• ~PapaSmerfik
    (2013-06-16 01:07)
    Wstyd mi za niektóre wypowiedzi. świadczą o niskiej kulturze piszących a nawet chamstwie. Wszyscy jesteśmy ludźmi i wszyscy jesteśmy równi wobec Boga. Czy ktoś wybierał, że jest łysy lub rudy? Nie tak chciał Bóg i takiego go stworzył. Szanujmy bliźniego jak siebie samego.
  • ~prwicowiec narodowy bejsbol
    (2013-06-16 01:12)
    to ze Hilara Klinton sie w koncu pryznala ze ma penisa, to nie upowarznia blumenstajnow i pacawiczuf do wychodzenia na ulice -co chom nam katolikom pokazac ? przeca ich to promile, a nas kupa.
  • ~Gosc Z
    (2013-06-16 05:17)
    Swiat stoi na glowie.Promuje sie nienormalnosc,agresje w muzyce,filmie nie mowiac o zwulgaryzowanej mowie nienawisci do osob ,ktore sa prawe,uczciwe,szlachetene.,kochajacych swoja rodzine,Ojczyzne.Odwraca sie sprawy i daje tematy zastepcze np:jakas parada,co ona wnosi dobrego???jakie szlachetne cele jej przyswiecaja taki pochody Gosc???Wstyd mi za pseudo-politykow,ktorzy maja reprezentowac nasze interesy.A co robia?
  • ~obywatel
    (2013-06-16 00:27)
    Fuj ... jakim prawem ...
  • ~amalstach
    (2013-06-15 22:31)
    Procesja zboczeńców.
  • ~lok
    (2013-06-16 07:03)
    Już nas podpuszczaja i nastawiają jedni na drugich. Jeśli ktoś broni krzyża i wiary to nie może być gejem i lesbija.
  • ~hehe
    (2013-06-16 12:25)
    Ale esbecja na tym portalu haruje.
  • ~St Piter
    (2013-06-16 02:22)
    Papasmerfik zgadzam sie ze "Wszyscy jesteśmy ludźmi i wszyscy jesteśmy równi wobec Boga", ale pokaż w Billi gdzie Bóg mowi że facet z facetem albo baba z babą mogą sie prztykać, zakładać rodzinę i wychowywać dzieci a przyznam Ci rację. Sama natura nie dopuszcza do rozmnażania sie zwiazków homosoksualnych bo są to zboczenia, nie mają racji bytu. Jeśli znasz jakaś pare homoseksualna która podczas stosunku poczeła dziecko to bede co niedziele Ci dawał " na tace", głosił Twoje słowo i Twoje nauki. Powieszę sobie Twoj obrazek i bede sie modlił do swietego Papy smerfika.
    Żaden Łysy ani żaden Rudy nie urządza manifestacji z tego powodu i nie domaga sie lepszych praw. Jeżeli chlop chce prztykac chlopa niech robi to w domu a nie paraduje z "gołym fallusem" publicznie bo chce miec dzieci a nie może. I sie dziwi jak Ateista który trafia do piekła.
  • ~emeryt
    (2013-06-15 22:42)
    żona mnie przekonała niech żyją geje i lesbijki i transseksualiści,będzie mniej bachorów zasmarkanych polaczkow,rodzin wielodzietnych,deunów,zerujacych na opiece społecznej itp. Wiwat parada równości
  • ~romualdpiatek@gmail.com
    (2013-06-15 22:09)
    Widocznie to nie byli obrońcy krzyża tylko agenci !!!