• ~Max
    (2013-10-23 11:56)
    MACIORA DO TWOREK!
  • ~danta
    (2013-10-23 11:59)
    Pajac Serwatka może sobie ględzić, a śledztwo i tak zostanie przeprowadzone a winni pow... i pardon ukarani.
  • ~jjj
    (2013-10-23 12:01)
    ~danta
    Dlaczego jesteś debilem?
  • ~momo
    (2013-10-23 12:04)
    Prostytutki polityczne takie jak Hofman i Maciarek za pieniądze powiedzą wszystko.. Oczywiście relacje świadków nic nie znaczą bo to byli ruscy. Trzeba było jechać Macierewicz na miejsce i samemu zobaczyć. Co kolanka strzeliły?
  • ~007
    (2013-10-23 12:04)
    Rośnie lista ludzi którzy odpowiedzą za mataczenie w momencie kiedy Suweren odzyska Polskie Urzędy.
  • ~jazu
    (2013-10-23 12:04)
    "Silnik samochodu według mnie pracował normalnie" - i wszystko jasne. To jednak brzoza...

    Silnik mojego samochodu tez pracowal normalnie!
  • ~DAV
    (2013-10-23 12:09)
    Seremet w sprawie brzozy przeciwstawia zeznania jakichś ruskich swiadkow zdjęciom satelitarnym, których nie da się sfalszowac ! To jest jawne omijanie ważnych dowodow , bo nie dowodzą one jego tezy - czy się myle ???
  • ~Elf
    (2013-10-23 12:10)
    Prezydent Kaczyński nie zginął bohatersko w zamachu tylko w marnie w zwykłym wypadku lotniczym do, którego ,zresztą, walnie się przyczynił wraz z bratem Jarosławem a wystarczyłoby jedno słowo do min. Kazana "wracamy" Prezydentowi zabrakło jednak odwagi.Skończyło się jak wszystko czego dotknie się PiS i Jarosław Kaczyński.Ludek pisowski zszokowany boi się prawdy i jeszcze wierzy w fgantazje.Pytanie jak długo bo obecne heca osłabia zasadniczo tę wiarę.
    P.s w nagrodę za swoje czyny prezydent Kaczyński leży na Wawelu .Chyba dlatego, że udało mu się zabić cały sztab WP co nie wyszło dotąd nikomu nawet podczas wojny .
  • ~Wujcio
    (2013-10-23 12:10)
    Dlaczego zgodzili się na zmianę oficjalnych zeznań ruskich kontrolerów lotu?
  • ~Tofik
    (2013-10-23 12:11)
    re~momo2013-10-23 12:04
    Trzeba to jednak przyznać, że PZPO POtrafiło skur.wić sPOłeczeństwo bardziej niż PZPR. Wpisy ORPOwców na tym forum są najdobitniejszym tego dowodem, zwłaszcza twój.
  • ~krzysiek 1964
    (2013-10-23 12:12)
    Ile jeszcze bzdur musi wypowiedzieć Maciarewicz i jego spółka , żeby ktoś zareagował? A to wybuch, a to trzy osoby przeżyły, a to dokumenty znalezione na nwycieraczce a to zgniecione puszki. Bajki barona Munchausena przy tym to szczera prawda.
  • ~moherowy ninja
    (2013-10-23 12:15)
    Tofik co ty k..wa chcesz od momo, prawdę mowi
    czemu maciora zawrócił i spier...ł jak kundel z podkulonym ogonem
    trzeba było jechać, pilnować zbierać dowody a nie jak tchórz zwiewać
    a teraz żeby trwać przy korycie wygenerował taką historię że już sam nieogarnia
  • ~widze jajaj
    (2013-10-23 12:21)
    Obala teorię czy wierzy Laskowi. duża różnica.
  • ~Artymowicz
    (2013-10-23 12:23)
    siedzial do konca w kabinie pilotow - zdaje mi sie teraz, ze staral sie byc
    pomocny. a ze nie byl, to moglo wyjsc w sposob niezamierzony! po prostu mogl
    spowodowac niejasnosc kto tu dowodzi, stad milczenie i rozsypka crm;”

    źródło: http://forum.gazeta.pl/forum/w,1157,112339551,112344381,mea_culpa_eorum_culpa.htm

    2. (i) kapitan protasiuk, dowodca samolotu nabitego po brzegi jakimi by tam nie byli, ale oficjelami panstwa polskiego, ma ok. 340 godzin nalotu na b. wymagajacym tupolewie-154,

    (ii) ze jest po prostu lekkomyslnym mlodziakiem, mowiacym do swojego jeszcze bardziej bezmyslnego kolegi pilota jaka-40 artura wosztyla: "tak laduja debesciaki"
    (*laduja*, z premedytacja).

