• ~ryniu
    (2013-10-16 23:06)
    a ja myślę że nastąpiło zderzenie z latającym spodkiem z Marsa. Zresztą, czy Antek "policmajster" Macierewicz nie przypomina wam lorda Wadera z gwiezdnych wojen?
  • ~Nt.
    (2013-10-16 23:21)
    Kiedy ten ryzy zostanie pociagniety do odpowiedzialnosci za zamach Smolenski.
  • ~miroo
    (2013-10-17 02:32)
    .Polskie stenogramy jeszcze wyraźniej wskazują na winę kaczyńskiego:

    6:26:18.5 A- PANIE
    6:26:19.0 DYREKTORZE -
    6:26:19.5 - WYSZŁA MGŁA
    6:26:20.0
    6:26:20.5 W TEJ CHWILI
    6:26:21.0
    6:26:21.5
    6:26:22.0
    6:26:22.5 I W TYCH WARUNKACH
    6:26:23.0 KTÓRE SĄ
    6:26:23.5 OBECNIE,
    6:26:24.0
    6:26:24.5 NIE DAMY
    6:26:25.0 RADY USIĄŚĆ.
    6:26:25.5
    6:26:26.0
    6:26:26.5
    6:26:27.0
    6:26:27.5 SPRÓBUJEMY
    6:26:28.0 PODEJŚĆ -
    6:26:28.5 - ZROBIMY JEDNO
    6:26:29.0 ZAJŚCIE -
    6:26:29.5
    6:26:30.0 - ALE
    6:26:30.5 PRAWDOPODOBNIE
    6:26:31.0 NIC Z TEGO NIE
    6:26:31.5 BĘDZIE.
    6:26:32.0
    6:26:32.5
    6:26:33.0 TAK SE PROSZĘ
    6:26:33.5 (JUS MYŚLEĆ LUB: POMYŚLEĆ ?)
    6:26:34.0 NAD DECYZJĄ,
    6:26:34.5 CO BĘDZIEMY
    6:26:35.0 ROBILI.

    ZAŁOGA ZAMELDOWAŁA O NIEMOŻNOŚCI LĄDOWANIA I OCZEKIWAŁA NA DECYZJĘ.

    6:30:33.0 DPD NA
    6:30:33.5 RAZIE NIE MA
    6:30:34.0 DECYZJI
    6:30:34.5 PREZYDENTA,
    6:30:35.0 CO DALEJ
    6:30:35.5 ROBIMY.

    TU JEDNOZNACZNIE WIDAĆ KTO PODEJMOWAŁ DECYZJĘ...

    I MIMO, ŻE SAMA DECYZJA SIĘ NIE NAGRAŁA... WIADOMO, ŻE KACZYŃSKI JĄ PODJĄŁ...
  • ~obserwator
    (2013-10-17 01:50)
    Jesli to byla taka zwykla katastrofa jak przekonywali nas zaraz po niej premier I prezydent a teraz chce nas przekonac Lasek, to dlaczego wrak samolotu jest nadal w Rosji, przeciez MAK JUZ DAWNO SPORZADZIL RAPORT, no to wszystko chyba w Rosji bylo juz zbadane, bo przeciez o tym wszystkim co Anodina pisala w tym raporcie, to chyba na podstawie dowodow, a prawie to wszystko znalazlo sie w raporcie polskim Millera.Ja nie rozumiem dlaczego wiele dowodow nie zostalo dotad przekazane Polsce, a najwazniejszym dowodem jest wrak.
  • ~miki
    (2013-10-17 02:30)
    .TO BYŁO WIADOMO OD POCZĄTKU ŻE ZALOGA BYŁA POD PRESJA!!!

    TYLKO BARAN JEDEN Z DRUGIM SZTUCZNA MLGE I HEL WYMYLILI !!
    TAK SIE KONCZY BUFONADA CZLOWIEKA KOSZTEM TYLU ISTNIEN
  • ~darek
    (2013-10-17 02:24)
    Oblakany maciorawicz przedstawi w sejmie dowody na kazda ze swoich paranoicznych teorii.
    1. sztuczna mgła,

    2. elektromagnes,

    3. fałszywe radiolatarnie,

    4. fałszywe APM-y,

    5. meaconing,

    6. bomba paliwowa,

    7. zestrzelenie rakietą,

    8. lądowanie na ziemi, a następnie wybuch,

    9. dobijanie rannych,

    10. bezgłośny helikopter podmieniający wrak,

    11. hel,

    12. strącenie bronią EMP,

    13. "dwa wstrząsy",

    14. pancerna brzoza,

    15. maskirowka,

    16. wybuchowa farba,

    17. bomba termobaryczna,

    18. dwa tupolewy,

    19. nie było półbeczki,

    20. była półbeczka po odłączeniu tyłu kadłuba,

    21. zdalna blokada lotek,

    22. Macierewicz: "samolot został obezwładniony na 15 metrach"

    23. Nowaczyk: "samolot rozpadł się na 36 metrach",

    24. awaria wszystkich silników,

    25. trotyl,

    26. dwa wybuchy.

    27. Macierewicz: "ekspertyza czarnych skrzynek potwierdza, że uderzenia w brzozę nie było"

    28. Trzy Tupolewy,

    29. Wybuchowa gasnica,

    30. Wybuch wielopunktowy,

    Najwyzsza pora aby prezes z maciorawiczem przedstawili dowody na wszystkie swoje teorie, a bylo ich sporo;
  • ~lechu_lenin_zawsze_zywi
    (2013-10-17 02:25)
    .NIKT NORMALNY nie miał nigdy najmniejszej wątpliwości że załoga była pod presją a pilotów zmuszono do lądowania!!!

    Jarku, jest pewien problem i wygląda ślisko,
    Ruskie chcą nas skierować na inne lotnisko”
    “Ależ to oczywista przecież oczywistość
    Że kłamią, by nam zepsuć całą uroczystość.
    Nie będzie nas kontroler wodził po manowcach,
    Bo przecież to samolot na bazie bombowca.
    Nawet gdy walnie w ziemię to się nie rozwali.
    Powiedz wieży, że stoi gdzie zomowcy stali
    Będziemy postępować tak jak było w planie.
    Wiesz przecież co masz robić – Wykonać Zadanie.

    Tak właśnie wyglądało "KŁAMSTWO SMOLEŃSKIE".

    Należy mieć nadzieję, że również ROZMOWA między braciszkami zostanie za jakiś czas UPUBLICZNIONA!!!
  • ~major WP
    (2013-10-17 02:27)
    PAMIETAJMY ZE DO 10 KWIETNIA 2010 roku

    ZWIERZCHNIKIEM SIL ZBROJNYCH byl lech Kaczynski a dowodzil nim jego blizniak

    DOWODCA SIL POWIETRZNYCH byl niejaki alkocholik general blasik, ktorego noga wyladowala w trumnie kaczynskiego, CO OZNACZA ZE NAPITY BLASIK BYL W SALONCE PREZYDENCKIEJ ZA KABINA PILOTOW

    To oni byli wowczas odpowiedzialni za stan lotnictwa.

    To oni sa winni smierci 93 osbob w wypadku lotniczym pod Smolenskiem
  • ~Szmul Praski
    (2013-10-17 07:03)
    Ujadacie tu niczym kundle na krótkich lancuchach-a ja się zapytam KIEDY i GDZIE w historii katastrof miał przypadek ARESZTOWANIA na WSIEGDA wraku,czarnych skrzynek i wszelkich dowodow jeśli rzeczywiście NIE ma się do ukrycia NIC niecnego! A przecież takiej PORAZAJACEJ w skutkach dla kazdego kraju-katastrofy jeszcze NIE było w historii swiata!Zanim POujadacie dalej,przejrzyjcie jak wygladaly śledztwa gdy ginely GLOWY państw!Przykladow NIE brakuje!
  • ~wacek
    (2013-10-17 06:27)
    do:

    ~mark2013-10-17 02:29

    ty doktorat zrob - masz zadatki. Ale na debila!