• ~Jo
    (2012-12-12 18:59)
    Zdychaj ruski psie
  • ~emik
    (2012-12-12 22:11)
    Choremu dzieciakowi nawet badania krwi nie zrobili,zmarl chlopczyna,a tego bandyte karetka do szpitala bo dostal krwotok z nosa,niech nie dlubie w nosie.
  • ~www
    (2012-12-12 21:41)
    SZKODA ZE NIE KURDUPEL...
  • ~kolo
    (2012-12-12 21:41)
    ~kandydat na hienę2012-12-12 18:35

    hieny są wśród nas - czas na opamiętanie i empatię !!!
    ---
    Ty tu ludziom od hien nie urągaj, czerwona łachudro! Na pani Kaczyńskiej najgorsze psy wieszano, życzono jej najgorszego kiedy zachorowała - a przecież nic złego nikomu nie zrobiła.
    A ten sukinsyn zasłużył na dużo więcej, niż tu ludzie piszą! Niech zdycha, czas mu już!
  • ~em
    (2012-12-12 21:53)
    Duzo zdrowia Panie Generale ,niepotrzebnie zostawil Pan tylu glupcow,oszolomow,to są własnie ci co im Pan życie uratowal-wychowanki tadeusza.
  • ~ddd
    (2012-12-12 21:58)
    Niech ktoś mu poda odbezpieczony pistolet. Niech odejdzie z tego świata jak na generała i człowieka honoru przystało, Niech się już nie męczy na siłę sam i niech nie męczy nas.
  • ~czytelnik
    (2012-12-12 21:58)
    Do - Jar - Napisales 'Wyrazy szacunku panie generale' .
    A ja sie pytam - za co ???-
    Za to, ze przez niego zginely setki uczciwych ludzi takich jak ks Popieluszko> Za to, ze trzymal Polakow zamknietych w kombinatach , zeby pracowali na ZSRR, sami stojac w kilometrowych kolejkach po maslo i cukier???
    Krotka masz pamiec, kolego ~Jar...
  • ~widmo
    (2012-12-12 22:06)
    co za traf, co roku Jaruzelski w rocznicę swojej zdrady nagle źle się czuje i chowa się po szpitalach. Przecież to nie przypadek, nawet jego sumienie gryzie i nie ma czelności spojrzeć w twarz prawdziwym polakom.
  • ~Stary baca...
    (2012-12-12 19:11)
    ty jendrus ty matole szmate w zemby od katolikuf wara frajerze on mial litosc nad niewinnymi wydawal podpisywal wyroki smierci na Kukilskiego ktury uratowal Europe a moze i swiat od 3wojny swiatowej jest rasowym boszewickim bandyta on nigdy niebyl Polakem nauczyl sie tylko mamrac po naszemu tak jak gajowy jedna i ta sama sitwa zydokomuny...
  • ~siergiej