• ~Bo Dziu
    (2014-05-31 15:26)
    Skrwawione gęby ludojadów pragną pochówku katolickiego.Jest to ten ryt charakterystyczny tej hołoty czerwonej ,gdy kundel chce zostać wilkiem ! Całe życie żarli ze złoconych tac , nie zauważyli małego szczegółu ,że tace stoją w oborze !
    Miłosierdzie jest w kościele katolickim wielkie ! CZERWONE PSY ! Pamiętajcie o tym,taka mała różnica między Katolami a bolszewią !
  • ~TFU
    (2014-06-02 14:43)
    Szkoda, że prezydent Komorowski dopiero teraz zmądrzał, jak większość lewicy... Po śmierci Prezydenta Kaczyńskiego jedynym "GODNYM" lewicy zachowaniem było siusianie do zniczy przed Pałacem Prezydenckim...
    A przemysł pogardy pracował na całego !!!
  • ~OBLUDA, ZAKLAMANIE I BLAZENADA
    (2014-05-30 14:31)
    POLSKA TO SZPITAL WARIATOW GDZIE OPRAWCA MA SIE LEPIEJ OD OFIARY.
  • ~ON nie by legalnym demokratycznie
    (2014-05-31 17:30)
    wybranymprezysentem wiec odpuscy sobie ta indoktrynacje
    On byl z nadania okraglostolowego. Nie moze byc dczesioow w ciazy i niemozna byc czesciowo wolnym
  • ~abc
    (2014-05-31 21:20)
    Zastanawai mnie, ze rodzina (przede wszystkim corka) nie liczyla sie z protestami aby Jaruzelski mial pogrzeb z honorami. Przeciez kazdego 13-go grudnia miala mozliwosc przekonac sie, ze nie dla wszystkich byl on "bohaterem". Moze decyzja corki, ktora w swojej ksiazce przedstawila swoich rodzicow stosujacych "zimy wychow", byla "rozliczeniem" z ojcem, (domyslala sie co moze sie wydarzyc na cmentarzu). Na przedstawionym zdjeciu siedzi z dakla od matki jakby byly sobie obce. Gdyby wladze (rzekomo demokratyczne) liczyly sie z opinia obywateli nie byloby zamieszania.
  • ~hejo
    (2014-05-31 10:27)
    Nie bedzie SELFIE z pogrzebu?
  • ~kim adolf
    (2014-06-01 09:44)
    Bojówki SS Słomki zawsze gotowe do walki z trupami
  • ~taka prawda
    (2014-05-30 15:34)
    Za Spychalskiego były w wojsku 3 kroki to ten GŁĄB jak wszedł za Spychalskiego wprowadził jak w ROSJI 5 KROKÓW to RUSKI AGENT w Polskim mundurze
  • ~sipjewak
    (2014-05-30 23:54)
    ja obecnie jestem katolikem i nie pszepadalem za pana jarulskiego ale nie mie jego osondzaci nieh go pan bug sondzi tak jak nasz wszystkih bendzie sondzil a rodzinie skladzm moje wyrazy wspulczucia
  • ~był y wróg Jaruzelskiego
    (2014-05-31 14:44)
    ACH! Co za wspaniała lekcja etyki, moralności szczegółnie dla młodych pokoleń ze strony debili bez serca ale z Bogiem na ustach. Polska po raz kolejny zyskuje tytuł ' mister obciachu"Najpierw nie dali krzyża usunąc ,teraz naruszają cisze na cmentarzu , po jaki ch... oni petają sie po kościołach.Flaszka aktimelek dostawał modlitewniki od generała. to k...a nie mógł przyjechać na pogrzeb i przynajmniej spróbować uciszyć tą hołłote.A może już zaczął stype i nawalił sie , albo dopadł ...jakiegoś aktimelka.Zobaczycie że Putin takich debili to teraz będzie wywoził na sybir w węglarkach bo bydlęcych wagionów to te prostaki nie są godni.