• ~KONKRETY PROSZĘ
    (2013-11-05 15:58)
    TO GDZIE TA TARCZA ANTYRAKIETOWA W POLSCE ?
    KIEDY POWSTANIE RAMSTEIN II W POLSCE ?
  • ~GTA
    (2013-11-05 14:58)
    Myslę ze Dżon Kerry zrobił psikusa Radkowi, bo ten musi teraz cos powiedziec Amerykanom o czym ONI nie wiedzą
  • ~Józia
    (2013-11-05 17:32)
    ~bertsi2013-11-05 16:49
    Niestety, John Kerry nic nie wie o Polsce i Polakach...

    Bardzo dobrze, że nic nie wie o tym ciemnogrodzie i jego popierdzielonych mieszkańcach... W innym przypadku by tu nie przyjechał...
  • ~Robnad
    (2013-11-05 17:00)
    ~ziuta2013-11-05 16:44

    PObredzikłaś sobie moronko. wiesz przynajmniej o czym?
    może teraz srtanslajtuj z POkemońskiego na polski.
    wiesz PO co przyjechał, oprócz POklepania PO plecach Donka?
    Bronek udał się w tym czasie z wizytą do teściowej w Israelu, przy okazji zapewniając tamtą stronę o nieustannym przeciwstawianiu się antysemityzmowi w Polsce i całej galaktyce. w zamian jakoś nie dostał zapewnienia, mimo bon motów o wspólnej historii, czegoś podobnego, a więc zapewnienia o przeciwstawianiu sie antypolonizmowi. dostał za to rachunek, na jakieś 65mld. dolarów do zapłacenia.
    Kerry przywiózł PO prostu "dobrą radę" zaakceptowania tegoż.
  • ~bertsi
    (2013-11-05 16:49)
    Niestety, John Kerry nic nie wie o Polsce i Polakach. Mówi i robi to co mu przygotują niekompetentni współpracownicy. Nazwał Mazowieckiego ministrem spraw zagranicznych. O katastrofie w Smoleńsku nie słyszał i nie wie kto to jest Tusk. Wątpię natomiast by Jelcyna kiedyś nazwał ministrem. Do Polski przyjechał w jednym celu: żądać by Polacy kupili amerykańską broń.
  • ~ziuta
    (2013-11-05 16:44)
    Ciekawe, że żadnemu pisuarowi nie przyjdzie nawet do głowy, że gdyby jakiś wywiad chciał pozbyć się ich idola, to nie zadawałby sobie tyle trudu, tylko zwyczajnie uczęstował go trutką na szczury czy czymś takim. Nawet w tzw służbach obowiązują zasady racjonalnego gospodarowania środkami i nie szastania kasą, kiedy można załatwić coś bez kosztów np. podczas pierwszego lepszego przyjęcia dyplomatycznego.
  • ~stefa
    (2013-11-05 16:35)
    Jak ten Kerry mógł zrobić taki afront p(i)siorstwu? Przeszedł koło UW i nawet nie zerknął na tablicę upamiętniającą "prezydenta wszechczasów". Jak oni to przeżyją i nie popełnią sepuku?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-05 14:37)
    A co z "naukowcami " z hameryki pomagajacymi macierewiczowi ?
    Moze ich zabierze spowrotem do USA ?
    "eksperci" z kartofla...
    Ronda,Obremski , Nowaczyk, Binieda i im podobni, to w sferach naukowych, takie same fiuty, jakim jest Hofman w polityce..!
    Samozwanczy eksperci...
    juz nie potrzebuja uczelni, PIS im zapewni emerytury w Sejmie, razem z usluznymi zwiazkowcami,
    hienami smolenskimi i ze zdrajcami panstwa z CBA. Oczywiscie podatnicy zaplaca za te nagrody.
  • ~UUUUUUUUUUU
    (2013-11-05 14:53)
    Czyżby ta nacja miała nieczyste sumienie,że ominął tablice smoleńską ??? To daje do myślenia.
  • ~Solo Monica
    (2013-11-05 16:04)
    A co to za sensacje ? Gdyby to kawa spacerowała a potem piła Kerry'ego, byłoby sie czym podniecac.