,,,z dziennika,,,to musi byc STEFAN,,,brat michnika ,,,prokurator,,,ukrywajacy sie w szwecjyij,,,a po=za tym ***** wojewodzki ,,,i kondon lis,,,i jego lisica,,,wszystko zwiazane z po--faszystowsko-sowiecka---bandera,,,
  • ~rezerwa
    (2012-05-11 00:22)
    DO BICZA NA DEBILI. JAKIE DRZEWO TAKI KLIN. JAKI OJCIEC TAKI SYN. STEFAN BATORY TEZ NIE BYL POLAKIEM A ROZUMIAL POLSKA RACJE STANU LEPIEJ NIZ TY. I CALA CZERWONA HOLOTA.
  • ~as1
    (2012-05-11 00:25)
    Palnął z tym Wyspiańskim nasz Rysiek, ta z Korczakiem tez wyskoczyła

    nie umniejszając zasług wyżej wymienionych
    i pozostając w konwencji ;
    Adam Michnik i Janina Porazińska ex equo
  • ~rezerwa
    (2012-05-11 01:27)
    NAJWIBITNIEJSZYM POLSKIM NAUKOWCEM JEST CYSORZ A NAJWIBITNIEJSZA POLKA EX. EKWO WASILEWSKA, KOPACZ I KIDAWA BLONSKA. PASI.
  • ~vp
    (2012-05-11 05:02)
    Jak to ! pomijają Polaka omnipotencji wszelakiej . Celebryci kochani a co z bratem prezesa I PREZYDENTEM OD ,KTÓREGO POLSKA ZACZĘŁA ISTNIEĆ,A BRZYDALE JUŻ ZAPOMNIELIŚCIE.???
  • ~rezerwa
    (2012-05-11 05:44)
    VP JESTES GLUPSZY OD USTAWY. BEDZIESZ DALEJ SRAL NIZ WIDZIAL TLUKU JEDEN.
  • ~rezerwa
    (2012-05-11 06:54)
    NAJWIEKSZYM KROLEM POKLSKI OBOK CHROBREGO I LOKMIETKA BYL BRAT STEFAN BATORY> KOCHAM CIEBIE KROLU> BYLES WYBITNY> WALCZYLES NA 7 FRONTACH, SPRZEDALES SWOJ MAJATEK ABY WOJSKA ZACIEZNE KUPIC PRZECIW ROSJI. MAGNATERIA LITEWASKA DALA DUPY. CZESC TWOJEJ PAMIECI. DLA NAS PRAWDZIWYCH POLAKOW JESTES LEKARSTWEM NA CALE ZLO. DZIEKUJE PANU SAKIEWICZOWI ZA POPIERANIE NASZYCH BRACI WEGROW. ONI SIE NIE ******** TAK JAK MY. IDA PO CALOSCI. MUSIMY IM POMAGAC I BYC Z NIMI. BO TO MADRY NAROD.
  • ~rezerwa
    (2012-05-11 07:21)
    TEN POMNIK POWINIEN PRZERASTAC KOLUMNE BAWIDAMKA I IDIOTY BEZJAJOWCA.
  • ~Wiesio13 bicz na PiSmatolki
    (2012-05-11 10:53)
    Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, Donald, po stokroć Donald!!!
  • ~wwiado
    (2012-05-11 11:16)
    a czy był ktos z was na tej stronie gdzie sie wybiera tego Polaka wszechczasow.. czy tylko robicie takie bla bla jestem mega madry
  • ~pisglory
    (2012-05-11 13:21)
    ja zaglosowałem na tej stronie na prof Kaczynskiego i jest mi z tym dobrze
  • ~rezerwa
    (2012-05-11 00:14)
    PANI EWO ZGADZAM SIE Z PANIA W 100%.W SPRAWIE JADWIGI.
  • ~real
    (2012-05-11 14:34)
    DONALD !!!

    TUSK !!!

    najlepszy (p)olak wszech czasów !!! może nie ? z powodu dziadka
  • ~Wrzechmir