• ~gonić gnidy
    (2014-11-08 21:48)
    A co to za menda ten blumsztajn ? Pewnie z GWnianej ?
  • ~xxl
    (2014-11-08 18:16)
    Komunisci i bojowki blumnesztajna do gazty Wyborczej. Oczyscimy chate polska z komunistycznego gnoju.
  • ~kontestator
    (2014-11-09 04:18)
    Faszyzm to ruch lewicowy. Narodowcy to prawica. Dziś, lewacy spod znaku "GW" ,próbują odkręcać kota ogonem zarzucając faszyzm prawicy. Tatuś Michnika dążył do likwidacji Polski, dziś jego syn kontynuuje dzieło ojca. Czas powiedzieć , dość !
  • ~Alexander Kleiber
    (2014-11-09 10:28)
    Stawiam to samo pytanie co inni tutaj, dlaczego maja pozaslaniane twarze, przeciez powinni byc dumni z tego, ze sa antafaszystami. Tylko male ale, w Polsce nie ma Faszystow, sa za to wyimaginowani ich przeciwnicy, to sa zwykli awanturnicy, gdzie im tam do "kiboli". Telewizja Republika pokazala krotka wypowiedz jednej z tych "antyfaszystek", to byl stek ohydnach przeklenstw, na ok.pietnascie wyrazow, dwanascie to byly wyzwiska, zakonczyla z duma, mozecie to pokazac w telewizji.Dlaczego jest zgoda na takie manifestacje, w Polsce nie ma faszyzmu, jest za to zgnily hippisowsko-lewacki ruch Wandali.Pozdrawiam-Alexander!
  • ~Hans
    (2014-11-09 09:45)
    a po co flaga przyjaciół Hitlera ???znowu będą demonstrować robotniczą przyjaźń sowiecko-hitlerowską ???
  • ~Śmiech na sali
    (2014-11-09 09:20)
    Ile tam osób było ??? według mnie około 500 NIE WIĘCEJ !!!. Sami z sobą się napierniczali OSZOŁOMY lewackie z czerwonymi komuchami . Takim pseudo marszom pogoda NIGDY NIE BĘDZIE SPRZYJAĆ !!! bo na to NIE ZASŁUGUJĄ !!!
  • ~BEATA
    (2014-11-09 01:48)
    Czemu lewactwo zakrywa twarze? Maja nieczyste intencje?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-11-08 18:11)
    Smród Komuny na ulicach Warsiawki :-)
    Trzeba będzie posprzątać to ścierwo, bo grozi to sepsą albo inną boleriozą.
  • ~weredyk
    (2014-11-08 19:26)
    Der Dzienniku , jak znowu flaga radziecka.W polsce mówi sie sowiecka. Piszczie po polsku a nie jakimś peerelowskim slangiem. No ale cóż wymagać od polskojęzycznego ale nie polskiego Der Dziennika.
  • ~Anka
    (2014-11-09 16:07)
    Za rządów POpaprańców , ludzie też głupieją.