• ~alfons xv
    (2015-02-09 17:02)
    Lenistwo , nieróbstwo , tumiwisizm ,chciwość , podatność na wrogą agitację to dominujące cechy tzw. polskich gUrników . A polska policja jeszcze trzyma honor . Pomagajmy Polskiej Policji i bądźmy dla niej wyrozumiali .
  • ~jurek
    (2015-02-09 17:01)
    Co się dzieje z Wałesą,że nie ratuje górników
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-02-09 17:01)
    heheheee
    Komorowski jak zakalec w cieście, jest mocno niepożądany, ale pcha się na świecznik, pomimo że nic nie potrafi, ten brak samokrytyki jest mocno żenujący, ja wyłączam telewizor na widok tego geniusza...
  • ~Leonidas
    (2015-02-09 17:00)
    A cóż ma teraz zrobić rząd z Zagórowskim skoro jego rękami najpierw dokonywał rabunkowej gospodarki w JSW?
    Na ratunek źle zarządzanej przez swoich ludzi Kompanii Węglowej nakazali Zagórowskiemu kupować kopalnie od Kompanii, aby w ten sposób pieniędzmi górników JSW płacić za swoją nieudolność w innej spółce.
    Przecież te pieniądze miały być inwestowane w JSW, a nie z niej wyprowadzane. W ten sposób można zarżnąć każdą firmę, zrzucając winę na pracowników.
    Tylko że górnicy to widzą, a dziennikarzom nie chce się zgłębić problemu i zgodnie z wolą rządzących wodze nienawiści kierują na górników.

    Dzisiaj pięknie w tej sprawie wypowiedział się były minister Markowski (ten, który teraz buduje w Polsce kopalnie dla Niemców). Zapytajcie go na łamach Dziennika.
  • ~odyniec 11939
    (2015-02-09 16:59)
    gornik nam z wybrzeza kojazy sie zawsze z czlowiekiem do bolu pracowitym i uzciwym w was nadziej nad morzem ze stozcni floty zostal tylko piach i woda,niech zyje nam gorniczy sstan.
  • ~PO-lak
    (2015-02-09 16:55)
    Rozgonią złodziei z kopalni i wszystkim Polakom będzie lżej. Mniej pieniędzy z budżetu na górników, to duże wsparcie wszystkich Polaków.
  • ~Katolik
    (2015-02-09 16:53)
    Dziś dałem na mszę, za górników. Liczę na Pana Boga,że ujmie się za pokrzywdzonymi, biednymi i uczciwymi.
    Czego nie potrafiły zrobić poprzednie rządy od czasu Buzka, zrobią swoimi rękami górnicy. Oby Pan nie wrócił im rozumu.
  • ~Bożenka
    (2015-02-09 16:50)
    Iwonko, niech strajkują, niech zamkną kopalnie. Lepiej teraz niż za 6 miesięcy. Przy tych "ustępstwach" związkowców to tylko odwleczenie upadłości o kilka miesięcy.

    Trzymajmy kciuki za kilofki, oby zamknęli kopalnie.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-02-09 16:50)
    No ale
    WSI-owy prezydent, oszust, wróg Polski i Polaków, żyrant i gwarant nietykalności przekrętów Platformy Obywatelskiej. To Komorowski jest odpowiedzialny za podniesienie wieku emerytalnego, transferu 150 miliardów zł z OFE do ZUS podczas którego "wyparowało" kilkanaście miliardów zł. To Komorowski podpisał ustawę pozwalającą niemieckim siłom zbrojnym tłumić zamieszki w Polsce i pacyfikować nas w razie większych demonstracji. To Komorowski jest zamieszany w wiele afer takich jak afera marszałkowa czy afera WAT podczas, której Komorowski rozłożył ochronny parasol gdy wyprowadzano 400 milionów zł Z AT. To Komorowskiemu zależało najbardziej na tajnym aneksie do raportu WSI , którego był "Litwin" był bohaterem. Komorowski jest odpowiedzialny za Smoleńsk. I taki ktoś ubiega się o reelekcję prezydenckiego fotela w naszym kraju ??? Przecież to przestępca !!!
  • ~rudynieczerwony
    (2015-02-09 16:49)
    Ciekawe rzeczy pokazują w Polsat News przez cały dzień malutka, reporterka ubrana byle jak zmoczone włosy zaparowane okulary biega miedzy górnikami pytając o co chodzi i chwali się że czuje se bezpieczna.Teraz po południu inny redaktor wypicowany jak,, stóż w Boże Ciało koszula biała krawat i jedzie typowe teksty mediów PRL .
  • ~Joggi
    (2015-02-09 16:48)
    Trzymam kciuki za ryle, jeszcze trochę, a zamkną swój zakład pracy. Upadłość, syndyk, nowy właściciel i zatrudnienie na nowych "zdrowych" warunkach.

