• ~hihi
    (2015-02-09 19:21)
    500milijonow ton wegla zalega w złozach KWK SILESIA
    POMNOZ RAZY ZYSK ja licze 100pl na tonie
    policz sam
    kalkulator mi szwankuje
    ile my POLACY BEDZIEMY miec z tego
    tvn 24 dzis 19,00
  • ~Robnad
    (2015-02-09 19:18)
    DUDA !
    jak zostaniesz Prezydentem to ilu bandytow uwolnisz dostapia laski ulaskawienia tak
    jak za czasow prezydentury Lesia Kaczynskiego i potem usunac dokumenty.Jestes wredny kretacz tak
    jak Twoj pracodawca ..bratobojca Jarus
  • ~PO-nie głosuję TVN-nie oglądam GW-nie czytam
    (2015-02-09 19:15)
    Debata -toz to
    mega stres dla
    bula.
    Prponuje
    zamiast debaty-
    dyktando...
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-02-09 19:13)
    Hehehe!
    Jak agentura WSI nie pomoże swojemu koledze Komorowskiemu, mieszając w urnach, to wyborów na pewno nie wygra, bo każdy widzi, że ma kwalifikacje, co najwyżej na gajowego, a i tu mam duże wątpliwości, ze względu na jego duże luki w pamięci, a jako niekumaty, powinien być na rencie...
    ...
  • ~Robnad
    (2015-02-09 19:12)
    poruta
    Gejow nie lubi Tomaszewski , dlatego jak dowiedzial sie prawdy o naszym Panie Prezesie ,
    wzial nogi za pas !
    Ja to rozumiem !
  • ~Ramzes
    (2015-02-09 19:11)
    ********** polewają ludzi wodą podczas mrozu,komuna
  • ~PO-nie głosuję TVN-nie oglądam GW-nie czytam
    (2015-02-09 19:10)
    heheheee
    Komorowski jak zakalec w cieście, jest mocno niepożądany, ale pcha się na świecznik, pomimo że nic nie potrafi, ten brak samokrytyki jest mocno żenujący, ja wyłączam telewizor na widok tego geniusza...
    ...
  • ~Wiesio13 bicz na Pomatolstwo
    (2015-02-09 18:57)
    Kłamaczowa zostaw Miśka w alkowie i rusz dups...o bo chłopy ruszają na Warszawę i mogą Miskowi obić ja..ja
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-02-09 18:48)
    Po uzgodnieniu z Kopacz i Komorowskim, "pani katechetka" z MSW, podpisała rozkaz ataku brutalnego policji na górników.
    "Gratuluję" rozpoczęcia kampanii wyborczej tego z Ruskiej z Budy!!!
  • ~BERKUT
    (2015-02-09 18:38)
    mini- Majdan ?
  • ~Stare radzieckie metody działania w PEŁO
    (2015-02-09 18:37)
    Na Warszawke chopy ! Nie głodować, tylko brać kilofy i na Warszawke ! A głodować ???... Z głodu jeszcze nikt się nie zes...ł. Na Warszawke !
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-02-09 18:30)
    BRAWO GÓRNICY
    BRAWO ROLNICY ! Precz z gudłajstwem złodziejskim peowsko-psl-owskim ! Tyrać bandytów !
  • ~spokojny
    (2015-02-09 18:22)
    Najlepiej podburzyć tłum, sprowadzić piłkarskich chuliganów, a potem rozłożyć ręce i palić głupa. Polskie związki w pełnej krasie. A coś o kulkach z łożysk powiecie? Kto tu jest gestapo, ciule?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-02-09 18:18)
    No przeciez
    ewka kłamczucha
    Premier Ewa Kopacz (PO) powiedziała, że to jest restrukturyzacja, a nie likwidacja kopalń, a w projekcie ustawy nie ma ani jednego słowa
    "likwidacja".
    Tymczasem w projekcie ustawy słowo likwidacja odmieniane jest niemal 50(!) razy.
    Trudno o bardziej oczywisty przykład manipulacji rządowej i klamstwa pani premierki.
    Tuska kłamał co otworzył usta, widać uczennica przerosła nauczyciela.

    to nie górnicy zarządzaja kopalniami tylko PARTYJNE MENDY Z PO które nie maja pojęcia o zarządzaniu kopalniami ...!!!
  • ~sru
    (2015-02-09 18:15)
    Potem historycy beda sie klocic,jak do tego doszlo.A odpowiedz prosta -durna chciwa wladza przekroczyla granice i nie pomoze " wicie,rozumicie " tylko zmiana przy korycie' Polska nalezy do tzw " demokracji ulomnych " i zajmuje zaszczytne 44 miejsce na swiecie.Do 100 jeszcze kawalek - spoko!
  • ~Antyprzemoc
    (2015-02-09 18:12)
    Z pierwszych filmów na YT wynika, że policja pierwsza zaatakowała spokojnie stojących ludzi, których aktywność ograniczała się do skandowania i... filmowania.
    Pozdr.
  • ~sp
    (2015-02-09 18:10)
    Prezes mógłby wreszcie podać się do dymisji, skoro na sercu leży mu dobro firmy. Nie będzie chyba przywiązywał się do stołka.
  • ~wielki łowczy
    (2015-02-09 18:10)
    Poględzi , poględzi , zeźre bigosik ,zapoluje na bezdomnego królika i sru do łóżeczka spać
  • ~PO-nie głosuję TVN-nie oglądam GW-nie czytam
    (2015-02-09 18:09)
    No ale
    przecież Śląsk głosuje na PO ... buhahahaha
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-02-09 18:01)
    hehehehe
    Wszędzie gdzie są wybory uzupełniające wygrywa Prawo i Sprawiedliwoś,

    dlaczego?

    Bo na masową skalę wyborczą jest sens wybory sfałszować!

    To muszą brać pod uwagę

    decydenci PiS-u

    inaczej przegramy

    każde inne wybory...