• ~romek
    (2015-03-03 20:37)
    Policja to nie sa polacy to scierwa
  • ~Polska Walczaca
    (2015-03-03 20:36)
    Nic nie roznia sie policjanci od milicjantow za komonizmu tamci strzelali do gornikow i ci tak samo strzelaja parszywe psy
    Jwszcze troche i trzeba bedzie wziasc sila rzad i zwlic z chukiem ze stolka pacholka Komorowskiego
  • ~wojak
    (2015-02-11 14:10)
    Żona cezora.Masz racje szkoda tylko że górnicy i ich kilesie z solidarniosci siedzieli cicho jak niszczono polski przemysł w latach 90 tych. No ale lepiej późno niż wcale.Co do policjantów nie masz racji.Oni sa wykonawcami poleceń rządu.Rząd wzywa policje do zaprowadzenia porządku i od tego oni sa aby go zaprowadzic.W innym razie powinni ich wywalic na bruk.Niestety.To rząd trzeba zniszczyć a nie atakować policjantów. tak samo było w 81 r.Do odpowiedzialności karnej powinni byc podciagnięci nie zwykli milicjanci ale komunistyczni przywódcy i generałowie .To oni kazali tym chłopakom z ZOMO wchodzic do kopalni wujek wiedząc że tam są uzbrojeni w siekiery dzidy kilofy górnicy i ze w trakcie ataku na milicjantów w obronie włassnej ci użyją broni. Niestety teraz jest tak samo.Górnicy atakuja policje zamiast ataakować tych posłów ,prezesów z JSW .Przecież wiedzą gdzie ci ludzie mieszkaja. Policjanci to ludzie mundurowi.Jesst rozkaz tzreba wykonać.
  • ~żona cezora - wpuszczać komentarz
    (2015-02-10 21:17)
    Górnicy walczą o o to co należy do nas Polaków ,
    co jest własnością Narodu Polskiego.!!!
    Gdybyśmy tak jak górnicy , bronili hut , fabryk , PKP , PKS
    i innych gałęzi przemysłu , to dzisiaj nie siedzielibyśmy na bruku ,
    upodleni .!!!
    Bzdury jakie wypisuje , prasa , przekazuje tv, , o górnikach
    służy skłóceniu Polaków . Podobnie czyniono , gdy zaczynała
    się grabież PKP. Nieprawdą jest ,że kolejarze ich rodziny mają
    darmowe przejazdy .!!! Proszę niech dziennikarze zapytają
    o to wprost zwykłych kolejarzy .!!
    Tv , prasa są na usługach " polskiego rządu"!!!

    PANOWIE POLICJANCI !!!

    Nie ważcie się pałować górników i ludzi wspierających ich
    w manifestacjach , nie ważcie się .!!! Nie wolno wam .!!!
    To s a Polacy , ludzie upodleni , którym PO , PSL - okupanci
    chcą wydrzeć to co nasze Polskie .
    Policjanci , wy macie stawać w obronie ludzi pokrzywdzonych ,
    a nie okupanta . Pokrzywdzonym jest tu Naród Polski , któremu
    bez wojny , bez użycia broni zagrabiono Ojczyznę.!!!
    POLICJANCI NIE WAŻCIE SIĘ STAWAĆ PRZECIW NARODOWI
    POLSKIEMU.!!!
  • ~Mieszaniec Śląska
    (2015-02-10 19:04)
    tych wszystkich wojowniczych górników , którzy tak ochoczo przystępują do walki z rządem i prawem polskim , wysłać na wschód Ukrainy. Jak im bieda da w tyłek , to może przyjdzie jakiś pomyślunek.. Górnicy są rozbestwieni do granic możliwości , a to przez latami cackanie się z nimi. Oni nigdy nie oceniali i nie doceniają tego co mają. Wy wszyscy co popieracie chuligańskie wybryki górników , przekonacie się , że Platforma Obywatelska ponownie wygra wybory i to będzie pokaz siły przeciwko rozkapryszonym związkom i durnym górnikom.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-02-10 19:00)
    pseudo Wiesio13 made in PIS

    jedna z wielu PIS falszywek na tym forum .
    Falszuja posty... tak jak sfalszowali wybory !
    PIS eunuchom Kaczora znowu palma odbija...Brawo,brawo.

    rozpedz sie PiSdzielski idioto i walnij swoim pustym lbem w sciane
    lekarz juz ci nie pomoze
    Tylko na tyle cie stac, prymitywie, z dna pisuarowego szamba?

