• ~aga
    (2013-11-27 17:33)
    po moralne szambo
  • ~Polska POmatolska
    (2013-11-27 22:39)
    "Posłów cenimy gorzej niż sprzątaczki."

    Wcale to nie dziwi, patrząc na Palikota i jemu POdobnych...
  • ~wio kary
    (2013-11-27 20:57)
    witam ja tez zalapalem wszy lonowe i to z wlasnej glupoty przez stosunek z dziewczyna - sprzątaczka z plebani ktora miala nie wygolone miejsce... mam do siebie pretensje bo moglem nie korzystac z okazji;/ dzis ogolilem miejsce intymne i jutro pojde do apteki po jakis srodek aby je pozabijac. troche juz ich wybilem. przylegaly do skory a te gdnidy w jajeczkach to z wlosami poszly. nie ogolilem tylko okolic odbytu bo nie mialem jak sie dostac a tam tez cos mnie swedzialo. jak pomysle ze cos takiego zalapalem to az mnie ciarki przechodza;/;/;/
  • ~ga la
    (2013-11-27 21:04)
    no bo np. poseł Olszewski z Bydgoszczy poseł PO jeszcze nigdy w życiu nie chwycił się porządnej roboty. Najpierw nosił teczki a teraz "wielki poseł". A może odpocznie kilka lat a potem popracuje na "swoim" a potem może porządzić.
  • ~Peo.
    (2013-11-27 21:17)
    ~Re~~wio kary--Musisz pomodlic sie do jakiegos swojego Abrachama o zdrowie bo o rozum to juz za pozno.CEPAKU.
  • ~jac
    (2013-11-27 21:26)
    A cóż wy macie do sprzataczek???

    Zawód jak kazdy inny.
  • ~Genitaliusz
    (2013-11-27 22:07)
    Kochani
    Wszelki kontakt z PiSem i Kaczynskim powoduje oglupienie i zejscie na psy.
    Wszelki kontakt z PiSem i Kaczynskim powoduje oglupienie i zejscie na psy.
    Wszelki kontakt z PiSem i Kaczynskim powoduje oglupienie i zejscie na psy.
    Wszelki kontakt z PiSem i Kaczynskim powoduje oglupienie i zejscie na psy.
    jestem najlepszym tego przykladem ,
  • ~nina
    (2013-11-27 22:35)
    Sprzataczka wykonuje pozyteczna prace,
    poslowie to lenie,walkonie ,korzysc z Ich "pracy"zadna, a jeszcze kosztuja nas bardzo duzo.
  • ~marko
    (2013-11-27 22:54)
    A JAK ICH MOŻNA OCENIAĆ INACZEJ --KORUPCJA I ŁAPOWNICTWO MYŚLAŁEM ŻE PIS COŚ ZMIENI A TU MASZ KORUPCJA ŁAPOWNICTWO W TYM UGRUPOWANIU TAKŻE KWITNIE I SIĘ ROZWIJA--MAM PROPOZYCJĘ ROZWIĄZAĆ SEJM I OGŁOSIĆ NOWE WYBORY !!!
  • ~WON CEPY
    (2013-11-27 20:51)
    ??? PO CO NA 4 6 0 CEPÓW !!!...4 6 0 DEBILI...

    --- NA KRAJ 37 MLN...!!!...TO PARANOJA...!!!

    ROSJA MA 130 MLN OBYWATELI I DUMĘ --- OK. 400 OSÓB... !!!

    --- A TU JESZCZE SENAT Z TYM IDIOTĄ BORUSEWICZEM...!!! ???
  • ~kill inski
    (2013-11-27 23:30)
    czas posprzatać polske ze śmieci kościelnych oni klechy nie wiedza co to jest puk a niezle z tego żyją ludzie klechy 1700 lat zyja na prostym patencie szamanów czas posprzatać puścić ich w skarpetkach razem z wałem wał to tez oszust czerwonych czas na transformacje czarnego w białe czas klechy sie skonczył po wiesić kler na latarniach
  • ~sow iński
    (2013-11-27 23:33)
    głosować tylko na białych pis po sld psl to kler ryk kał łów 24 lata łapania goownaa klechów wsza świntaa to specjalność szamanów czarnoksięzników ludzie teraz albo nigdy czas szamanów sie skonczył kler to oszuśći gorsi od czerwonych
  • ~Naparstek
    (2013-11-27 23:42)
    Widać, że posiadanie pieniędzy nie idzie razem z prestiżem zawodowym.

    (A może społeczeństwo jest już tak biedne, że bardzo zazdrości tym, co jeszcze mają kasę - dlatego taki wynik).
  • ~Filip
    (2013-11-28 01:36)
    Poslowie maja to w doopie ze ich nie cenimy, kasa sie liczy za nic nie robienie i niezla emerytura. TO JEST WAZNE i NIC WIECEJ!
  • ~poko
    (2013-11-28 02:33)
    Ten "młody" to GŁUPI, jak "but z lewej nogi"!!!
  • ~bolanda
    (2013-11-28 02:52)
    Posłowie, to n a j g o r s z a kategoria ludzi, co żyje na koszt Społeczeństwa a pożytek z nich, jest niewielki!!! Dużo, dużo większy, jest pożytek z Pani sprzątaczki!!! Ogromna większość posłów, jest POGARDZANA przez Społeczeństwo!!!
  • ~POlak
    (2013-11-28 06:43)
    Posłów cenimy gorzej niż sprzątaczki i powinni zarabiać tak jak sprzątaczki.Dla mnie to "osły" a nie posłowie.Im ważniejsze są własne losy od losów Polski.
  • ~Wladimir Palant
    (2013-11-27 20:53)
    Nie można było tego zawrzeć w jednym artykule? Czasami przeklikiwanie kilku zdjęć nie zwiększa ilości wyświetlonych reklam.
  • ~fduPO im
    (2013-11-27 20:48)
    Ale nudy !!!
    Bolek pewnie na Florydzie,
    Bydłoszewski pewnie ledwo zipie,
    Niesiołowskiego zamknęli w budzie,
    a Gargamela wyrzucili !!!
  • ~Pustułka
    (2013-11-27 20:42)
    Słusznie! Polski Sejm to małpi gaj!