• ~gość
  (2015-01-12 08:23)
  Owsiak mówi do żony po zakończonym wczorajszym dniu, podniosę w tym roku ci pensję i będziesz zarabiałanie 13.000 a 20.000 zł. Zadowolona?
 • ~SLOWIANIN GOSC VIKINGOW
  (2015-01-12 09:16)
  Brawo Matka Kurka...dzieki twojej dociekliwosci jurek w tym roku zostawi troche na chore dzieci...bo juz sie wydawalo ze jak uzupelni flote20 Land Roverow...kupi kolejne mieszkanie w bloku na Mokotowie za2 miliony gotowka...pojedzie w20 osob do Afryki...da dzidzi podwyzke do30 tysiecy miesiecznie...TO NIC NIE ZOSTANIE..
 • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
  (2015-01-12 12:22)
  Szlachetny ten nasz Bronek.

  Mimo że dotknęła go straszna choroba = Amnezja POstępująca (Bronek z bulem wyznał, że nie pamięta, czy czytał Aneks do Raportu, czy też nie czytał). Ciężki przypadek.
 • ~donald cudotfurca
  (2015-01-12 11:26)
  A to sie narobiło...

  Dziennikarz TVN krytykuje WOŚP. „Czy ryba nie gnije przypadkiem od głowy...”

  Bartek Jędrzejak, prezenter pogody i dziennikarz TVN, dał na Facebooku wyraz swojemu zniesmaczeniu niektórymi działaniami osób związanych z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. I zastanawia się przy tym, czy „czy ryba nie gnije przypadkiem od głowy”.
  Jędrzejak podzielił się swoja „przygodą” z przedstawicielem WOŚP na facebookowym profilu. Opisuje tam, jak został potraktowany przez niejakiego „Pana Michała”.
  Na początku dziennikarz zaznacza, że WOŚP wspiera od początku: „Mimo afer, ostatnio nienajlepszego PR-u, wspieram, bo uważam, że warto. Robię to też publicznie w programach” – napisał Jędrzejak i od razu dodał: „Dzisiaj zacząłem się poważnie zastanawiać, czy ryba nie gnije przypadkiem od głowy...”.
  Co przelało czarę goryczy? Bartek Jędrzejak opisuje to tak: „Poranna pogoda w Krakowie... Chcemy zachęcać do przyłączenia się do WOŚP. Wspierać i pokazywać wolontariuszy. Uśmiech na twarzy, miły początek dnia...”. Wszytko idzie dobrze, dopóki nie pojawia się wspomniany przedstawiciel orkiestry Jerzego Owsiaka: „Na plan przyjeżdża mercedesem (busem – przywozi wolontariuszy) przedstawiciel WOŚP w Krakowie Pan Michał, odpowiedzialny za Krakowski Rynek. Grzecznie i z uśmiechem prosimy żeby przestawił samochód o kilka metrów do przodu, bo mamy go w kadrze...”.
  Niestety, ekipa spotyka się ze zdecydowaną odmową. „Samochodu nie przestawię, mamy zgodę na parkowanie na płycie rynku, będę tu stał, bo mogę. A Wy macie pokazać samochód Mercedes bo to partner akcji WOŚP” – relacjonuje reakcję przedstawiciela WOŚP Jędrzejak.
  Na nic zdają się tłumaczenia dziennikarza, że nie mogą pokazać mercedesa, bo to będzie reklama tej marki. „Proszę żeby zrozumiał, że będzie głupio, jak w obecnej sytuacji pokażemy jak wolontariusze WOŚP jeżdżą mercedesami. Że reklamujemy WOŚP, chcemy wspierać i współpracować” – opisuje całą sytuację Jędrzejak.
  I w tym momencie przedstawiciel Orkiestry postanowił pokazać dziennikarzowi, kto tu rządzi. „Pan Michał odwracając się na pięcie, chamsko odpowiada: Radźcie sobie sami, ja samochodu nie przestawię” – relacjonuje dziennikarz.
  „Pracowałem w wielu miejscach, z wieloma ludźmi. Dzisiaj zbliżyłem się do rekordu. Pan Michał z Krakowa obejmuje prowadzenie. Ma miejsce na pudle!!! Po prostu odechciało mi się... Zniesmaczenie do bólu...” – kończy swój wpis Bartek Jędrzejak.
 • ~xxx
  (2015-01-12 11:17)
  Poza tym czemu on takiego "show" nie urządzi przy dystrybucji środków, aby zachęcić, pokazać zrobić obowiązek przyzwyczajenie do np. nauki udzielania I pomocy. Tu gdzie kasa to błaznuje a tam rzuci temat i mamy się bujać.

  A tak wogóle to będzie na kolejny semetr kształcenia swoich dzieci w USA. Czy tak nie jest ? To zdementujcie lemingi.
 • ~paul
  (2015-01-12 11:14)
  ~Załamana2015-01-12 10:43
  Fakt ... za chwilę strach będzie nie wrzucić do puszki.

  Po drugie - kiedy Owsiak pokaże faktury lub umowy na zakup sprzętu? Kiedy wywiąze się z obowiązku sądowego i pokaże dokumentację swoich spółek córek?

  Będę wrzucał nawet 50zł i niech on też bierze do kieszeni miliony, ale niech to powie lub pokaże że tak jest lub nie jest, a nie skarze jak małpa w czerwonych spodniach po stole, co zakrawa na stary PRLowski chwyt robienia z rozmówcy idioty lub psychicznego, bo jak ktoś śmie krytykować leczenie dzieci.
 • ~ja ja
  (2015-01-12 10:58)
  Pstryk i... wypadła jakaś duża liczba z systemu informatycznego - jak wyniki wyborów w RP! Juras to ma tę księgowość taką z sufitu, czyli "z doopy wziętą" - jak sam mówi. Nawet prokuraturze nic do tego! Grunt, że jest dziany i może zmieniać nie tylko mieszkania, czy samochody, ale i oprawki. I dlatego dawać i nie krytykować.
 • ~Załamana
  (2015-01-12 10:43)
  Z naszych podatków dał na Owsiaka, Owsiak część z tego przeznaczy na służbę zdrowia. Nie prościej byłoby od razu dać na służbę zdrowia podatki, bez tych dwóch pośredników? A tak poważnie - widziałam mnóstwo ludzi z naklejonymi serduszkami. I my się dziwimy, że podatki wysokie, rząd sobie bimba, itp.? Polacy już kompletnie pogłupieli. Rozumiem, że emeryci dają - oni mają odruch wspierania tych, co wyciągają rękę. Ale żeby ludzie między 20 i 40 rokiem życia byli do tego stopnia bezmyślni?
 • ~ZbyszekD
  (2015-01-12 10:33)
  ~Krzysztof2015-01-12 10:06 skecz był bardzo zabawny, w doskonałej obsadzie, ale pokazywał z jaką pogardą majster traktuje klienta.,, Majster'' Owsiak też niektórych tak traktuje, a to już nie jest zabawne. Człowiek, który nie ma nic do ukrycia nie obawia się niczego. Sprawa musi być transparentna, bo tu chodzi o pieniądze wielu milionów ludzi, a nie pana Owsiaka. Trzeba też jasno powiedzieć czy koszty organizacyjne tej imprezy nie przekraczają zysków i to wszystko - winien, ma.
 • ~hahahaha faszysty
  (2015-01-12 10:00)
  Koszty tego wsparcia są mniejsze ale owsiak i tak za nic nie płaci
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.