• ~Szewc Kilinski
    (2015-02-25 14:45)
    To jest już przekracza wszelkie pojęcia o etyce i przyzwoitości. Jeżeli Polaka za to wydadzą do USA to będzie największe ************* w dziejach cywilizacji , w dziejach Polski, nawet za komuny takiego draństwa nie było przecież wydymał małą cichodajkę co mamusia przysłała by potem szantażować Polańskiego i trzymać go całe życie za jaja. A teraz żeby nie dać mu spokoju i ciągać go po sądach, ludzie opanujcie się !!!
  • ~AjWaj
    (2015-02-25 15:17)
    Niech polski rząd przestanie pajacować !!! Każdy Polak wie że żyd żydowi nie pozwoli !!!
  • ~paul
    (2015-02-25 14:51)
    Czy TVN zrobi co najmniej kilka programów opisujących całe zdarzenie, przyczyny, świadków... jak to miało miejsce na Dominikanie gdzie przez kilka tygodni trąbili? Nie? ... a to dziwne...
  • ~Jud Süß
    (2015-02-25 14:39)
    ************ nigdy nie wysle Zyda do brutalnego wiezienia w USA, nawet gdy wiekszosc Polakow tego chce !
  • ~v2
    (2015-02-25 14:37)
    po zgode do telawiwu
  • ~żart
    (2015-02-25 14:50)
    Najlepsza kara to, zakaz opuszczania Polski (do śmierci).
  • ~Jud Süß
    (2015-02-25 14:58)
    Jeszcze raz, te gwiazdki w moim wpisie oznaczaja :

    Janek, Udo, Danuta, Emil Olgierch, Pawel, Olgierch, Ludwik, Olgierch, Natalia, Irena, Antoni !
  • ~PO+PSL=hipokryzja
    (2015-02-25 14:59)
    Wyrok będzie jednoznacznie wskazywał nie dla Polańskiego ale dla Polski, czy Polska jest państwem prawa czy państwem kolesi.
    Najciekawsze w tym wszystkim jest zastrzeganie dla siebie prawa decyzji przez Grabarczyka. Czyżby Grabarczyk uzurpował sobie prawo do ignorowania wyroków sądu i stawiania swoich decyzji ponad prawem? Czyżby marzył mu się królewski przywilej stanowienia edyktów według własnego widzimisię?
  • ~de facto
    (2015-02-25 15:18)
    re ~Jud Süß2015-02-25 14:58

    Jeszcze raz, te gwiazdki w moim wpisie oznaczaja :

    Janek, Udo, Danuta, Emil Olgierch, Pawel, Olgierch, Ludwik, Olgierch, Natalia, Irena, Antoni !
    ---
    a wystarczy napisać
    J.u.d.e.o..p.o.l.o.n.i.a he he he
  • ~OBSERWATOR
    (2015-02-25 15:24)
    Posuwał małoletnie od przodu czy od tyłu ???