• ~slazak
    (2012-11-26 16:26)
    Po prostu sekta smolenska, nic dodac nic ujac
  • ~ghj
    (2012-11-26 16:37)
    Bałwochwalstwo. środek Europy ,XXi wiek ,o zgrozo.
  • ~żałosne pisdzielskie ścierwo z
    (2012-11-26 16:40)
    krzyżykiem i kółkiem ???
  • ~Pawel51
    (2012-11-26 16:42)
    Czy trochę miejsca dla Boga mają jeszcze w tym kościele?
  • ~Carolvojtyla
    (2012-11-26 16:44)
    Porównanie zbrodni katyńskiej z wypadkiem/katastrofą spawcą której była pycha kaczyńskich,pewnie jeszcze zakrapiana-to wielkie nadużycie.Łączenie tych dwu spraw to bzdura i politykierstwo dziwisza rydzyka i kaczynskiego.Po trupach do wymarzonego celu jakim jest władza.Nie dla psa kiełbasa!
  • ~aleek
    (2012-11-26 16:45)
    jednak spotkanie z brzozą tutki było przyczyną wypadku .Co na to Świrosław.
  • ~motek
    (2012-11-26 16:50)
    Dlaczego te palanty są tak brzydcy?
  • ~NIE DENERWOWAC WLADZY LUDOWEJ
    (2012-11-26 16:53)
    JAK JESZCZE KTOS BEDZIE DENERWOWALA PLATFORME OBYWATELSKA, WSI, SLD, URZAD PREZYDENTA I PREMIERA LUDOWEGO PANSTWA POLSKIEGO, BYLYCH CZONKOW PZPR, UB, SB, MO, ZOMO JAKS BRZOZA I KRZYZAMI TO NA ZNAK PROTESTU KAZE SOBIE JAJA OBERZNAC NA PLACU PRZED PALACEM PREZYDENCKIM. CO MY ZROBIMY JAK PREMIER, PREZYDENT, BYLI CZLONKOWIE PZPR, UB, SB, MO, WP I WSI ZDECYDUJA SIE JUZ NAMI NIE RZADZIC I WYJADA NA ZMYWAKI DO LONDYNU? CO MY ZROBIMY SAMI. BEZ WLADZY KTORA NAS MASOCHOSTTOW STYMULUJE NIE ZROBIMY NIC.
  • ~alojzy
    (2012-11-26 16:54)
    niezłe goovno
  • ~luk1407
    (2012-11-26 16:55)
    Druga pieczęć: III WOJNA ŚWIATOWA środa, 16.05.2012, 03:10 Moja najukochańsza córko, muszę poinformować cię, że trzecia WOJNA ŚWIATOWA wkrótce ukaże się światu. Jak widzisz, dziś rano, płyną Moje łzy.* Druga Pieczęć wkrótce zostanie złamana, jak przepowiedział Jan Ewangelista w Księdze APOKALIPSY. Rozpocznie się ona w EUROPIE. Przyczyną będzie system BANKOWY i NIEMCY po raz kolejny wezmą udział w tej tragedii, jak to było w ostatnich dwóch przypadkach. Kiedy się rozpocznie, w dużym stopniu będzie to z powodu oszczędności w gospodarce, a katastrofa wpłynie na GRECJE z wielkim opadem RADIOAKTYWNYM we FRANCJI. Bliski Wschód będzie również zaangażowany z IZRAELEM i IRANEM w wojnę, a SYRIA odegra poważną rolę w upadku EGIPTU. Moja córko, budzę cię, by ci to powiedzieć, nie żeby straszyć, ale wzywam do wielkiej MODLITWY za Europę w tym czasie. Z powodu WOJNY i braku pieniędzy, dużo zbiorów zostanie utraconych, a to doprowadzi do otwarcia Trzeciej PIECZĘCI oznaczającej GŁÓD. Dlatego teraz wzywam wszystkie dzieci Boże, aby próbowały magazynować suszoną i nie łatwo psującą się ŻYWNOŚĆ do wyżywienia swoich rodzin. Ważne jest, aby uprawiać własne zbiory, jeśli to możliwe. Pamiętajcie jednak, że modlitwa może złagodzić wiele z tego cierpienia. Efektem tej WOJNY będzie to, że Mój KOŚCIÓŁ na ziemi, będzie wciągnięty do jednego ŚWIATOWEGO kościoła, w imię zjednoczenia. To zjednoczenie czyli fałszywy pokój, staną się rzeczywistością, w której ANTYCHRYST ujawni się, by stworzyć fałszywy pokój i tak zwany koniec wojny. Ten pokojowy pakt obejmie świat zachodni aż CHINY i ROSJA zaangażują się w sprawy świata. Będą one stanowić zagrożenie dla BESTI Z DZIESIĘCIOMA ROGAMI - EUROPY i przejmą nad nią kontrolę, aby wprowadzić KOMUNIZM. Czerwony smok- CHINY, już zdobywają silną pozycję w świecie ze względu na ich kontrolę światowych finansów. Czerwony smok i "Niedźwiedź", którym jest ROSJA nie kochają Boga. Są one kierowane przez ANTYCHRYSTA, który pochodzi ze WSCHODU i kryje się za zamkniętymi drzwiami. Kiedy te proroctwa zaczną się spełniać cały świat uwierzy w te orędzia. Wtedy nie będzie żadnych wątpliwości.(...)Wasz Jezus
  • ~GAG
    (2012-11-26 16:55)
    JEDNI CHODZĄ DO KINA DRUDZY DO PUBU A JESZCZE INNI NA RYBY A ONI LUBIĄ SMOLEŃSKIE IMPREZY
  • ~hanka
    (2012-11-26 16:55)
    I to jest kosciol "akademicki"???
    Czy ci ludzie jeszcze maja dobrze w glowie???
    To jest zupelne balwochwalstwo. Kosciol akademicki w Warszawie?
    A nie gdzies na zabitej deskami wsi, gdzie jeszcze taka dekoracja moglaby sie pojawic. Plakac sie chce.
  • ~AAAA
    (2012-11-26 16:56)
    ...a gdzie mgla ???!!!
  • ~profesor
    (2012-11-26 16:57)
    Orzelki, brzoza, sosny--jakie sliczne dekoraje.
    Co takiego moze sobie PiS ustawiac, ale skandalem jest ze cos takiego robi sie w municypialnym kosciele dla potencjalnych :intelektualistow.
  • ~123
    (2012-11-26 17:00)
    a na c***j mie ten kaktus?
  • ~bycie bandytą to bycie faszystowsko
    (2012-11-26 17:02)
    bolszewicką katolską szują.
  • ~@GAG i sPOlka
    (2012-11-26 17:02)
    DOSZCZETNIE ZDEGENEROWANE MORALNE KARLY W WAS!

    Az tyle na ten temat - bo brak slow na POmatolskie KOLTUNSTWO!!!
  • ~OBYWATEL POLSKI
    (2012-11-26 17:03)
    NO I TAK TRZYMAC PISDZIELCE Z CZRNA MAFIA I BEDZIE SPOKOJ
  • ~fPiSdu !
    (2012-11-26 17:04)
    brzoza ???
    przecież pisdzielce nie wierzą w "brzozę smoleńską" !
    co za oportunizm !
    prawdziwie pisowski oportunizm.
  • ~do 'zalosne gooowno....'
    (2012-11-26 17:04)
    Wyjatkowo TRAFNY pseudonim sobie obrales POmatolskie ZALOSNE GOOOWNO!