• ~tylko dla POmatołów
    (2014-10-20 09:59)
    Same dobre wiadomości. Aż się POdejrzanie robi...
  • ~BEZROBOTNA
    (2014-10-21 12:33)
    ZNAJOMA PRACUJE W SZPITALU I MOWILA ZE LEKARZE DOSTALI PODWYZKE O 1500 ZL IM ZYJE SIE LEPIEJ OWSZEM
  • ~Jan Nowak
    (2014-10-20 10:05)
    Z moich spostrzezen Polacy zyja dluzej bo przestali pic mocne trunki i coraz mniej pali papierosy, co pozwala dluzej zyc, zdrowa i urozmaicona zywnosc tez przyczynila sie ze tego.
  • ~TYLKO PIS! PO GONI SKORUMPOWANYCH ZŁODZIEI! Z PO
    (2014-10-20 08:32)
    Co jest najciekawsze, chłopy z PSL-u nie chcą koryta. Oni tylko chcą by w chlewie spokój był i dobra pasza.
  • ~vp
    (2014-10-20 09:46)
    No to jeszcze wybierzmy sobie premierem chłopczyka ,któremu mamusia nie pozwoliła dorosnąć ? Dla wyjaśnienia dodam ,mieszka na Żoliborzu i nazywa się K Jarosław. Kto to taki ?
  • ~bosmanman
    (2014-10-20 09:33)
    Po 89 r.zlikwidowano, sprzedano za psie pieniądze, sprywatyzowano za złotówkę 51% nowo wybudowanych ( po wojnie) zakładów pracy. Co się stałlo z Kasprzakiem? Predom Polar? Pafawagiem? Itd. ...
    Jeśli nie ma firm oferujących pracę, to oczywiste jest że ludzie emigrują za chlebem?
    Sami jesteśmy sobie winni. Byliśmy na 10 miejscu w świecie w podukcji, a jesteśmy za Rumonią ...
    Niedługo na granicach wystawi się tabliczki REZERWAT
  • ~nico
    (2014-10-20 08:58)
    ci popaprańcy z PO doprowadzili Polskie do ruiny Polacy zeby godnie żyć muszą emigrować Rudy oszust Tusk przez 7 lat wciskał ludziom kit o zielonej wyspie
  • ~donald emigrant
    (2014-10-20 08:49)
    " Jak wyzwolić się od tych stereotypów, które towarzyszą nam niemal od narodzenia, wzmacniane literaturą, historią, powszechnymi resentymentami? Co pozostanie z polskości, gdy odejmiemy od niej cały ten wzniosło-ponuro-śmieszny teatr niespełnionych marzeń i nieuzasadnionych urojeń? Polskość to nienormalność - takie skojarzenie nasuwa mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie odruch buntu: historia, geografia, pech dziejowy i Bóg wie co jeszcze, wrzuciły na moje barki brzmię, którego nie mam specjalnie ochoty dźwigać... Piękniejsza od Polski jest ucieczka z Polski - tej ziemi konkretnej, przegranej, brudnej i biednej. I dlatego tak często nas ogłupia, zaślepia, prowadzi w krainę mitu. Sama jest mitem".

    Donald Tusk
  • ~kaska
    (2014-10-20 08:39)
    Wszelkie uwagi należy pisać bez błędów ortograficznych, żeby mieć rozeznanie, czy "redaktorzy" przeszli edukację w szkole podstawowej. A zatem :moher, a nie mocher!! Tacy pisatiele z "CH" won do Wyborczej!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-20 08:31)
    Platforma Obywatelska my chcemy do koryta tylko.