• ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-02-02 08:13)
    pseudo Wiesio13 made in PIS

    jedna z wielu PIS falszywek na tym forum .
    Falszuja posty... tak jak sfalszowali wybory !
    PIS eunuchom Kaczora znowu palma odbija...Brawo,brawo.

    rozpedz sie PiSdzielski idioto i walnij swoim pustym lbem w sciane
    lekarz juz ci nie pomoze
  • ~gość
    (2014-10-01 14:52)
    Co jak co ale PISiorki nic nie robili dla górników kiedy na całego rządzili w Polsce mali bohaterowie filmu z 1960 pt. " O dwóch złodziejach co urkradło nawet księżyc". Kaczyńscy z PIS nawet nie skasowali Kościelnej Komisji Majkowej robiącej gigantyczne oszustwa i przekręty także na Śląsku a co dopiero PISiorów miał górnik obchodzić.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-01 12:13)
    Jedyny węgiel jaki mnie interesuje, to ten w pastylkach jak się obeżrę w "Sowa i przyjaciele".
    A ostatnio to nażarłem się carpaccio z mathiasa holenderskiego,
    kawioru z anchois,
    rzodkiewek piklowanych,
    kawioru z łososia,
    tatara,
    carpaccio z mlecznej jagnięciny,
    grillowanego koziego sera ze szparagami,
    policzków,
    ogonów wołowych,
    i nachlałem się wódeczki oraz winka.
    Nie kosztowało mnie to ani zyla z prywatnej kieszeni.
    I oby żyło się lepiej, mordo ty moja!
  • ~Ludwik
    (2014-10-01 12:04)
    Tak matoły rządzą przez tyle lat że bieda aż piszczy, ludzie ciągle muszą protestować o swoje , bo nawet wypłat nie dostają na które zapracowali, a szlachta z PO. kradnie i ciągle nie nażarta.
  • ~Polak
    (2014-10-01 11:53)
    Ludzie, czy my już do końca świata jesteśmy skazani na tę bandę z Partii Oszustów>
  • ~rok2014
    (2014-10-01 11:41)
    pani CIOPAC mowi do kaczoradonalda tyfusk ze ma nowiutkom wiadomosc ,,wysylam do brukseli KOMORNIKA by sciongnol dlugi jakie zostawil TYFUSEK
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-01 11:24)
    Jak bedzie wyglagala Polska pod rzadami Kopacz? Jak szpial w Szydlowcu i bagno w Smolensku.
    ...
  • ~re pielgrzym
    (2014-10-01 11:15)
    ie wazne jak sie wydobywa wegiel to mnie nie interesi tylko koszta wydobycia idz nakolanach do czestej howy bo wtym jestes dobry debilu koscielny
  • ~tusk do PIERDLA nie do dymisji
    (2014-10-01 11:15)
    tusk do PIERDLA nie do dymisji
    ...
  • ~Wiesio13 kształcony przez TVN i GW
    (2014-10-01 11:14)
    rynasiewicz z peło
    i bury z PSL na tapecie CBA = "piękna" koalicja
    ...
  • ~jam rozy
    (2014-10-01 11:11)
    aj ezeli importowany wegoel ugol jest tanszy zrozum to baranie niech górnicy jada do innych krajów ta kopacz to psychol katolicko vatykanski
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-01 11:11)
    A kiedy tusk i paliciot
    ponownie podniosa wiek emerytalny ? kiedy ?
  • ~Pielgrzym
    (2014-10-01 11:06)
    Szanowny Adwersarzu Drzazga czy ,,pan" był na grubie -kopalni ,czy widział jak trwa wydobycie węgla ,ile potu potrzeba by wydobyć 1 tonę węgla ? Jak nie był to niech nie fanzo-li banialuków.Czy wyobraża sobie 65 letniego : górnika,strażaka ,policjanta( takiemu staruszkowi to i 14 -latek na ciula).Szanowna Rycerska Głowo czy na świadomość że 85% Polskiej energetyki jest oparta na węglu,że całe koksownie to węgiel ITD,ITD.Jak nie to się nie odzywa.
  • ~be
    (2014-10-01 10:59)
    ta
  • ~drzazga
    (2014-10-01 10:51)
    Polski , ruski , południowo afrykański , obojętnie, ale najtańszy.
    Porozumienie rządowe z górnikami i ewentualne zakazy wprowadzone drogą sejmową to bzdura i działania wbrew ekonomii.
    Gdzie byli związkowcy , również górnicy, gdy likwidowane były przemysły: stoczniowy, włókienniczy i inne?
    Kto się za nimi wstawił ?
    Ja protestuję przeciwko załatwianiu sobie ( rządowi) spokoju kosztem moim i innych podatników. Skończyć z nieuzasadnionymi przywilejami górniczymi !
    Górnicy niech zrobią porządek z okołogórniczą korupcją a pieniędzy starczy.
    Pracować w soboty i niedziele! Tam są rezerwy i tam mogą pracować górnicy z nierentownych kopalń, takich jak "Kazimierz-Julisz".
  • ~św.NH
    (2014-10-01 10:46)
    Donald Tusek w grobie grzebie a Kopacz mu w jakach grzebie!

Może zainteresować Cię też: