• ~Anatol szuka kapelusza
    (2013-02-16 14:23)
    trupolewy - żenada
  • ~giga
    (2012-12-05 04:49)
    JAK PUSTY KATOLICYZM WIDAĆ TAM, GDZIE WALI SIĘ PRZEZ ŁEB INNEGO
    KRZYŻEM, A Z KOMOROWSKIEGO Z PIĄTKĄ DZIECI ROBI SZATANA, GDY Z KACZYŃSKIEGO PRZYKŁADNĄ CÓRĘ KOŚCIOŁA

    - tam tez pusty patriotyzm jest tam, gdzie się o nim
    wrzeszcy
  • ~wikary
    (2012-12-05 04:48)
    Siedem grzechów głównych sekty slugusow agenta ruskiego z Torunia
    PYCHA
    CHCIWOŚĆ
    NIECZYSTOŚĆ
    ZAZDROŚĆ
    NIEUMIARKOWANIE W JEDZENIU I PICIU
    GNIEW
    LENISTWO
  • ~potomek oficera z Katynia
    (2012-12-05 04:46)
    JAKIM PRAWEM LACZY SIE WYPADEK LOTNICZY SPOWODOWANY GLUPOTA I AROGANCJA IDIOTOW BLIZNIAKOW Z MORDEM 15 TYSIECY OFICEROW ?
  • ~zgroza
    (2012-11-29 20:49)
    a czy to jakieś przestawienie ???a może sztuka teatralna ,ale nie dostrzegłam Jandy !!! tylko jakiś przebierańców wznoszących zakaptrawione oczęta na krucyfiks i jakiś złom.Przyjedzcie z tym przedstawieniem do naszej wsi bo ty zimą smutno i nudno,tylko chłopy chleją pod sklepem Zośki a wieś nazywa się Porombańcowo to jest na wschód od koziej wólki.
  • ~cyngiel..
    (2012-11-27 21:06)
    wy gnoje zgnilego zistemu niewiecie jak sie wykrenncic my itak wiem zescie ich zamordowali...precz z...zydokomuna...
  • ~mamamija
    (2012-11-27 19:00)
    Okazalo sie niedawno co przyznał sam Maciorewicz że brzoza jednak nie była przyczyna rozpadu samolotu...wiec jej wizerunek w kosciele przy krzyżu jest pomyłką.
    Najlepiej na krzyżu według nowej spiskowej teorii radzimy powiesić imitacje lasek trotylu.
  • ~motek
    (2012-11-27 09:32)
    przepraszam wszystkich za słowo mafia , mafia jest tylko jedna u nas w naszej kochanej partii PO którą rządzi mafiozo tusk , nie wiem dlaczego nasz szef nie zainwestował w ten pomnik tyle u nas afer , naszą partie dziś stać na wszystko
  • ~rusinka
    (2012-11-27 08:47)
    O jejku--jaki sliczny smolenski Disneyland--i to w kosciele.
    Jest to absolutna obraza ludzi, ktorzy zgineli w Katyniu--postawiac ich na tym samym poziomie co garstka fanatykow, ktorzy niestety zgineli z powodu glupoty ich przywodcow.
  • ~baldahim
    (2012-11-27 08:25)
    do 'motka' i reszty POmatolskich CHAMOW!

    NIE Z TWOJEJ KIESZENIE ORDYNARNY POmatole - wiec goooowno ci do tego!
  • ~m&m
    (2012-11-27 07:40)
    Czy widoczny na zdjęciu orzeł składa skrzydła podczas modlitwy?
  • ~Fil
    (2012-11-27 07:18)
    Jarmark w najgorszym wydaniu
  • ~re: ~moim zdaniem2012-11-27 06:23
    (2012-11-27 07:03)
    "POwce wymyslili hel" - nie wiedziałem, że PiSowce zapisali się do PO ...
  • ~PIORUN
    (2012-11-27 06:44)
    Bufetowa zapłaciła, a Nycz to PO!!!
  • ~moim zdaniem
    (2012-11-27 06:23)
    POwce wymyslili hel, żeby ośmieszyć tych, co dążą do wyjasnienia prawdy. Przestepcy na wolności drwią i szydzą z detektywa, obserwując jak się krząta. Co do brzozy - jest i będzie symbolem KŁAMSTWA.
  • ~Konrad Wallenrod
    (2012-11-27 02:32)
    Czyj to jest w koncu kosciol sw.Anny czy Bozy ?.Bozy kosciol Jezusa Chrystusa nie potrzebuje zadnych pomnikow,rzezb i obrazow.Zbudowany jest dusz ludzkich na fundamencie wiary raz tylko przyniesionej z nieba..List sw. Judy .Apostola wiersz 3-4.Umilowani,wkladajac cale staranie w pisanie wam o wspolnym naszym zbawieniu,uwazam za potrzebne napisac do was,aby zachecic do walki o wiare raz tylko przekazana swietym.Wkradli sie bowiem pomiedzy was jacys ludzie ,ktorzy dawno juz sa zapisani na to potepienie,bezbozni,ktorzy laske Boga naszego zamieniaja na rozpuste ,nawet wypieraja sie jedynego Wladcy i Pana naszego Jezusa Chrystusa.Drugi list sw Piotra Apostola,rozdzial 2 wiersz 1-3.Znalezli sie jednak falszywi prorocy wsrod ludu tak samo,jak wsrod was beda falszywi nauczyciele,ktorzy wprowadza wsrod was zgubne herezje.Wypra sie oni Wladcy ,ktory ich nabyl,a sprowadza na siebie rychla zgube.A wielu pojdzie za ich rozpusta,przez nich zas droga prawdy bedzie obrzucona bluznierstwami,dla zaspokojenia swej chciwosci obludnymi slowami was sprzedadza ci ,na ktorych wyrok potepienia od dawna jest w mocy,a zguba ich nie spi.Pierwszy list do Tymoteusza rozdzial 2 wiersz 5-6.Albowiem jeden jest Bog ,jeden tez posrednik miedzy Bogiem a ludzmi,czlowiek,Chrystus Jezus ,ktory wydal siebie samego na okup za wszystkich jako swiadectwo we wlasciwym czasie..Czyj jest ten budynek swiatynia Boza czy jakiejs tam swietej uczyniona moca ludzkich sadow.Pierwszy list do Koryntian rozdzial 4 wiersz 5.Przeto nie sadzcie przedwczesnie,dopoki nie przyjdzie Pan,ktory rozjasni to ,co w ciemnosciach ukryte ,i ujawni zamiary serc.Skoro matka Jezusa Chrystusa Maryja potrzebowala sama kogo ?.Ew.sw Lukasza rozdzial 1 wiersz 46-47.Wtedy Maryja rzekla:Wielbi dusza moja Pana,i raduje sie duch moj w Bogu,moim Zbawacy.Drugi list do Tymoteusza rozdzial 4 wiersz 1 - 4.Zaklinam cie wobec Boga i Chrystusa Jezusa ,ktory bedzie sadzil zywych i umarlych i na Jego pojawienie sie,i na Jego krolestwo:glos nauke ,nastawaj w pore,nie w pore,w razie potrzeby wykaz blad,poucz,podnies na duchu z cala cierpliwoscia,ilokroc nauczasz.Przyjdzie bowiem chwila ,kiedy zdrowej nauki nie beda znosili,ale wedlug wlasnych pozadan-poniewaz ich uszy swierzbia-beda sobie mnozyli nauczycieli.Beda sie odwracali od sluchania prawdy,a obroca sie ku zmyslonym opowiadaniom.List do Rzymian rozdzial 10 wiersz 9.Jezeli wiec ustami swoimi wyznasz ,ze Jezus jest Panem ,i w sercu swoim uwierzysz ,ze Bog Go wskrzesil z martwych -osiagniesz zbawienie.Matka Jezusa Chrystusa sama to zrobila potrzebowala kogo ?.Zbawiciela Pana !.Kto jest panem jej Syn Jezus Chrystus ,ktory byl przed nia zanim ona sama sie urodzila.Ew.sw Jana rozdzial 8 wiersz 58.Rezkl do nich Jezus : Zaprawde ,zaprawde,powiadm wam;Zanim Abraham stal sie, Ja Jestem.Maryja miala przodkow.List do Galatow rozdzial 4 wiersz 4-7.Gdy nadeszla jednak pelnia czasu,zeslal Bog Syna swego ,zrodzonego z niewiasty,zrodzonego pod Prawem,aby wykupil tych ,ktorzy podlegali Prawu,abysmy mogli otrzymac przybrane synostwo.Na dowod tego,ze jestescie synami,Bog wyslal do serc naszych Ducha Syna swego,ktory wola: Abba ,Ojcze !.A zatem nie jestes juz niewolnikiem ,lecz synem.Jezeli zas synem ,to i dziedzicem z woli Bozej.Pierwszy list sw Jana apostola rozdzial 4 wiersz 2.Po tym poznajecie Ducha Bozego:Kazdy duch,ktory uznaje ,ze Jezus Chrystus przyszedl w ciele ,jest z Boga ,i wiersz 12 .Nikt nigdy Boga nie ogladal.Ew.sw.Jana rozdzial 4 wiersz 24. Bog jest duchem: potrzeba wiec by czciciele Jego oddawali Mu czesc w Duchu i prawdzie.Ew.sw Lukasza rozdzial 24 wiersz 39.Popatrzcie na moje rece i nogi: to Ja jestem.Dotknijcie sie mnie i przekonajcie : duch nie ma ciala ani kosci,jak widzicie ,ze ja mam.Przy tych slowach pokazal im swoje rece i nogi .Prosze bardzo niech kler katolicki udowodni ze jest innaczej ?.Skad sie wzial okultyzm Maryjny i swietych,czy Jeden doskonaly Zbawiciel to zamalo ?.Dlaczego Polacy musza byc tak upokazani i oddaja czesc temu co zabrania orginalne drugie przykazanie Boze i Biblia,sluchacze Radia Maryja niech pytaja tzw o.T. Rydzyka,dlaczego ?.Orginalne drugie przykazanie Boze,zgodne z tym co jest na pierwszej tablicy Mojzesza jest inne niz w katechizmach Krk ,a to dlaczego skoro w Biblii Tysiaclecia ono jest .Ksiega Wyjscia rozdzial 20 wiersz 4-6 i Ksiega Powtorzonego Prawa rozdzial 5 wiersz 8-10.Co za sila trzyma naszych rodakow przed poznaniem tej prawdy ?.W koncu w XXI wieku jestesmy madrzejsi od ludzi z czasow kiedy Jezus glosil im Ew.Zbawienia,skoro tamci wszystko rozumieli no to cos jest nie tak z naszym narodem.Apostol sw Pawel mowi o przekletych z powodu ?.List do Galatow rozdzial 1 wiersz 7-9.Drugi list do Koryntian rozdzial 11 wiersz 13-15.Narod polski powinien wiedziec przed kim ma klekac.Ew.sw. Mateusza rozdzial 4 wiersz 8-11.ABC -chrzescijanstwa.
  • ~motek
    (2012-11-27 02:24)
    Z brązu, a dlaczego nie ze złota albo platyny, czarna mafia oszczędza?
  • ~motek
    (2012-11-27 02:11)
    Kto za to zapłacił?
  • ~katolik
    (2012-11-27 01:51)
    Nycz to zakala Kosciola w Polsce !
  • ~piorun
    (2012-11-26 23:38)
    Kosciol Polski UPADA, linczujac sie sam Nyczowszczyzna, Piorunowszczyzna i Boniecczyzna