• ~a cha
    (2013-07-08 15:07)
    O. Bashobora nikogo nie uzdrowił. Uzdrawia zawsze i wyłącznie BÓG, za wstawiennictwem osoby modlącej się. I o. Bashobora to zawsze podkreśla, ale chyba dziennikarze uszu nie umyli.
  • ~Pieta
    (2013-07-08 16:32)
    Dlaczego nikt nie poprosil kaznodzieje zeby wskszesil nam milosciwie panujacego popszedniego pana prezydenta ,czyzby to bylo za dyze wymaganie
  • ~TadF
    (2013-07-08 15:21)
    O. Bashobora uzdrawiał na Stadionie Narodowym.

    Kolejny popis dziennikarzyny, ktory nie ma o czym pisac, wiec wypisuje bzdury bez zadnego pokrycia w rzeczywistosci!!! Ty, ktory nawet sie nie podpisales pod tymi wypocinami - wskaz chociaz jednego, ktory zostal uzdrowiony, a jak ci sie to nie uda "odszczekaj" swoje slowa.
  • ~Grot
    (2013-07-08 16:30)
    O. Bashobora jednak mnie uzdrowil. Od dwoch dni cierpialem na ciezkie zatwardzenie i piekielne bole brzucha. To tylko chyba Opatrznosc powiedziala mi, ze O. Bashobora z Afryki gra na Stadionie Narodowym. Ledwie sie tam zawloklem, uzdrowiciela uslyszalem i widzialem i o CUD - w portki sie posralem i obszczalem !
    Ochrona stadionu wyrzucila mnie za burte na prosbe kibicow. Nie wiem dlaczego.

    Halleluja O. Bashobora
  • ~Grot
    (2013-07-08 14:11)
    JAJA KOBYLY !!!
  • ~Tara
    (2013-07-09 10:14)
    A gdzie sie podział Harris który ;uzdrawiał' przed kilkunastoma laty czy żyje jeszcze?t
  • ~Kate Rozz imie i nazwisko zmienione
    (2013-07-08 21:20)
    to jest dowod ze Polska nalezy do zupenie inne strefy geograficzenj niz przyjelo sie przyjmowac...
  • ~ReniaTerenia
    (2013-07-11 19:05)
    Dary Ducha Św. mogą być dostępne wszystkim następcom apostołów...a mają je tylko nieliczni i Ci co otrzymali i uwierzyli, dzięki łasce i przez Jezusa dzielą się otrzymanymi darami. Módlmy się, żebyśmy otrzymali łaskę wiary, bo przez nią dokonują się uzdrowienia.
  • ~rawi
    (2013-07-09 09:09)
    ej Konrad Wallenrod, otworz swoje serce a nie powtarzaj to co Cię nauczono na spotkaniach. Może jeszcze będziesz kwestionował miejsce postawienia przecinka w zdaniu z NT: ''... zaprawdę powiadam ci, dziś jeszcze będziesz ze mną w raju..." ,które Chrystus wypowiedział do nawróconego grzesznika umierającego obok na krzyżu?
  • ~Konrad Wallenrod
    (2013-07-08 14:56)
    Ciekawe ,ze to co tam sie na stadionie wyprawialo jest kompletnie w niezgodzie z nauka biblijna.Pierwsze czy ten uzdrowiciel naprawde zna Slowo Boze, skoro tak moze go zapytac jak brzmi Drugie Przykazanie Boze ?.Ludzie sie pofatygowali i poszli na stadion w jednym celu,jedni chca byc uzdrowieni z chorob ,a inni zobaczyc cuda.Ilu z tych ludzi naprawde poznalo droge zbawienia,ilu z nich zna Obietnice Tysiacletniego Krolestwa Bozego,sprawe pierwszego zmartwychstania,sadu ostatecznego itd.Jak to wyglada w Biblii w przypadku sw.Piotra Apostola,on najpierw glosil Dobra Nowine, a w trakcie tego nastepuja uzdrowienia wsrod ludu ,ktory uwierzyl jego slowom.Cuda i uzdrowienia tylko w imie Pana Jezusa Chrystusa.Biblia mowi tez o cudach w imie Pana Jezusa ,ale te cuda nie maja nic wspolnego z Duchem Swietym.Ew.sw .Mateusza rozdzial 7 wiersz 21-23.Nie, kazdy ,ktory Mi mowi : Panie ,Panie !,wejdzie do krolestwa niebieskiego,lecz ten ,kto spelnia wole mojego Ojca,ktory jest w niebie.Wielu powie Mi w owym dniu: ,,Panie,Panie ,czy nieprorokowalismy moca Twego imienia,i nie wyrzucalismy zlych duchow moca Twego imienia,i nie czynilismy wielu cudow moca Twego imienia ?.Wtedy oswiadcze im : ,,Nigdy was nie znalem.Odejdzcie ode Mnie wy,ktorzy dopuszczacie sie nieprawosci.Cala sprawa zwiazana jest z balwochwalstwem,okultyzmem.Chrzescijanstwo biblijne jest oparte na fundamencie wiary plynacej z kart Biblii.Chrzescijanie wierza w to co jest w Biblii i w kontekscie Drugiego Przykazania Bozego,nie ma mowy o innych posrednikach oprocz Syna Bozego Pana Jezusa Chrystusa,nie ma tez mowy o posredniczeniu ludzi zmarlych pomiedzy nami ludzmi zywymi , a Jezusem Chrystusem.Calosc Chrzescijanstwa zamyka sie ?.Pierwszy list sw.Jana Apostola rozdzial rozdzial 5 wiersz 11-12.A swiadectwo jest takie: ze Bog dal nam zycie wieczne,a to zycie jest w Jego Synu.Ten ,kto ma Syna ,ma zycie ,a kto nie ma Syna Bozego nie ma tez i zycia.Czego ludzie w Polsce nierozumieja ,a tego ,ze Jezus Chrystus ?.List do Rzymian rozdzial 6 wiersz 9-10.Wiedzac ,ze Chrystus powstawszy z martwych juz wiecej nie umiera,smierc nad Nim nie ma juz wladzy.Bo to ,ze umarl,umarl dla grzechu tylko raz ,a zyje ,zyje dla Boga.-Dlatego jest tez co ?,jedynym doskonalym posrednikiem ,bo On zyje !.Pierwszy list do Tymoteusza rozdzial 2 wieresz 5-6.Albowiem jeden jest Bog,jeden tez posrednik miedzy Bogiem a ludzmi,czlowiek ,Chrystus Jezus ,ktory wydal siebie samego na okup za wszystkich jako swiadectwo we wlasciwym czasie.O przyjsciu antychrysta pisze sw.Pawel apostol w drugim liscie do Tesaloniczan w rozdziale drugim.Pojawieniu sie jego towarzyszyc bedzie dzialanie szatana,z cala moca,wsrod znakow i falszywych cudow,dzialnie z wszelkim zwodzeniem ku nieprawosci tych ,ktorzy gina,poniewaz nie przyjeli milosci prawdy,aby dostapic zabawienia.Dlatego Bog dopuszcza dzialanie na nich oszustwa,tak iz uwierza klamstwu,aby byli osadzeni wszyscy ,ktorzy nie uwierzyli prawdzie,ale upodobali sobie nieprawosc.Drugie przykazanie Boze Ksiega Wyjscia rozdzial 20 wiersz 4-6 i Ksiega Powtorzonego Prawa rozdzial 5 wiersz 8-10.