• ~Nic POnadto
    (2013-11-12 06:12)
    Nędzna propaganda mediów.
  • ~Saper
    (2013-11-12 00:11)
    Gadanie o faszystowskim obliczu demonstrantów to pieprzenie trzy po trzy bez sensu. Oczywiste że do takiego marszu patriotów doklejają się po pierwsze prowokatorzy, którym zależy na zohydzeniu środowisk patriotycznych i wszczynają burdy a po drugie elementy chuligańskie , które szukają okazji do rozróby. Czy ktoś z opluwających tu PiS i Kościół i organizatorów marszu słyszał żeby zachęcali oni do ataku na ambasadę ? NIE BO NIE ZACHĘCALI . WIęc nie pieprzcie głupot tylko pomyślcie logicznie debile POwskie
  • ~Weasley
    (2013-11-12 07:08)
    Sabat śmierciożerców. Diabeł zamieszkał w wioski naszej progach.
  • ~Matylda i inni
    (2013-11-11 20:57)
    Wiesio 13 matoł musi się bardzo napracować pisząc głupoty ,bo inaczej nie dostanie wypłaty ,a że rozum marnie działa to widać po wpisach, podstawówka to za dużo to kretynizm ! ! !
  • ~Geodeta
    (2013-11-11 21:15)
    Jedno mnie zastanawia, dlaczego ta chuliganeria rozrabia wokół marszu prawicowców? Przecież ich wrogowie maszerują w marszu Komorowskiego i w ten marsz logicznie rozumując powinni uderzyć . Co może się boją? S..ją muchy będzie wiosna,będzie lepiej trawa rosła.Ja tam się nie bałem[może trochę]gdy robiłem z kolegami zadymę wokół pochodu pierwszomajowego za komuny ,a jakie były konsekwencje tego czynu w razie aresztowania chyba nie można porównać z konsekwencjami za ewentualną rozróbę na marszu Komorowskiego.No może się mylę. Myślę że wielu z tych chuliganów to zwykli prowokatorzy. W żadnym wypadku nie sądzę że to robota przedstawicieli aktualnie rządzących, ale ci którzy myślą że funkcjonariusze podlegli Lesiakowi, którzy inwigilowali prawicę i nie ma wątpliwości że organizowali wobec niej prowokację poszli sobie na odpoczynek ,bardzo się mylą. Proszę sobie przypomnieć sprawę wyprowadzania pieniędzy z FOZZ I oskarżeń o to , a nawet puszczono w telewizji film, partii Kaczyńskich za który to na skutek wyroku sądu władze TVP musiały ich przeprosić . Oni ciągle są na służbie i wstawiają się do roboty na wezwanie swoich towarzyszy.
  • ~moma
    (2013-11-11 21:57)
    Zioniecie wszyscy nienawiścią.Może tak ktoś by zapytał "DOKĄD ZMIERZASZ POLSKO",jakich masz obywateli??Dlaczego nie ma konkretnego przedstawiciela narodu,dlaczego potrafimy tylko zionąć ogniem.Nie sprawdzają się kolejne partie,kolejni premierzy,prezydenci."CZY NIE MA PRAWDZIWYCH JUŻ POLAKÓW"
    Jedni ubliżają drugim,sieczka.Język polski stał się jednym wulgaryzmem,może rzeczywiście dla osób z podstawówki.WOLNOŚĆ UDERZYŁA MOCNO DO GŁOWY,POSZŁA, NIE W TYM KIERUNKU.
  • ~siwy
    (2013-11-11 22:09)
    Strzelać z prawdziwej amunicji do tych debili!
  • ~Hajer
    (2013-11-11 22:57)
    Siwy 22 : O9, to znaczy że stary . To chyba o tobie jest to powiedzenie:Jaki stary' taki głupi .No chyba że zomowiec z,, Wujka''? No to przepraszam .Po prostu bezmózgowiec .Osobiście wolał bym dostać się pod kuratelę Wałęsy i zostać spałowany niż pod opiekę tego siwego.Zgadnijcie dlaczego?
  • ~MANNEKEN PIS to symbol pis-polityki
    (2013-11-11 23:10)
    re~Matylda i inni2013-11-11 20:31, 20:57
    o żesz w pisie, pisiorkom to już wszystko kojarzy się z 1.prowokacyjnym 2.zamachem 3.układu. Pechowcy jacyś, czy co - jak "przechodzą" przypadkowo obok ambasady, to ambasada się zapala, jak żądają lądowania samolotem we mgle, bo im się śpieszy do wyborów, to samolot się rozwala w tej mgle, jak się napiją i zaczynają przechwalać długością swoich pisiorków, to robią to publicznie i nagrywają ich dziennikarze, no gdzie się ruszą, na co wpadną, w co wdepną, to ... smród niemożebny
    Że też partia o nazwie PIS składająca się z takiego prezesika i z takich członków jeszcze się trzyma kupy, to wielki cud, a może bardziej jej pech ? Z taką nazwą, co tu gadać
  • ~warszawianka
    (2013-11-12 01:51)
    Skoro PO tak kocha ta tecze to niech ja postawia na placu Bankowym.
    PO celowo tam zgodzila sie pod kosciolem postawic dla prowokacji i niech sie nie dziwia ze maja to co maja.