• ~USA
  (2013-02-17 03:00)
  W Polsce oszolomow nie brakuje PRZERAZAJACE!!!
 • ~delf
  (2013-02-14 17:10)
  Albo "zyczliwy" zazdrosnik??
 • ~Qwertus
  (2013-02-14 16:57)
  znowu biznes nie idzie i trzeba z ubezpieczenia?
 • ~vitek
  (2013-02-14 22:40)
  Durne komentarze ! Pożar powstał podczas prac remontowych a nie podczas normalnej pracy hotelu. Gdyby powstał pożar w hotelu Gołębiewskiego w Wiśle w sali bankietowo -konferencyjnej na 800 osób ,która posiada tylko jedno wyjście bez wyjść ewakuacyjnych to mielibyśmy narodową tragedię . Hotel ten podwyższono nielegalnie o dwa piętra ! Hotel Gołębiewski to TITANIC .
 • ~- MIKOL-AJE K - rznij Wal- en ty
  (2013-02-14 21:20)
  BURDELE- PLONA- RUMIENCEM- PYCHY - I TAK BEDA ICH PANY - OPIEKAC SIE W PIEKLE - - NA KAZDEGO- PRZYJDZIE CZAS-- CZAS - CZAS SPRAWIEDLIWOSCI - DLA SWIATA NADCHODZI- DOSC- OSZUSTOW ZLODZIEJI - LIBERALOW I MARNOTRAWCOW - POSPOLITYCH LOTROW CHRONIONYCH- PRZEZ- RZADY I PARTIE - CWANIAKOW - BANDY ZORGANIZOWANEJ- Z GORY - WIDZI LAPIEJ I KAZDE ZLO ZNA - I PIEKLA WAM NIE BEDZIE ZALOWAL--/ Myslcie przed - a nie po- szkodzie-- ZMARNOWALISCIE- ZYCIE - SWOJE I INNYCH- ZBRODNIARZE
 • ~XXXY
  (2013-02-15 15:14)
  "" I TAK BEDA ICH PANY - OPIEKAC SIE W PIEKLE - - NA KAZDEGO- PRZYJDZIE CZAS-- CZAS - CZAS SPRAWIEDLIWOSCI - DLA SWIATA NADCHODZI- DOSC- OSZUSTOW ZLODZIEJI - LIBERALOW I MARNOTRAWCOW - POSPOLITYCH LOTROW CHRONIONYCH- PRZEZ- RZADY I PARTIE - CWANIAKOW - BANDY ZORGANIZOWANEJ- Z GORY - WIDZI LAPIEJ I KAZDE ZLO ZNA - I PIEKLA WAM NIE BEDZIE ZALOWAL""

  W piekle już następuje przepełnienie i sam naczelny Lucyper strasznie się tym martwi, bo z dnia na dzień coraz więcej tam przybywa klechów.
 • ~A.Marciniak
  (2013-03-04 13:31)
  Ludzie od rozrzucania gnoju kierują obecnie chyba remontami i wogóle budowami. W czasie prac spawalniczych koło każdego, powtarzam, koło każdego spawacza winna stać duża gaśnica, a po zakończeniu pracy spawaczy jeden pracownik zostaje na budowie przez całą noc i przegląda stanowiska spawalnicze, czy gdzieś się nie pojawił płomień. No, ale tak bywało pod straszliwą sowiecką okupacją, czyli w PRL, a teraz w po spawaczach palą się ognie (w Gdańsku Katedra na przykład) Pozdrawiam towarzyszy spawaczy i ich kierowników.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.