• ~Wiesio13 bicz na PIS-matolki
    (2012-12-24 08:14)
    PRAWDZIWY STAN PO-rzydoskiego PAŃSTWA
    pod rządami Tuska i angielskiego żyda Rostowskiego na rok 2012
    - 470 zł realna średnia renta netto.
    - 880 zł realna średnia emerytura netto.
    - 1.420 - zł - realna średnia płaca netto.
    - 1 700 000 - osób - nie objętych ubezpieczeniem medycznym.
    - 5 000 000 - bezrobotnych bez prawa do zasiłku poza rejestrem, łącznie z emigrantami zarobkowymi.
    - 1 900 000 - bezrobotnych pobierających średni zasiłek 534 zł netto
    - 320 000 - bezdomnych.
    - 2 000 000 - emigrantów wyjazdy w latach 2007 2012.
    - 370 000 - dzieci niedożywionych.
    -13 500 000 - osób żyjących poniżej min. biologicznegoprzyjęto kryteria
    ONZdzienny wydatek na utrzymanie 1 osoby nie przekracza 2,5 $ USA.
    - 93% - przedsiębiorstw państwowych sprywatyzowanych zlikwidowanych.
    - 98% - sektora bankowego w obcych rekach, rządowa propaganda twierdzi że jest to 70%.
    - 4 600 - zlikwidowanych placówek oświatowych szkoły,przedszkola,żłobki
    - 100.000 nowych urzędników w latach 2007-2012r
    - 56 000 - samochodów służbowych -dla naczelników, dyrektorów , krawaciarzy itp.
    - 45 - m-cy średni czas oczekiwania na wizytę u spec. lekarza !!!
    - 67 - lat wiek emerytalny.
    - 2.000.000.000 zł koszt wybudowania najdroższego w Europie stadionu w
    Warszawie, który nie będzie w stanie po euro2012 zarobić na siebie. - - najdroższe w Europie autostrady i najdroższe opłaty za przejazd nimi.
    - - najdroższa energia elektryczna w Europie
    - - najdroższe ceny za gaz w Unii Europejskiej
    - - najdroższe prowizje bankowe i najwyższy w UE % na pożyczki.
    - - najdroższe w Europie opłaty za internet i połączenia telefoniczne
    - - najdroższe leki w Unii Europejskiej.
    - - najdroższe opłaty za naukę i przedszkola.
    To tylko maly % dorobek rudego psycholka.
    Euro2012: Nie dwa miliony zagranicznych kibiców, tylko nieco ponad 400 tysięcy. Nie 900 milionów zł zysku z ich obecności, tylko 450 milionów. Nie długofalowe zyski liczone w miliardy, tylko owszem, liczone w miliardach, ale odsetki od kredytów. Jeśli do tego dodać rozczarowanych restauratorów, zadłużenie miast-gospodarzy na gwałt podnoszących podatki i opustoszałe stadiony, na których nic się nie będzie działo z uwagi na koszty, to trzeba dojść do wniosku, że Euro 2012 było gorszym kataklizmem niż słynna powódź tysiąclecia z 1997 roku. W końcu kosztowała ona jedyne 4,5 miliarda tyle co nasze puste stadiony.
    Rok 2013: Większa akcyza zgodnie z dyrektywą (sic!) UE na olej napędowy i gaz LPG, wzrosną ceny żywności i tak już drogiej w stosunku do zarobków większości Polaków.
    18-20% rejestrowanego bezrobocia, mimo ogromnej emigracji zarobkowej niespotykanej w żadnym cywilizowanym europejskim kraju.
    By żyło się lepiej Ubekom...
  • ~Zgredek
    (2012-12-23 22:50)
    ,,,~Awatar2012-12-23 20:24

    Jak zwykle bajzel, bo słowo bałagan jest zbyt łagodne. Ktoś do diabła rozstrzygał przetarg, gdzieś w tle były warunki wykonania robót, no i oczywiście inspektorszy nadzoru budowlanego, którzy powinni sprawdzać wykonanie robót na każdym, powtarzam, na każdym etapie i odbierać te etapy. Oczywiście powinna być dokumentacja i podpisy - czytelne, a jakże. Jak znam życie nikomu nic się nie stanie," bo swoi poszli do swoich po swoje". Naród, czyli podatnik zapłaci, jak zwykle!. Ja wychowałem się przy lotnisku WSK Mielec, sławnej wytwórni zbudowanej w czasach COP-u (kto z obecnie rządzących wie co to było?)., Już w stanie wojennym (1983-85) zbudowano tak pas startowy na 4 kilometry, na którym miały lądować radzieckie strategiczne bombowce. Był kryzys, była wyśmiewana do dzisiaj "socjalistyczna gospodarka". ale pas do tej pory jest nietknięty. Jak patrzę na jego płaszczyznę, to oko boli od jego równości. No cóż, wtedy Polacy potrafili budować, pytanie dlaczego teraz nie potrafią nic? A no dlatego, że jest przyzwolenie na rabunek i bylejakość. Nikt za nic nie ponosi odpowiedzialności. Za taką wpadkę rząd, a przynajmniej kilku jego ministrów powinno iść precz bez odprawy. Spokoja głowa, dostaną premie, tak jak minister Kosiniak-Kamysz Władysław za udział w wigilii bezdomnych i bezrobotnych w Krakowie. Nie tam jest jego miejsce!. On powinien dawać ludziom nadzieję na pracę, a nie utwierdzać ich w przekonaniu, że dziadostwo jest ich przeznaczeniem. Hańba!.""
  • ~gosc
    (2012-12-23 22:36)
    nic sie nie stalo,rodacy nic sie nie stalo.
  • ~leszek
    (2012-12-23 22:02)
    To nie mogło się inaczej skończyć :)
    Za co się POpaprańce nie wezmą to sp*przą.
  • ~007
    (2012-12-23 22:16)
    Matoły o co chodzi; Tusk z Komorowskim obiecywali POlskę w budowie tylko zaPOmnieli, że cementu nie starczyło na drogi i lotniska - jak za komuny prywata przed Racją Stanu.
  • ~im się należy oni fachowce z PO
    (2012-12-23 22:34)
    a PO milionie tajnych premii
    to POpaprane napewno sobie
    wypłacili !!!
  • ~trg
    (2012-12-23 22:39)
    Zielona wyspa Tuska i PO. Oj tam,oj tam - nic się nie stało.To tylko pas startowy, zawsze to lepiej niż z Amber Gold...
  • ~Barti_Chełm
    (2012-12-23 22:42)
    czytać się nie da..
    Panie redaktorze, jeśli nie znasz gramatyki i interpunkcji to zainstaluj pakiet językowy do office i wyszukiwarki - sama poprawi błędy !
    Koledzy i Koleżanki, czyż nie mam racji ?
  • ~Polak z Norwegii
    (2012-12-23 22:56)
    Za komuny oplutej potrafili robic lotniska no ale wtedu rzadzili Zydzi. ( podobno )

    MASZ RACJE , PO I PIS TO JEDNO I TO SAMO.
    ROZMODLENI ZLODZIEJE , OSZUSCI
  • ~nadal czekam na autostrady
    (2012-12-23 21:36)
    na tym lotnisku chyba też tak jak na Śląsku rządzi koalicja Platforma Obywatelska - Ruch Autonomii Śląska potocznie zwana PORAŚKĄ ... błogosławiona przez Kutza , tego nudzia antyPolaka !