• ~Obserwator
  (2014-05-29 15:56)
  Czuję, że będzie wesoło na tym pogrzebie...
 • ~Pan Bug
  (2014-05-28 16:40)
  Czekalem az general Jaruzelski bedzie w delirium i wtedy zapytalem go : kochasz mnie ? Tak - odpowiedzial general, ale przedtem zagrozilem mu, ze jesli odpowiedz zabrzmi - nie, to zostanie pochowany obok ojca na Syberii, a nie na Powazkach !
 • ~nawrócony
  (2014-05-28 13:52)
  no własnie prawdziwi--katolicy zdają się na osąd--boży--aantykatolicy ,nie tylko obrażaja bliżniego swego ale boga,przecież generał pojednał się z bogiem ,a młodzi pluja na boga,wiec ,mociu panie gdzie jest prawda,prawda jest-w niebie a prawdą drogą i szczęsciem, jest tylko trójca boża--
 • ~qaduq
  (2014-05-28 14:04)
  To kolejna odsłona walki o pogrzeb w obecnym stuleciu , a czwarta na przestrzeni 100 ostatnich lat . Gabriel Narutowicz zamordowany w atmosferze dzielenia Polaków na prawych i prawicowych Polaków .
  Józef Piłsudski , któremu pamiętano zamach majowy i czasowe odstępstwo od katolicyzmu . O Lechu Kaczyńskim , że nie wspomnę . Naród , który nie potrafi docenić tych , którzy przez czas dany im przez historię , dzierżyli w rękach jego losy , sam sobie wystawia swiadectwo . Każdy dzisiejszy madrala nie sobie spojrzy w lustro i przypomni swoje bohaterstwo w walce z komuna . I te mityczne opowieści , że coś można było wcześniej ? A kto to niby ćwiczył głosowanie na prezydenta wolnych posłów z opozycji w częściowo wolnym Sejmie ? I nie na wiele to pomogło , gdy jeden lewy komuch z Tarnowa skrewił i skreślił . Jaka to była konsternacja nowej elity , która potrzebowała przerwy , bo nie umiała liczyć . A co się działo w Belwederze z solidarnościowym prezydentem , kiedy Griszka Janajew robił pucz w Moskwie w 1991 r. ? Chwała Polakom , pomnym klęski i strat powstania warszawskiego i potrafiącym uchronić stolicę przed losem Budapesztu i Pragi . Dobrze , że uniknęliśmy w czasach Jaruzelskiego i okrągłego stołu losów Rumunii . Dzisiejsza Ukraina jest naocznym przykładem , dokąd prowadzą szczere chęci i zapał , bez liczenia sił . Więcej spokoju i szacunku dla samych siebie , bez tego pseudopatritycznego jazgotu , niegodnego w takiej chwili . W obliczu śmierci przypomnijmy radę Rzymian , de mortuis nil nisi bene !
 • ~Polak
  (2014-05-28 14:11)
  Dla tego osobnika tylko pogrzeb w Moskwie całe życie im służył.
 • ~cccp
  (2014-05-28 14:21)
  Miejsce wybrali zacne: tuż pod płotem, niedaleko śmietnika.
  Tylko niech za głęboko nie kopią, bo wpadną do metra pani Bufetowej!!
 • ~Czapaa
  (2014-05-28 14:11)
  Gdyby dzisiejsza Rzeczpospolita była rzeczywiście wolnym i suwerennym krajem, to Jaruzelski winien być już dawno zdegradowany do szeregowego i osądzony za zdradę państwa. Ten bolszewik będąc konfidentem zbrodniczego wywiadu wojskowego SMIERSZ, pod przysięgą służąc całe dziesięciolecia interesom i rozkazom naszego wroga i okupanta powinien- i piszę to całkowicie poważnie- być odesłany w trumnie do Moskwy- bo jedyne jego zasługi były dla ZSRR.
 • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
  (2014-05-28 14:27)
  Prezes szerbatek paraduje w sweterku..
  Ten sweterek z wycieciem waginalnym jest naprawde uroczy.
  Tak jakby facio dopiero co wyjrzal na swiat...
  Teraz wiadomo dlaczego sie zapozyczyl.
  Na starosc zaczal sie stroic.Podejrzane !

  (PISiury...? ON zmienia koszulke i sweterek czy to taki zestaw wyborczy ???:)))))
  On tak "ociepla" swój plugawy wizerunek.
 • ~Jack
  (2014-05-28 14:38)
  ad Wiesio 13
  zatrudij sie w sklepie z odieza uzywana,bo na tym sie znasz,
  a nie lej wody na forum
 • ~Zozo
  (2014-05-28 14:56)
  Pora umierac,swiat zwariowal.Temu niecnemu komuniscie,ktory walczyl przeciwko wlasnemu Narodowi,ktory nienawidzil Kosciola Katolickiego robi sie taka fete.Moze jak rodzina bardzo chce to ksiadz jest w stanie odprawic Msze Swieta za spokoj duszy.Przeciez to nie bedzie katolicki pogrzeb,niech nie robia wody z mozgu ludziomPochowac pod plotem,nie robic szumu,a jak kardynal Nycz zacheca do modlitwy,to kto chce moze sie pomodlic.Tyle i az tyle.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.