    (iii) ze nie byla to awaria ani pomylka, wstukanie do komputera pokladowego zlej wspolrzednej, bo "takich rzeczy sie w ogole nie robi", tj. nie mozna tam wstukac dobrej ani zlej wspolrzednej.

    -- to jaka jest moja reakcja? nie wierze. to nieporozumienie, zla interpretacja!

    niestety, to wszystko powyzej, (i)-(iii), to prawda.

    teraz juz naprawde ci, co chca wierzyc ze setki ludzi nie zabila brawura i bezmyslnosc podparta brakiem umiejetnosci lotniczych, musi przekonac sie do wersji zamachistow, ze od poczatku do konca wszystkie dowody sa sfingowane.

    * * *
    nie powiem od kogo to osobiscie dzisiaj uslyszalem. ale moze powiem tak.
    znam sie co nieco na rzeczy (a w miare rzeczowe uzasadnienie, bez zbednych emocji, tego co mowi, jest glowna zabawa nicka you-know-who, i wszystko co mowi mozna wlasciwe sprawdzic; to ze lata wzdluz i wszerz ameryki, jest chyba wiarygodne? chyba ze ukradl komus cala duza galerie zdjec).

    otoz jesli moja znajomosc lotnictwa to 6/10, to osoba z ktora mialem przyjemnosc dzis rozmawiac przy obiedzie to cos pomiedzy 10/10 a 11/10. osoba ta slyszala osobiscie nagranie dzwieku z kokpitu.

    * * *
    i co mam dalej napisac? wychylilem dwa kielonki zeby mi szok przeszdl. i ide popracowac nad dynamika cieczy w ujeciu dawanym przez rownanie wirowość (rotacja z rownania naviera-stokesa cieczy scisliwej).ale to juz nie ma nic wspolnego ze smolenskiem.. chyba musze przestac myslec i przyzwyczaic sie do smutnej konkluzji tej historii.

    Źródło: http://forum.gazeta.pl/forum/w,1157,118424818,118424818,jest_mi_przykro_potwierdza_sie_najgorsza_teoria.html
  • ~moherowy ninja
    (2013-10-23 12:24)
    jedno w tym całym zamieszaniu jest pewne - za długo pozwolono bezkarnie opowiadać bzdury i budować sektę smoleńską
    cieszy mnie fakt że w tej chwili brednie komentowane są na bieżąco
    idiotyzmy trzeba było gasić w zarodku od samego początku
    nie mielibyśmy dziś morderców parowek i rozpruwaczy puszek
  • ~Tofik
    (2013-10-23 12:25)
    re~moherowy ninja2013-10-23 12:15
    Sam pewnie też byś spieprzał, gdybyś przypuszczał, że jesteś następny do odstrzału. Znajdź się w czyjejś sytuacji, pomyśl, a potem pisz.
  • ~Lutek
    (2013-10-23 12:25)
    Jezeli ze zdjec satelitarnych mozna odczytac tablice rejestracyjna samochodu to o co chodzi? A wysokiej i rozgalezionej brzozy juz nie? To jakas paranoja.
  • ~123
    (2013-10-23 12:26)
    Ale "obala"

    chyba 0,5l
  • ~kokos
    (2013-10-23 12:30)
    ta prokuratura jest tworem sił nie Polskich.
  • ~Czemu nie odnaleziono jednej z czarnych skrzynek?
    (2013-10-23 12:31)
    - Bo w ogóle nie było jej w samolocie. Została wymontowana już przed odlotem, aby po katastrofie nie poznano precyzyjnych parametrów lotu i rzeczywistych przyczyn. Typowa manipulacja.

Może zainteresować Cię też: