• ~czester
    (2013-05-25 23:17)
    Roztropki. Jak wychowujecie. Na wszelakie kłopoty koka lub marycha. To tylko umiecie zaproponować. wam już się w łbach...
  • ~@konrad_ski
    (2013-05-26 06:41)
    do konrad_ski , nie wiem dlaczego pan poklada jakies nadzieje w Palikocie. Czyzby zapomnial pan o tym jaka role pelnil ten facet w nagonce na L. Kaczynskiego? I pan ma jeszcze jakies nadzieje co do tego lajdaka?
    Po drugie szanowny panie , Palikot jest zwyklym zlodziejem podatkowym, ktory unika placeniea podatkow korzystajac z tego iz ma uklady z PO.
  • ~Ci co z nim pójda skończa na ulicy jako dealerzy n
    (2013-05-26 09:52)
    Nie mają pracy, pieniędzy, perspektyw i może wykształcenia to elektorat Palikota. Biznes będą mieli handlarze narkotyków, których ta banda przyciagnie w jeszcze większej ilości do Polski.
    Palikot to prostak wyrafinowy i przestępca, który powinien być scigany na równi z handlarzami narkotyków.
  • ~zbigniew
    (2013-05-26 09:41)
    W tej czapie wygląda jak Lenin. Cpuny, chorzy ludzie. Przekrój przeogromny-PALIKOT,SIWIEC-specjalista od całowania ziemii, KWASNIEWSKI z chorobą filipińską i golenią i reszta...Ale jest grono Polaków popierających tych którym sie marzy Europarlament,dwie kadencje i *********** emeryturka. Zobaczymy co pózniej powiedza swoimm wyborcom, pewnie pokaza gest z wyprostowanym palcem. O BOŻE co wtym narodzie są za ludzie. Smiać i płakać.
  • ~idą ćpuny
    (2013-05-26 08:46)
    ~LEKARZ2013-05-26 08:42
    YOU FUCKING IDIOT !!
    Cenna samokrytyka.

    To ciekawe, że sa jeszcze lekarze, którzy namawiają do brania narkotyków. BO ODWYK KOSZTUJE?
  • ~Gienek Bigos- Gdynia
    (2013-05-26 08:28)
    Job jego mać-świat się przewraca- skąd takie POje...by? Czy wszyscy z tej PO oprócz GOWINA mają nasrane we łbach?
  • ~gryz
    (2013-05-26 22:06)
    Głupek wiejski i pajac z tego człeka. Zero zasad. Żenujący typ.
  • ~bolek
    (2013-05-26 08:18)
    dlaczego młodzież mamy teraz taką zawstydzająco głupią ? są manipulowani a mimo to idą za chorym psychopatą jak barany jak bydło na rzeź ...OBUDŹCIE SIĘ DZIECIAKI ! a co na to rodzice na zdjęciach widać osoby poniżej 15 lat ? a co na to policja dlaczego ten idiota P nie został zatrzymany za propagowanie i rozprowadzanie narkotyków ?
  • ~czł.w.d.
    (2013-05-26 08:03)
    Za nawoływanie do używania narkotyków palikot (celowo z malej litery) powinien iść siedzieć. Cóż, jakie władze takie działanie różnych szumowin. Pogratulować takiej władzy!
  • ~idą ćpuny
    (2013-05-26 08:01)
    Kotański w grobie się przewraca...
    Ci z GWnianej - po artykułach widać - bardzo lubią marychę. Naćpany czytelnik kłamstw i manipulacji nie wykryje.