    Kaczor powiedzial jasno, Duda jest numerem jeden do wyborów,
    potem wróce ja i antek i zagramy na dudach.
  • ~vp
    (2015-02-10 02:41)
    Osiągnięcia ZZ są na miarę wielkich działaczy ,którym zależy na zwększeniu własnych dochodów . Wywołali burdy niech spijaja śmietankę w postaci pokrycia szkód z prywatnego majątku .Oglądając fragmenty w TVP czułem ,że tak to się skończy . Wreszcie trzeba uruchomic kryminały dla działaczy ZZ.
  • ~Bożydar
    (2015-02-09 22:31)
    praca kapelanów policyjnych daje efekty. Policjanci z całym miłosierdziem, na 10 stopniowym mrozie, łubudubu z armatki wodnej. Mam nadzieję, że wszystkie zarządzenia, ustawy związane z użyciem środków przymusu są napisane i zatwierdzone, nie może powtórzyć się karygodne zaniedbanie z lat 80-tych
  • ~gosc
    (2015-02-09 20:27)
    ZOMO .ZOMO ,ZOMO tylko czeka ,kogo spalowac i poczestowac pieprzem..
    A PO i PSL ,razem z" hrabia" spiacym nic z tego sobie nie robia.
    Mysla ze zastrasza gornikow i innych.Powinno to hamstwo juz sie pakowac.
  • ~~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-02-09 20:07)
    PISIORY TO SAME DEBILE
  • ~patriota95
    (2015-02-09 20:04)
    Popatrzcie bracia z wshodu jak to sie robi w polsce:)
  • ~Genitaliusz
    (2015-02-09 19:51)
    ---
    SZPICA NATO , trafi prosto w tlusty tyleczek prezesa Zbawa Kaczynskiego z PIS- dozywotniego wlasciciela PIS !

    Banderowcy beda tworzyc rózne legendy zeby usprawiedliwic swoja porazke w Donbasie. Zapewne jutro sie okaze, ze powstancom pomagaja oddzialy kosmitów z bronia laserowa
  • ~Miecio Struś, kl IVb
    (2015-02-09 19:51)
    Za ROK po peo zostanie tylko smrut...
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-02-09 19:49)
    Jeśli nadal chcesz głosować na
    PO
    wcześniej skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą
    ponieważ każdy głos oddany na Partię Oszustów to głos stracony
    ...
  • ~Robnad
    (2015-02-09 19:45)
    Hehehe! PIS do wladzy !
    Dodam,ze ja Hehehe! jestem z rodziny czerwonych ku.rew,w naszaj kur.ewskiej rodzinie
    sa same bekarty,nie warte aby to stapalo po Polskiej ziemi.
    Ja osobiscie jestem obojniakiem,nie spelna rozumu,tak o mnie,
    mysli mój stary knur ojciec,wiem,ze byl przybleda,którego
    przygarnela PZPR a byl w AK jak ojciec prezesa naszego z PIS
    ,po jej rozpadzie,rozpil sie,matka poszla w sina dal,
    chu.j wie co sie z ta kur.wa dzieje.
    Dlatego moje poglady sa
    przezarte nienawiscia do tego ukladu,bo zlikwidowali PZPR,
    a teraz nazywaja nas PIS komuna i czerwonym scierwem...
  • ~Robnad
    (2015-02-09 19:45)
    Czy bede mogl brac mojego przyjaciela z rekolekcji i pielgrzymki do Czestochowy na moje przeloty samolotem ???
    On tez w PIS.
    Jak to dobrze, ze Polska bedzie rzadzic moj ukochany PIS !
    Na ostatniej konwencji naszej partii nikomu nie przeszkadzalo, ze trzymam mojego partnera za reke, ze sie calujemy, piescimy pod stolem…
    Wdzieczny równiez jestem PIS , ze stara sie o dofinansowanie leków dla chorych na AIDS, dzieki czemu tysiace ludzi – jak ja, mój partner i wielu dzialaczy PIS – moga znacznie przedluzyc swoje zycie.
  • ~g
    (2015-02-09 19:43)
    Komorowski Prezydent Kopacz Premier
    Tusk w Brukseli..

    A prezesik picolo trzyma eunuchow z PIS za twarz...decyduje co moga i kiedy moga mowic ...bo to tchorzliwe ubezwlasniowolnione bydelko .
    .poza tym zamyka sie z kotem i ochraniarzem w sypialni.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-02-09 19:43)
    Gejow nie lubi Tomaszewski , dlatego jak dowiedzial sie prawdy o naszym Panie Prezesie ,
    wzial nogi za pas !
    Ja to rozumiem !
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-02-09 19:40)
    Hehehe!
    Dodam,że ja Hehehe! jestem z rodziny czerwonych ku.rew,w naszaj kur.ewskiej rodzinie
    są same bękarty,nie warte aby to stąpało po Polskiej ziemi.
    Ja osobiście jestem obojniakiem,nie spełna rozumu,tak o mnie,
    myśli mój stary knur ojciec,wiem,że był przybłędą,którego
    przygarnęła PZPR,po jej rozpadzie,rozpił się,matka poszła w siną dal,
    chu.j wie co się z tą kur.wą dzieje.Dlatego moje poglądy są
    przeżarte nienawiścią do tego układu,bo zlikwidowali PZPR,
    a teraz nazywają nas POczerwonym ścierwem...
  • ~Borat
    (2015-02-09 19:25)
    Tak jest! Lać tych związkowych nierobów!