• ~wiele bny
    (2012-11-01 13:25)
    woy tyła daje od tyłu wiecej natace buraki bo głodujemy
  • ~do Karolina
    (2012-11-02 09:16)
    Co ty chcesz od Szymborskiej?
    A Kaczynski i Macierewicz to tez nie Polacy,a miliony ich uwielbiaja.
  • ~Wielkopolanka
    (2012-12-14 00:05)
    Zdjęcie Andrzeja Łapickiego, nie jest zdjęciem Andrzeja ŁAPICKIEGO. TO NIE ANDRZEJ ŁAPICKI !!!
  • ~kasia
    (2012-12-15 11:06)
    Brakuje J.Kaczynskiego!
  • ~ów
    (2012-11-07 15:21)
    Generał Petelicki nie zmarł tylko został zamordowany ,proszę nie mylić pojęć
  • ~vvv
    (2012-11-07 15:19)
    ta stara wiedźma szymborska
  • ~edi
    (2012-11-05 20:01)
    Widzę tylko jedną Polkę na nekrologu, jest nią Irena Jarocka ( Polska Słowiańska Dusza).
    Jak w Chicago zaśpiewała Rotę Marii Konopnickiej to uroniłem łzę , było to najpiękniejsze wykonanie tego dzieła jakie w życiu słyszałem.
    Reszta to koczujący w Polsce kundle z Azji ścierwo z piekła rodem.
  • ~LAS
    (2012-11-02 17:11)
    Re: BLIŻNI
    W moim komentarzu podaję fakty. Czy nie jest prawdą, że z 12 znanych Polaków pokazanych na zdjęciach część umarła w nienaturalny sposób w podejrzanych okolicznościah, część odeszła z tego świata przedwcześnie z powodu fatalnej służby zdrowia w Polsce, jednej z najgorszych w Europie ??? Według porównania poziomu ochrony zdrowia w 190 krajach przeprowadzonego przez World Health Organization ( ŚWIATOWA Organizacja Zdrowia ) Polska zajmuje 50-te miejsce, Albania 55-te, Grecja 14-te. Francja zajęła pierwsze miejsce.
  • ~Tragiczne ale prawdziwe
    (2012-11-02 12:01)
    Czyli jak to jest z długowiecznością Polaków skoro połowa uprawnionych nie dożywa do emerytury?
  • ~Chotielca
    (2012-11-01 23:53)
    Pamietnika Lwowa nie bedzie..w gorach sie rozsypal..Jakie wojenki taka smierc? Amor ci w pigsty zajadlosc mi sie kojarzy,nie takie stare kieleckie szarpania,bo chyba pocz 80..ty Boze Narodzenie swierk nie ple ple tu bedziesz..kiedy tak umiera znana osoba,sam,skad jej stan ducha??"Goral i ple ple" grasuje ? Dziwne.Ucieka sie tak,chowa..Straszne,ale jaj wiedziec ?