    Obstawiałem,że ryle pójdą w zaparte... bardzo dobrze. Módlmy się za ryle, niech Pan Bóg jeszcze długo trzyma z daleka od nich odrobinę rozumu.

    Jak to mówią, kto bogatemu zabroni?
  • ~Iwona
    (2015-02-09 16:47)
    Rozgonic cholote do pracy , lobuzom zawsze jest za malo ! Uczciwi ludzie dostana po tylku cholota dostanie nagrode
  • ~alfons xv
    (2015-02-09 16:45)
    Policja powinna zdecydować się na użycie CKM-ów przeciwko nierobom podżeganych przez agentów CIA w celu wywołania chaosu , dezorganizacji , a w konsekwencji wojny w Europie .Mamy tu do czynienia ze skoordynowaną akcją agentury USA . Wywołanie wojny w Europie to cel polityki USA . Majdan w Kijowie , wojna w Donbasie , akty terroru w Paryżu i w Marsylii , i teraz fala dotarła do Polski .
  • ~Deja vu
    (2015-02-09 16:45)
    Chłopcy z Grabówka, chłopcy z Chyloni policja dzisiaj użyła broni.
  • ~Ubek
    (2015-02-09 16:45)
    Górnicy- stan umysłu?
  • ~klomb
    (2015-02-09 16:44)
    Wybraliście prezydenta popierającego WSI , oraz POpapranych z dawnej UW, czyli Unii Demokratycznej , przybudówki PZPR , to nie dziwcie się, że jest syf, złodziejstwo i metody ZOMO-wskie.
  • ~Barbórka
    (2015-02-09 16:44)
    Najwyższy czas, na zapytanie Trybunału Konstytucyjnego o zgodność z konstytucją RP przywilejów emerytalnych górników. Czy jest jakaś partia, lub organ Państwa, który zadba o Nas obywateli gorszej kategorii?
  • ~Robol
    (2015-02-09 16:32)
    Obrazki jak z Grudnia 70' - brałem w nich udział- ZOMO i MY- dokładnie tak samo. też strzelali do robotników i armatki również były w użyciu. KOMUNA wraca. Życie jest wredne!
  • ~o to szło
    (2015-02-09 16:31)
    Niech górnicy wykupią sobie na własność kopalnię i wtedy będą decydować, kto będzie kopalniami zarządzał. Za tymi strajkami stoi PiS i wiele różnych innych, narwanych ludzi różnych partii. Policja nie jest do rzucania w nich brukiem i kamieniami.
    Takie numery odstawiali też za komunę. Jak im źle w tej Polsce, to sobie zafundują los stoczniowców, hutników, ludzi z miasta Łodzi. Ludzi pokroju władzy w AWS- ie mamy więcej. Jeszcze można dużo w kraju pogorszyć. Niech żyje Solidarność, AWS i KC Episkopat.
  • ~ocenzurowany ślązak
    (2015-02-09 16:28)
    Jak długo jeszcze będzie sie uważać górników za idiotów? Czy Zagórowski wart jest takiego niepokoju społecznego? Jak doszło do takich zaniedbań w tej spółce, jaki tam był prowadzony dyktat i terror mobingowy wiedzą wszyscy poza warszawką. Czy taki zarząd nie umiejący rozmawiać z załogami, nie mający zaufania wśród załogi, może dobrze zarzadzać? I jeszcze jedno: dlaczego zysk należy dzielić jak przedstawił Zagórowski 20% dla załogi, a 30% dla akcjonariuszy? Ci co nic nie robią aby go wypracować mają zgarniać więcej od tych co go wypracują? Policja już prowokowała o godz 13-tej strzelając gazem łzawiącym, ale dziennikarze milczą.

Może zainteresować Cię też: