• ~observ
    (2015-02-09 15:36)
    żond Fadromy należy zacząć wygaszać
  • ~z Żaliboża
    (2015-02-09 18:01)
    To jest właśnie granie na Dudach...
  • ~Stare radzieckie metody działania w PEŁO
    (2015-02-09 18:37)
    Na Warszawke chopy ! Nie głodować, tylko brać kilofy i na Warszawke ! A głodować ???... Z głodu jeszcze nikt się nie zes...ł. Na Warszawke !
  • ~BERKUT
    (2015-02-09 18:38)
    mini- Majdan ?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-02-09 18:30)
    BRAWO GÓRNICY
    BRAWO ROLNICY ! Precz z gudłajstwem złodziejskim peowsko-psl-owskim ! Tyrać bandytów !
  • ~spokojny
    (2015-02-09 18:22)
    Najlepiej podburzyć tłum, sprowadzić piłkarskich chuliganów, a potem rozłożyć ręce i palić głupa. Polskie związki w pełnej krasie. A coś o kulkach z łożysk powiecie? Kto tu jest gestapo, ciule?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-02-09 18:18)
    No przeciez
    ewka kłamczucha
    Premier Ewa Kopacz (PO) powiedziała, że to jest restrukturyzacja, a nie likwidacja kopalń, a w projekcie ustawy nie ma ani jednego słowa
    "likwidacja".
    Tymczasem w projekcie ustawy słowo likwidacja odmieniane jest niemal 50(!) razy.
    Trudno o bardziej oczywisty przykład manipulacji rządowej i klamstwa pani premierki.
    Tuska kłamał co otworzył usta, widać uczennica przerosła nauczyciela.

    to nie górnicy zarządzaja kopalniami tylko PARTYJNE MENDY Z PO które nie maja pojęcia o zarządzaniu kopalniami ...!!!
  • ~sru
    (2015-02-09 18:15)
    Potem historycy beda sie klocic,jak do tego doszlo.A odpowiedz prosta -durna chciwa wladza przekroczyla granice i nie pomoze " wicie,rozumicie " tylko zmiana przy korycie' Polska nalezy do tzw " demokracji ulomnych " i zajmuje zaszczytne 44 miejsce na swiecie.Do 100 jeszcze kawalek - spoko!
  • ~Antyprzemoc
    (2015-02-09 18:12)
    Z pierwszych filmów na YT wynika, że policja pierwsza zaatakowała spokojnie stojących ludzi, których aktywność ograniczała się do skandowania i... filmowania.
    Pozdr.
  • ~sp
    (2015-02-09 18:10)
    Prezes mógłby wreszcie podać się do dymisji, skoro na sercu leży mu dobro firmy. Nie będzie chyba przywiązywał się do stołka.
  • ~wielki łowczy
    (2015-02-09 18:10)
    Poględzi , poględzi , zeźre bigosik ,zapoluje na bezdomnego królika i sru do łóżeczka spać
  • ~PO-nie głosuję TVN-nie oglądam GW-nie czytam
    (2015-02-09 18:09)
    No ale
    przecież Śląsk głosuje na PO ... buhahahaha
  • ~tylko lewatywa , do Bulu lewatywa
    (2015-02-09 18:00)
    gajowy przywiezie na Śląsk gar bigosu i rozładuje napięcie .
  • ~PO-nie głosuję TVN-nie oglądam GW-nie czytam
    (2015-02-09 19:15)
    Debata -toz to
    mega stres dla
    bula.
    Prponuje
    zamiast debaty-
    dyktando...
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-02-09 17:58)
    Nasz Bronek jest beskonkuręcyjny i zostanie prezydętem bo i tak zfałszujemy te całe wyborki.
  • ~hmm
    (2015-02-09 17:57)
    Zdjęcia jak za STANU WOJENNEGO! Władza STRZELA do robotników, polewa wodą (jest LUTY!), traktuje gazem...
    Kłamaczowa zamkneła się z Miśkiem w Urmie, ustalaja kolejną ustawkę zdjęciową, BronKOm siedzi pod spódnicą małzonki, a Nałęcz siedzi pod stołem. wszyscy powyłączali telefony. Nie ma ich.

    Policja STRZELA do robotników... Mamy rok 2015...
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-02-09 18:01)
    hehehehe
    Wszędzie gdzie są wybory uzupełniające wygrywa Prawo i Sprawiedliwoś,

    dlaczego?

    Bo na masową skalę wyborczą jest sens wybory sfałszować!

    To muszą brać pod uwagę

    decydenci PiS-u

    inaczej przegramy

    każde inne wybory...
  • ~Wiesio13 bicz na Pomatolstwo
    (2015-02-09 17:42)
    Gdzie Kłamaczowa czy to prawda ze ogłosiła misiac miodowy z Miskiem i zabarykadowi sie w willi. Misiek POdobno zadawala wszystkich lizaniem du... jest w tym mistrzem POkręgu.
  • ~.dziadek z polski
    (2015-02-09 17:43)
    bija gornikow strzelaja do narodu...
    To teraz warszawa,cza wziąć a armia niech słucha honoru a nie 1066
    tu o wolność Polski idzie,ostatnia barykada to Sląskie kopalnie,
    nie obronicie,szwab z moskalami wejdzie to i mój nastolatek rozumie...
  • ~WAŁ
    (2015-02-09 17:41)
    Pałką ,gazem,armatką to się nie prowadzi rozmów. Misiek Kamiński tak doradził żeby górników prać ?

Może zainteresować Cię też: