• ~Strach bezpieczniackich gadzinówek medialnych
    (2013-10-23 14:09)
    Bandycka nienawiść UB-ckich mediów III RP do Antoniego Macierewicza sięga apogeum.

    Szaleństwo nienawiści Gazety Wybiórczej TVN oraz ogłupionych przez te gadzinówki przygłupów od których roi się na tym i innych forach - oznacza jedno : Macierewicz wraz ze swoim zespołem krok po kroku obala kłamstwo smoleńskie zawarte w raporcie Anodiny i Millera.

    Skąd ta nienawiść gadzinówek III RP???
    Skąd kpiny i szyderstwa pod adresem niezależnych naukowców???

    Dlaczego zaszczuto profesora Kaliberta ,który zaproponował konferencję wszystkich tych którzy badają przyczyny katastrofy???

    Skąd takie zachowanie władzy i usłużnych im mediów III RP.


    Bo prawda o katastrofie smoleńskiej wychodzi na jaw - a t o budzi paniczny strach tych którzy bezczelnie kłamali przez ostantnie 4 lata!!!

    Pamietajcie antypolskie bydlaki. W sprawie tej katastrofy amnestii nie bedzie.
    Nie tym razem!!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-10-23 14:05)
    Polska to dziwny kraj. Dzieci deprawuja ksiezy, a czesc profesorów w porywach pasji politycznych
    gotowa jest pod wplywem zalganego klamcy robic z siebie nawet idiotów...skonczonych durniow...
    30% ciemnego luda chce nieudacznika demagoga starego
    piernika komuszka prezesa na wodza i I Sekretarza...
    Dlaczego polityka ma taka moc?
  • ~jozek
    (2013-10-23 14:22)
    nie może być tak ,że i skrzydło i brzoza zostały zniszczone , jeśli wziąć pod uwagę masę samolotu a brzozy ,to brzoza powinna sie złamać jak zapałka a skrzydło prawie nie tknięte , wersja pancernej brzozy jest idiotyczna,tylko wybuch mógł dokonać takiego zniszczenia samolotu
  • ~obserwator zycia politycznego
    (2013-10-23 14:34)
    Jeżeli pan Prokurator Generalny, w tak ważnych i kontrowersyjnych sprawach jak zabójstwo smoleńskie poszedł na wywiad do pani Moniki Olejnik, to moim zdaniem, zawsze uwazałem pana Seremeta jako człowieka o wysokim współczynniku inteligencji, jego chęcia nie było przekonanie społeczeństwa o prawdziwości zdarzeń o których mówił. Pani Monika Olejnik nie ma wysokich obecnie notowań jako objektywny i niezależny pośrednik między społeczeństwem a decydentami. Zachodzę zatem w głowę co miał na myśli pan Prokurator Generalny decydując sie na ten wywiad?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-10-23 14:43)
    Naukowcy smoleńscy w natarciu: Tu-154 pękł jak parówka,
    a skrzydło "piijiii, bziuuu!"

    "Smoleński profesor" będzie nową jednostką chorobową na zamkniętych oddziałach psychiatrii...

    Swoją drogą jaką trzeba być za przeproszeniem squ...ałą mendą aby dla doraźnego interesu politycznego rozpętywać zawieruchę w która samemu się nawet nie wierzy.

    To niewyobrażalne.
    A ludzie, którzy nie mają nic do stracenia należą do kategorii naprawdę groźnych..
  • ~wadera
    (2013-10-23 14:08)
    "...a w drzewie są fragmenty, jak przypuszczam, samolotu..."- mówi Seremet. Jak to jak przypuszam ? To przez 3 i pół roku prokuratura nie zbadała brzozy ? To przecież jakaś parodia śledztwa !
  • ~Janusz W.
    (2013-10-23 14:44)
    W życiu tak już jest, że im ktoś głupszy tym pewniejszy swoich racji. Wykształcenie powoduje, że zdajemy sobie sprawę z różnych uwarunkowań i nie wypowiadamy kategorycznych sadów, zwłaszcza o czymś o czym mamy blade, lub żadne, pojęcie. Tymczasem na forach pełno "ekspertów" od lotnictwa, tyle że swą "wiedzę" czerpią oni od takich koryfeuszy wszechnauk jak Rydzyk czy Macierewicz. Żenada.
  • ~babcia zuzanna
    (2013-10-23 14:04)
    Kuchany panie prezesie mialam widzenie...
    nasz kuchany
    pan Macierewicz dojdzie do tego w koncu
    , że Tupolew został przez ruskich ugotowany działkiem mikrofalowym i dlatego pękł jak parówka!!!
    Co więcej.. to dziąłko dla niepoznaki pracowało na takim samym zakresie fal jak telefon komórkowy śp. Lecha i zostało użyte w momencie gdy ten odebrał telefon.
  • ~jas fasola
    (2013-10-23 14:11)
    Pisowsy, nie plujcie tak na przeciwnników. Rozumiem ,że nie macie kontrargumentów ,na obronę, poza chorymi urojeniami, bo tam gdzie z waszej gęby pryska ślina nic nie rośnie ,nawet odciski na stopach. Przecież ,,,kochacie bliżniego swego jak siebie samego",
  • ~Janusz ktory nie pali kotow
    (2013-12-06 16:06)
    Pod ponad dwoch latach wyslano sledczych do badania (czytaj ogledzin wraku). Niech wyznawcy PO przekonaja mnie ze tak wlasnie powinno badac sie katastrofy lotnicze. Probki do badan na obecnosc materialow wybuchowych tez pobrano po dwoch latach. A gdzie jest rekonstrukcja wraku na stelazu?