• ~Bo Dziu
  (2014-05-31 15:26)
  Skrwawione gęby ludojadów pragną pochówku katolickiego.Jest to ten ryt charakterystyczny tej hołoty czerwonej ,gdy kundel chce zostać wilkiem ! Całe życie żarli ze złoconych tac , nie zauważyli małego szczegółu ,że tace stoją w oborze !
  Miłosierdzie jest w kościele katolickim wielkie ! CZERWONE PSY ! Pamiętajcie o tym,taka mała różnica między Katolami a bolszewią !
 • ~abc
  (2014-05-31 21:20)
  Zastanawai mnie, ze rodzina (przede wszystkim corka) nie liczyla sie z protestami aby Jaruzelski mial pogrzeb z honorami. Przeciez kazdego 13-go grudnia miala mozliwosc przekonac sie, ze nie dla wszystkich byl on "bohaterem". Moze decyzja corki, ktora w swojej ksiazce przedstawila swoich rodzicow stosujacych "zimy wychow", byla "rozliczeniem" z ojcem, (domyslala sie co moze sie wydarzyc na cmentarzu). Na przedstawionym zdjeciu siedzi z dakla od matki jakby byly sobie obce. Gdyby wladze (rzekomo demokratyczne) liczyly sie z opinia obywateli nie byloby zamieszania.
 • ~ON nie by legalnym demokratycznie
  (2014-05-31 17:30)
  wybranymprezysentem wiec odpuscy sobie ta indoktrynacje
  On byl z nadania okraglostolowego. Nie moze byc dczesioow w ciazy i niemozna byc czesciowo wolnym
 • ~TFU
  (2014-06-02 14:43)
  Szkoda, że prezydent Komorowski dopiero teraz zmądrzał, jak większość lewicy... Po śmierci Prezydenta Kaczyńskiego jedynym "GODNYM" lewicy zachowaniem było siusianie do zniczy przed Pałacem Prezydenckim...
  A przemysł pogardy pracował na całego !!!
 • ~OBLUDA, ZAKLAMANIE I BLAZENADA
  (2014-05-30 14:31)
  POLSKA TO SZPITAL WARIATOW GDZIE OPRAWCA MA SIE LEPIEJ OD OFIARY.
 • ~hejo
  (2014-05-31 10:27)
  Nie bedzie SELFIE z pogrzebu?
 • ~Krysia
  (2014-05-31 21:52)
  Co za dzicz i to w Warszawie , wstyd na cały świat. Gdyby głupota umiała fruwać to wszyscy zakłócający pogrzeb unosiliby się jak gołębice. Brak szacunku dla zmarłego,cmentarz to szczególne miejsce i nie nam sądzić generała ,"Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem",Bardzo mi się podobały wypowiedzi prezydentów Komorowskiego i Kwaśniewskiego, takie mądre i takie ludzkie, to wielcy ludzie. Wyrazy współczucia dla rodziny ,
 • ~hnn
  (2014-06-01 13:01)
  nwet gdyby pogrzeb byl cixhy i prywatny,tez holota by protestowala,bo to bojöwka chamskich politykow ,ktory ich napuszczaja.Dowod brak gwizdkow i megafonow a pogrzebie Lecha Wawelskieg-bo?nie mogli rozrabiac na pogrzebie BRATA WOJEGO GURU.
 • ~vipis
  (2014-05-31 01:02)
  Opamietajcie sie katolicy!!! do tego wzywal was w czasie Mszy sw. bp Guzdek.Opamietajcie sie w tej nienawisci , bo ona was zabije i pieklo pochlonie. Dzis przed Katedra i przed Cmentarzem na waszych twarzach malowal sie grymas nienawisci, takie wykrzywione ZLO.
 • ~kronikarz
  (2014-06-02 14:48)
  @student z USA w Polsce - nawet udawać nie umiesz... Poucz swoich przywódców o swych "odkryciach", nie musisz ujawniać, że pochodzą z Łubianki, bo oni są ciągle pod wrażeniem dokumentu z Wikileaks, gdzie Jarosława Kaczyńskiego nazwano JEDYNYM PRAWDZIWYM POLITYKIEM na polskiej scenie politycznej i jedynym, który orientuje się jak powinno funkcjonować Państwo. Dlatego kwestie tych wycieków tak szybko wyciszono w Polsce.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.