• ~@luk coś tam walnij się debilu mocno
    (2012-11-26 17:09)
    W ŁEB !!!
  • ~>>>>>> Zibi <<<<<<
    (2012-11-26 20:47)
    RZYGAM SMOLENSKIEM I MAM W DOOOPie PIS I KACZYNSKIEGO=BOLKA
  • ~słowianin
    (2012-11-26 22:13)
    Czytam wasze wypowiedzi, pełne obraźliwych słów i nienawiści. Nie nazwę was tak jak na to zasługujecie, i jak byście zrozumieli. Bo wy chyba innych słów nie znacie... Nie jestem katolikiem, a wy ten Kościół obrzucacie największym błotem. Ale zapamiętajcie sobie - z kapłanami jeszcze nigdy nikt nie wygrał. Ani Stalin, ani Kim ir Sen... I wy nie wygracie. Nawet mając na czele tego niezbyt mądrego prezesa Palikota...
  • ~mały CZESIO
    (2012-11-26 21:52)
    Mam nadzieję , że Ruscy jak najszybciej oddadzą ten wrak, ale pod warunkiem
    ... wpakowania go w całości do budynku kościoła Św Anny.
  • ~alumn
    (2012-11-26 21:38)
    Nycz nie jest taki głupi na jakiego wygląda - on jest dużo głupszy;
    on ma twardszy łeb jak pancerna brzoza, o głupi jak koza.
  • ~Gość
    (2012-11-26 21:35)
    Skąd ta brzoza stała sie symbolem czy tak nakazła MAK Nyczowi - bo jeszcze nie ma pewności kto i kiedy jązlamał i jaki był udział jej w katastrofie. Nycz przynośi tylko hańbę jako ksiadz popełnia wielki grzech kłamstwo - i to przekazuje naiwnym wiernym On za miskę soczewicy od PO robi z siebie idiotę.
  • ~aVoX
    (2012-11-26 21:33)
    Nycz to rzeczywiście pół-debil? Jeszcze nie dotarło do tego gamonia, że pancerna brzoza to blaga dla przymulonych lemingów?
  • ~Szmul Praski
    (2012-11-26 21:24)
    Zibi-BARDZIEJ zjelopial!!! Kaczynski z Walesa JUZ mu sie POpieprzyl!Za duzo wpisow-widac KREDYT splaca!!!
  • ~GAL
    (2012-11-26 21:05)
    ,,,Oko Jara ,, to palikotowski sodomiarz jełop ,mianuję cię na wybitnego jełopa tej strony
  • ~być bydlakiem to być polską szmatą
    (2012-11-26 20:37)
    wymachującą szabelką bandyty faszystowskiego bolszewika katolskiego.
  • ~007
    (2012-11-26 22:23)
    Nycz to wspołczesna piąta kolumna w kościele katolickim. Wstawianie brzozy jest wyrazem tęPOty lub wrodzonej POdłości.
  • ~skrzyżowane patyki to jakość
    (2012-11-26 20:13)
    polskiej polityki ???
  • ~Przewodnik
    (2012-11-26 20:15)
    Proboszcz POwinien wlasny leb wciskac miedzy te pretowe drzewa i czytac napisy z pamiatkowych tablic - turystom.Tylko niech sobie uszow nie POszarpie-A najlepiej z Nyczem!
  • ~desto
    (2012-11-26 20:18)
    oleńska lekcja z Turcji


    (foto. pis-mokotow.pl)
    Rodzina zmarłego 19 kwietnia 1993 roku prezydenta Turcji, Turguta Ozala, od 19 lat sugerowała, że został on otruty. Wyśmiewano ją, że wierzy w „spiskowe teorie”. Niesłusznie. Miała rację.

    Rodzina i zwolennicy zmarłego prezydenta nie ustawali w zabiegach, choć oficjalna komisja rządowa 19 lat temu podała, że prezydent zmarł na atak serca (fakt, że w dniu zgonu wyjątkowo nie było przy nim jego prywatnego lekarza ani pielęgniarki, karetka z powodu usterki nie mogła ruszyć a w prezydenckiej rezydencji nie było sprzętu do udzielania pierwszej pomocy, oficjalnie uznano za nieistotne) i całą sprawę uznano raz na zawsze za zamkniętą.

    Cierpliwość rodziny została jednak w końcu nagrodzona, bo kolejny prezydent Turcji, Abdullah Gul, zarządził wszczęcie śledztwa w sprawie przyczyny śmierci swego poprzednika.

    W czerwcu prokuratura potwierdziła, że prezydent Ozal zmarł w okolicznościach budzących liczne wątpliwości, a atak serca nie był jedyną przyczyną jego zgonu.

    We wrześniu naczelna prokuratura wydała zgodę na ekshumację zwłok.

    Na początku października przeprowadzono ekshumację.

    Parę dni temu tureckie media podały, że badania przeprowadzone przez specjalistów z Instytutu Medycyny Sądowej wykazały, iż Ozal został otruty. W jego szczątkach znaleziono ślady co najmniej czterech trujących lub promieniotwórczych substancji: owadobójczego DDT i powiązanego z nim DDE (w stężeniu dziesięciokrotnie przewyższającym notowane w ciele ludzkim i w naturze), toksycznego kadmu oraz radioaktywnych ameryku i polonu.

    Szef tureckiego Instytutu Medycyny Sądowej zapowiedział, że prace analityczne zostaną zakończone w grudniu i wówczas opracowany przez specjalistów raport trafi do prokuratury.

    Cóż, uczyć można się i od Turków…
  • ~ss
    (2012-11-26 19:36)
    Tylko Nycz mógł poświęcić pancerną brzozę!!!
  • ~Oko Jara
    (2012-11-26 19:30)
    Pomnik Świętej Pancernej Brzozy, co to Kaczemu się nie dała. Piękny pomnik.
    No i ten krakowsko- przedmiejski krzyż wkomponowany w połamane pancerne gałęzie. Cóż za metafora splecenia polsko-rosyjskiej historii. No i Kaczego wizerunku nie ma. Gdzieś wstydliwie schowane za gałęziami Kaczę imię.
    Piękny pomnik, dzieło sztuki.
    Proboszczowi trzeba dać ochronę, bo pis-dzielce go zaciukają.

    Boże chroń Polskę przed pis-dzielstwem!!!
  • ~Oko Jara
    (2012-11-26 19:19)
    Brzozy z brązu, czyli pancerne brzozy. Dobre, he, he, he. Chyba już żaden pis-dzielec do tego kościoła nie wejdzie he, he, he.

    Boże chroń Polskę przed pis-dzielstwem!!!
  • ~ja
    (2012-11-26 19:14)
    RZYGAC MI SIE JUZ CHCE TYM SMOLENSKIEM 1pozdrawiam wszystkich dyzurnych pisowcow
  • ~wiele bny
    (2012-11-26 22:14)
    polska to prostytutka kleryu i watykanu co zarobi musi oddac klechom kler jako sutenerzy a polska stoi pod latarnia jako nierzadnica
  • ~dawny pisdzielec
    (2012-11-26 23:11)
    A gdzie chel i trotyll?