• ~pilot
    (2017-08-16 12:41)
    to nie jest komisja to klub kiepskich wróżbitów
  • ~max
    (2017-02-06 12:06)
    Za takie pieniądze,które wypłacił Macierewicz musi być jego racja,tak jak chciał ,jemu i im wybuchło,Droga ta ekspertyza no ale to przecież"eksperci".W taki właśnie nie przemyślany sposób pis niszczy Polskę,wydaje nasze pieniądze bezmyślnie na lewo i prawo.Kaczyński powinien wywalić Macierewicza za łeb na pysk to jest jakiś nawiedzony człowiek na tak poważne stanowisko go wprowadzić to jakiś żart z Polaków.
  • ~www
    (2016-10-28 04:30)
    Głupota autora tego tekstu jest porażająca!!! Niechże mi pokaże choćby jedną uczelnię na świecie nauczającą w specjalności "badanie wypadków lotniczych". Przyczyny wypadków wszelkich, nie tylko lotniczych badają zespoły fachowców z różnych dziedzin, a wszyscy wymienieni takimi właśnie są i jeśli chodzi o dorobek naukowy to pan dr inż Lasek mógłby im czyścić buty! O tym, że tak duży samolot spadający z tak niwielkiej wysokości z tak małą prędkością na podmokły grunt NIE RORZPADA SIĘ na 65tys części nie decydują żadne komisje, żadni fachowcy, żadni eksperci ani nawet nie strazliwy, złowrogi Macierewicz! To mówi FIZYKA! Każdy, kto temu zaprzecza przyznaje się do głupoty bądź złej woli! Durne pismactwo natrząsa się z przykładu pękającej parówki wymyślonego właśnie dla nich, bo inaczej nic nie zrozumieją i stara się ośmieszyć członków podkomicji, których wiedza i dorobek w ich specjalnościach biją na łeb całą komisję Laska wraz z "ekspertem" Hypkim, który jako inżynier nie przepracował nawet jednego dnia! Tylko głupek uwierzy w te durnoty!
  • ~Dociekliwy
    (2016-09-11 17:05)
    Dlaczego Lasek nie odpowiedział Jorgensenowi- na pytanie .Fotele są konstrukcji ,że wytrzymują przyśpieszenie 9g a rozpadły się przy 4g? A co brzoza miała z fotelami do czynienia?
  • ~ŻAK
    (2016-07-05 22:36)
    CO ANTEK TERAZ SKŁAMAŁ - NAPISZCIE COŚ.
  • ~Piero
    (2016-02-08 23:13)
    Tacy eksperci to tylko w polsce mama mija
  • ~Konrad Wallenrod
    (2016-02-08 11:35)
    Barany ja latalem setki godzin samolotami po swiecie.Raz samolot gubil nity na skrzydle w locie z Sydney do Tokio.Nastepnym razem w locie z Monachium do Genewy zaloga samolotu sie modlila z powodu strasznej wichury.W locie z Sydney do Dubaju wysiadla klimatyzacja w polowie drogi bylo goraco jak w szabasniku.Zawsze w samolocie osoba podejmujaca decyzje jest pilot !.W jedenej z tych sytuacji stalem sie doradca techniczym pilota,mam podziekowania od lini lotniczych.To moge udowodnic przed kazdym sadem w Polsce
  • ~lotemtotem
    (2016-02-06 14:18)
    A gdzie Chris Ciszewski? Dlaczego został odsunięty od śledztwa?
  • ~jkca
    (2016-02-05 15:37)
    Dla rownowagi dobrze by bylo podac osiagniecia ekspertow z Komisji Milera i Laska,wtedy dopiero by sie okazalo jakie to glaby.
  • ~Archer
    (2016-02-05 12:03)
    "Lasek Smolenski" ekspertem od zelaznej brzozy. O ile pamietam byly symulacje pokazujace jak wol, ze taka brzozka nie mogla zozbic samolotu.
  • ~bohaterski uciekinier spod Smoleńska
    (2016-02-05 11:54)
    Wracają odgrzewane parówki - może chociaż będą dłuższe ? Jakaś różnica w dowodach powinna być widoczna na samym początku, żeby dowody były takie całkiem nowe, jakich jeszcze nigdy nie było. To już jest kabaret psycholo-dramatyczny w nieznanej ilości aktów.
  • ~polka
    (2016-02-05 11:54)
    o matko co on jeszcze wymysli nam ochłapy po 50 zl dodatku a na taka hucpe miliony komu daliscie Polskę mohery
  • ~X
    (2016-02-05 11:47)
    wczoraj w TV Republika pokazane zostały zdjęcia z satelity USA.Sto procent,że było kilka eksplozji.Nigdy pozostałe stacje TV tych zdjęc nie ujawniały.Kto nie posiada kanału TV Republika jest i będzie ogłupiany.Zwolennikom pancernej brzozy proponuję nieco refleksji,ażeby ustrzec się od nazwy debile brzozowe.
  • ~waclaw
    (2016-02-05 11:43)
    Popatrzcie sobie na gazetepolska VOD: WACŁAW BERCZYŃSKI "Boją się rozmawiać". Może teraz przestaną się bać...a zobaczycie jak badzo fakty mowia o tym, ze niestety nie byla to katastrofa.
  • ~007
    (2016-02-05 11:40)
    niemieckie media i to wszystko w temacie
  • ~T.J
    (2016-02-05 11:13)
    Ludzie niech ten wrak zbadają specjaliści od katastrof lotniczych na zachodzie albo w Stanach.Niech nie zajmują się tym nasi debile z PiS-u
  • ~obserwator
    (2015-11-21 09:11)
    Czy ci debilni eksperci Macierewicza widzieli kiedyś samolot po wybuchu bomby niech zobaczą szczątki samolotu na półwyspie synajskim
  • ~dociekliwy
    (2015-11-19 18:42)
    a teraz poprosimy o przedstawienie autorytetów Laska
  • ~juror
    (2014-04-08 19:11)
    O rogalski został ekspertem Laska?
  • ~czadu
    (2014-04-08 19:11)
    DZIENNIKU opublikuj artykuł:
    Zderzenie z brzozą... Kim są eksperci Laska?