• ~z Żaliboża
    (2015-02-09 18:01)
    To jest właśnie granie na Dudach...
  • ~tylko lewatywa , do Bulu lewatywa
    (2015-02-09 18:00)
    gajowy przywiezie na Śląsk gar bigosu i rozładuje napięcie .
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-02-09 17:58)
    Nasz Bronek jest beskonkuręcyjny i zostanie prezydętem bo i tak zfałszujemy te całe wyborki.
  • ~hmm
    (2015-02-09 17:57)
    Zdjęcia jak za STANU WOJENNEGO! Władza STRZELA do robotników, polewa wodą (jest LUTY!), traktuje gazem...
    Kłamaczowa zamkneła się z Miśkiem w Urmie, ustalaja kolejną ustawkę zdjęciową, BronKOm siedzi pod spódnicą małzonki, a Nałęcz siedzi pod stołem. wszyscy powyłączali telefony. Nie ma ich.

    Policja STRZELA do robotników... Mamy rok 2015...
  • ~.dziadek z polski
    (2015-02-09 17:43)
    bija gornikow strzelaja do narodu...
    To teraz warszawa,cza wziąć a armia niech słucha honoru a nie 1066
    tu o wolność Polski idzie,ostatnia barykada to Sląskie kopalnie,
    nie obronicie,szwab z moskalami wejdzie to i mój nastolatek rozumie...
  • ~Wiesio13 bicz na Pomatolstwo
    (2015-02-09 17:42)
    Gdzie Kłamaczowa czy to prawda ze ogłosiła misiac miodowy z Miskiem i zabarykadowi sie w willi. Misiek POdobno zadawala wszystkich lizaniem du... jest w tym mistrzem POkręgu.
  • ~WAŁ
    (2015-02-09 17:41)
    Pałką ,gazem,armatką to się nie prowadzi rozmów. Misiek Kamiński tak doradził żeby górników prać ?
  • ~you
    (2015-02-09 17:41)
    Gornicy do przodu, wiekszosc was popiera. niech kazdy krytykujacy was idiota zjedzie na dol i popracuje w tych warunkach, to beda mu sie nogi trzesly.dosyc klamstw ekipy rzadzacej.Rzad antagonizuje polakow ,chca zeby jedni skakali do gardel drugich.Dzialania policji znamionuja dzialania nielegalne.
  • ~stary zomowiec
    (2015-02-09 17:36)
    moje ukochane ZOMO w akcji,
    jak ja was kocham chłopaki !!!
  • ~Bytom Bobrek
    (2015-02-09 17:34)
    cieszcie się wyborcy PO+PSL, cieszcie! wybory tuż tuż !
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-02-09 17:33)
    no wlasnie

    Czemu Komorowski nie pojechał na Śląsk? Facet z takim poparciem. Przecież by go ozłocili

    gajowy zarobil by jajem w leb i n atym by sie skonczyla jego kosherna wizyta...
  • ~Lysa
    (2015-02-09 17:32)
    Ciekawe, czy rząd tej hołocie zapłaci za ten strajk i rozróby ???
  • ~mgr inż.
    (2015-02-09 17:32)
    Czemu Komorowski nie pojechał na Śląsk? Facet z takim poparciem. Przecież by go ozłocili
    ...
  • ~POLAK
    (2015-02-09 17:31)
    A, GDZIE JEST PREZYDENT WSZYSTKICH POLAKÓW : BULGOT-KOMOROWSKI ? ZNOWU SCHOWAŁ SIĘ W SZAFIE ?
  • ~POLAK
    (2015-02-09 17:31)
    A, GDZIE JEST PREZYDENT WSZYSTKICH POLAKÓW : BULGOT-KOMOROWSKI ? ZNOWU SCHOWAŁ SIĘ W SZAFIE ?
  • ~obserwer_1
    (2015-02-09 17:22)
    panowie przysłali janczarów żeby pouczyli niewolników gdzie jest ich miejsce
  • ~gorol
    (2015-02-09 17:21)
    Niech płacą trzynastki, czternastki, piętnastki, szesnastki, wymieniają z kosmicznymi odprawami i emeryturami prezesów, komendantów, generałów itp. Dla równowagi opodatkować babcie sprzedające pietruszkę i owoce leśne!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-02-09 17:15)
    To jak to jest z tymi "Waszymi sondażami" CBOS i TNS? Chyba się ci liczący głosy pomylili w liczeniu? Przecież jak dotąd Przestępcza Organizacja (PO) miała poparcie rzędu 42%, a PiS tylko 29% ?

    A tu jak grom z jasnego nieba w wyborach uzupełniających do senatu na Śląsku wypadło, że:
    PO = 29,5% a PiS = 56,5%

    Co, nie dało się sfałszować tych wyborów?! Takie fachury i nie sfałszowały? Przestępcza Organizacjo (PO)! Czy już zaczynacie uciekać z tej tonącej waszej łajby? Musicie się Przestępcza Organizacjo wziąć za siebie i fałszować, fałszować! Bo jak nic spadnie wam poparcie do 10% !
    ...
  • ~hahahaha faszysty
    (2015-02-09 17:07)
    po mafia zarządała aby w tym roku śląsk przekazał do warszawy ekstra 5.5 miliarda złotych ekstra co ta hunta kija wyrabia koszty zarządu hunty kija w kopalniach to już 2 miliardy
  • ~bija gornikow strzelaja do narodu