• ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-02-09 15:07)
    Hehehe!
    Dzieki PO Polska jest już bankrutem - PO zadłużyło Polskę po uszy !
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-02-09 15:07)
    a dlaczego peło
    ukradło nam 19 mld zł z OFE ?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-02-09 15:08)
    Hehehe!
    Dodam,że ja Hehehe! jestem z rodziny czerwonych ku.rew,w naszaj kur.ewskiej rodzinie
    są same bękarty,nie warte aby to stąpało po Polskiej ziemi.
    Ja osobiście jestem obojniakiem,nie spełna rozumu,tak o mnie,
    myśli mój stary knur ojciec,wiem,że był przybłędą,którego
    przygarnęła PZPR,po jej rozpadzie,rozpił się,matka poszła w siną dal,
    chu.j wie co się z tą kur.wą dzieje.Dlatego moje poglądy są
    przeżarte nienawiścią do tego układu,bo zlikwidowali PZPR,
    a teraz nazywają nas POczerwonym ścierwem.
  • ~hk
    (2015-02-09 15:20)
    gornicy powinni wprowadzic zmiany warty i przygotowac sie na walke.Jedni odpoczywaja inni powinni polewac gliny woda niech zamarzaja,
  • ~grom
    (2015-02-09 15:22)
    woda nalezy polewac gliniarzy
  • ~hmm
    (2015-02-09 15:24)
    Leje się krew.
    Gdzie jest Bronkom, gdzie pani Kłamacz? Mają ustawki fotograficzne? Nikt za nic nie odpowiada? Władza STRZELA do robotników - to już 2 raz... Policja realizuje rozkazy Platformy - też Obywatelskiej...
  • ~Iurek
    (2015-02-09 15:25)
    GłuPOle z platformy POdpalają Polskę.
  • ~mentalista
    (2015-02-09 15:26)
    Armatki wodne z koncentratem czerwonego barszczyku lub szpinaku albo szczaiwiu. Koniecznie w temperaturze pokojowej, żeby nie było skarg.
  • ~elekt.
    (2015-02-09 15:27)
    Wiesio dał sobie na maxa.
  • ~gosc
    (2015-02-09 15:29)
    Klaskaliscie PO ,kretaczom i cwaniakom ,ktorzy przyszli do rzadu sie dorobic i rozpieprzyc Polske ,to klaszcie dalej tym cwaniakom ,chamom ,co pokazaly tasmy "prawdy" ,a bedzie sie wam zylo jeszcze trudniej .
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-02-09 15:34)
    Lać tę gawiedz do roboty hołota kto zarobi na emerytury UBeków i WSIoków pałacowych
  • ~r.PATRIOTA46
    (2015-02-09 15:35)
    Dlaczego prezydent komorowski i premier kopacz NIE REAGUJA??? a no boja sie klasy robotniczej i zachowuja sie jak CYRANKIEWICZ W POZNANIU W 1956r KOMOROWSKI NIE MA SZANS W WYBORACH I NIECH ZA WCZASU SIE WYCOFA, ale tego nie zrobi bo nie ma HONORU. RAZ ZDOBYTEJ WLADZY NIE ODDADZO ich haslo ZGODA BUDUJE jest dowodem siania nienawisci i podlosci w Polsce. Dlaczego nie USUNA prezesa Jarosława Zagórowskiego A NO BO TO JEST ICH LEMING
  • ~Piotr Zabielski
    (2015-02-09 15:36)
    Wpis na forum 09 Luty 2015 godz. 7.36 AM Calgary time.

    "WSCIEKLY TLUM..." to dopiero pymitywna propaganda...
    Pomijajac prowokatorow trzeba miec swiadomosc kto
    doprowadzil tych ludzi do stanu protest ? Dlaczego przy
    dzisiejszych mozliwosciach rzadzacy nie widza problemow
    sygnalizowancyh od lat. Ilez mozna czekac. To nie rozwcie-
    czony tlum, to bezradni, zdesperowani Polacy w dodatku
    podzieleni swolocza propaganda. W imie prawdy czy wolnosci
    media jatrza ? W imie Prawdy zawiesilbym kazdy brukowiec
    wprowadzajacy klamstwa do opinii publicznej.
    Piotr Zabielski ROYAL POLONIA RP
  • ~Robnad
    (2015-02-09 15:36)
    Kłamaczowa zabarykadowała się z Miskiem podobno ma ruję a tu chołota rozrabia
  • ~observ
    (2015-02-09 15:36)
    żond Fadromy należy zacząć wygaszać
  • ~solidaruch
    (2015-02-09 15:39)
    PO nie usunie tego nieudolnego POlskiegho prezesa JSW, bo on nalezy do POlitycznie POprawnej sitwy PO.
  • ~heliot
    (2015-02-09 15:39)
    Coś za często ta policja sięga po broń przeciw robotnikom...to baaardzo smutne.
  • ~wiesio 13 biczna PISmatolki
    (2015-02-09 15:44)
    STRZELANIE DO PROTESTUJACYCH... OTO CO RZADZACA W POLSCE BANDA BANDYTOW MA POLAKOM DO ZAPROPONOWANIA ...
  • ~Zdzicho
    (2015-02-09 15:57)
    Polska Policja nadaje się tylko na Ukrainę za często sięga po broń na bez bronnych- wstyd to rządy PO i PSL jak za komuny .
  • ~analityk
    (2015-02-09 15:59)
    Ja jestem pro, ja jestem pro, ja jestem prowokator.

Może zainteresować Cię też: