• ~CZK
    (2013-11-27 16:19)
    Ależ kretyński tytuł!!!
  • ~brzydzę się nimi
    (2013-11-27 16:42)
    POlitycy dziś w 70 % to nieroby,karierowicze, kłamcy idą w politykę, aby szybko dorobić się FRUKTÓW /patrz korupcja dziś w kraju to powszechny chleb POlityków /
  • ~AAA
    (2013-11-27 16:50)
    Większość posłów to maszynki do głosowania. Swoim chamskim zachowaniem, brakiem kultury zasługują na jak najniższą ocenę np.Niesiołowski
  • ~meg
    (2013-11-27 16:57)
    a POsłów jeszcze gorzej...z jej głównym P Osłem...
  • ~vis
    (2013-11-27 17:16)
    gorzej niż redaktorzy to się zgodzę wszak żadna praca nie hańbi
  • ~marow
    (2013-11-27 17:19)
    Zgadzam się, że tytuł jest debilny.
  • ~benek
    (2013-11-27 17:31)
    Trzeba dodać, że nie cenimy posłów SLD, PO i innych dziwnych Ruchów. PIS jest ok.
  • ~aga
    (2013-11-27 17:33)
    po moralne szambo
  • ~Jack
    (2013-11-27 17:44)
    Może taki tytuł Posłów cenimy gorzej niż redaktorków Dziennika PL,
  • ~Cez
    (2013-11-27 17:59)
    To dziwne że pomimo takich opini nadal mamy blisko 50% frekwencje wyborczą w trakcie wyborów parlamentarnych.
  • ~bydłoszewski
    (2013-11-27 18:00)
    Sejm to największa szmaciarnia w Polsce .
    PO doprowadziło tą instytucje do granic absurdu i hipokryzji .
    Kopacz z tym przekopaniem ziemi w Smoleńsku stała się personifikacją kłamstwa
  • ~Maciek
    (2013-11-27 18:24)
    W nagłówku piszecie:
    "Bardziej cenimy lekarzy niż pielęgniarki"
    a w slajdzie 4:
    "W rankingu pielęgniarki wyprzedzają lekarzy"
    No to w końcu jak?
  • ~wiele bny
    (2013-11-27 18:52)
    transormacja czerwonego w czarne juz jest 24 lata czas na transfor w białe bo czarni sa brudni fizycznie i psychicznie POlsko obudz sie na biało pogon brudasów kościelnych czas na zmiany bo lodowce sietopia idzungle padają moze buyc za pózno
  • ~Genitaliusz
    (2013-11-27 19:22)
    Sprzątaczki to często porządne kobiety. Dzięki nim jest czysto, można z nimi pogadać. Posłowie to zwykle świnie.
  • ~anty
    (2013-11-27 19:44)
    jak można szanowaną i pożyteczną i potrzebną osobe sprzątająca z posłem???
  • ~wio kary
    (2013-11-27 19:53)
    kler ma sprzataczki bo sam lewe rece sam swoich brudów nie posprzata te ciemniaki wykrzystuja baranów kośccielnych to hołota idzicz
  • ~Trzeźwy
    (2013-11-27 20:26)
    Większość Polskich polityków to sprzedajne krótkowzroczne miernoty o rozbuchanym Ego...
  • ~Pustułka
    (2013-11-27 20:42)
    Słusznie! Polski Sejm to małpi gaj!
  • ~fduPO im
    (2013-11-27 20:48)
    Ale nudy !!!
    Bolek pewnie na Florydzie,
    Bydłoszewski pewnie ledwo zipie,
    Niesiołowskiego zamknęli w budzie,
    a Gargamela wyrzucili !!!
  • ~WON CEPY
    (2013-11-27 20:51)
    ??? PO CO NA 4 6 0 CEPÓW !!!...4 6 0 DEBILI...

    --- NA KRAJ 37 MLN...!!!...TO PARANOJA...!!!

    ROSJA MA 130 MLN OBYWATELI I DUMĘ --- OK. 400 OSÓB... !!!

    --- A TU JESZCZE SENAT Z TYM IDIOTĄ BORUSEWICZEM...!!! ???

Może zainteresować Cię też: