• ~buhahaha
    (2013-12-06 05:17)
    Na wyklad wdarli sie i go przerwali specjalisci od uczenia TOLERANCJI, bo nie toleruja tego co jest niezgodne z ich wizja tolerancji ;).
  • ~LAS
    (2013-12-06 03:34)
    Znam młodą kobieę, która w szkole średniej zaczęła zachowywać się jak chłopak. Teraz chodzi jak chłopak, ubiera się jak chłopak i dziwnie sie zachowuje. Ma problemy w kontaktach z ludżmi. Odnosi się wrażenie, że nie ma szacunku dla społeczeństwa.Jest nerwowa, egoistyczna i naiwna, Łatwo ją oszukać i namówic do złego. Obawiam się, że nigdy nie założy rodziny i będzie miała olbrzymie kłopoty ze znalezieniem i utrzymaniem pracy. Wbrew nowoczesnemu sposobowi myślenia w praktycznym życiu największe sukcesy osiągają tradycyjni małżonkowie, którzy są uczciwi i szanują własną rodzinę i społeczeństwo, w którym żyją.
  • ~teofill
    (2013-12-06 11:36)
    a na miejscu ZAWSZE WIERNI
    funkcjonariusze GEYzetki
    sprawdzcie czy to nie sam Red. Nacz.
    biegał w swojej złotej kreacji PO sali

    ...oj oj joj Gazetka Gazetka gdzie każdy bez n a p l e t k a
  • ~Student
    (2013-12-05 23:06)
    Zboczeńcy zaczynają atakowa wykładowców na Uniwersytecie !!!Skandal!!!
  • ~zzc
    (2013-12-06 02:58)
    Filozofia gender- sztuczny wróg stworzony przez KK, który tak naprawdę nie istnieje.
    Wartości chrześcijańskie- zamordyzm i zniewolenie jednostki, odebranie jej prawa do decydowania o swoim życiu.
    (...) filozofia gender nie istnieje, a samo pojęcie gender odnosi się do czegoś, co nie ma związku z bzdurami głoszonymi z ambony (patrz poniżej). Tak w swojej głupocie ustanowił KK. Następnie "zagrożenie" zostało podłapane przez masy naiwnych wiernych, które nie weryfikują tego, co powie im ksiądz, ale bezgranicznie wierzą w każde jego słowo, to niewolnicy KK.

    Gender to tak naprawdę płeć kulturowa, czyli suma cech, zachowań, stereotypów i ról płciowych przyjmowanych przez kobiety i mężczyzn w ramach danej kultury w drodze socjalizacji, i nie wynikających bezpośrednio z dymorfizmu płciowego.
  • ~ATEISTA
    (2013-12-06 05:06)
    Plec kulturowa...mysle ze Ci ktorzy tu probuja zachwycac sie filozafia genter swietnie definiuja to zjawiska ale zupelnie nie maja pojecia kto to jest czlowiek? A dyskutujac o genter trzeba najpierw zdobyc ogromna wiedze na temat czlowieka i kultury szeroko pojetej. A jak sie ta wiedze o czlowieku i kulturze zdobedzie to swietnie widac ze genter nie ma nic wspolnego z nauka i czlowiekiem. Czesto na tym portalu ludzie pisza o wplywie Kosciola Katolickiego na zycie spoleczne ...To czlowiek ktory nic nie rozumie albo KOMUNISTA czy lewicowiec moze tak napisac. Kosciol co mi sie wspolczesnie podoba jako ateiscie jest jedyna instytucja na swiecie ktora broni wspolczesnie ROZUMU.
  • ~rom50
    (2013-12-06 10:30)
    POpedzic lewactwo i tych którzy ich akceptuja tylko dlatego zeby trwac przy władzy
  • ~olmaria7
    (2013-12-06 12:46)
    jeśli dojdzie w Polsce do przymusowego przyjęcia GENDER może dojść do niezłej rewolucji. Nikt o zdrowych zmysłach nie zgodzi się na diabelskie pomysły demoralizowania rodzin i dzieci. zadni rodzice normalni- nie uwikłani w to, ani nawet opozycja, czy przeciwnicy Kościoła nie zgodzą się, bo tu chodzi o ich rodzinę i rodzeństwo! Od przeklinania jest Sam Bóg !
  • ~Darek
    (2013-12-06 12:06)
    Matoły to wsciekłe ludzie.
  • ~sdf
    (2013-12-06 10:50)
    to się nazywa tolerancja lewactwa ...