• ~vis
    (2015-06-19 09:27)
    ci co kupili Pendolino ukarać i kazać oddać kasę z własnej kieszeni
  • ~Stasiek
    (2015-06-19 12:50)
    Ten co kupił te pendolino POwinien pójść za kraty.
  • ~:-D
    (2015-06-19 15:17)
    Do Pendolino to mu jeszcze daleko. Jak zacznie jeździć 250 km/h, to można wrócić do porównań.
  • ~Jasieczek
    (2015-06-18 16:20)
    Wygląda ładnie, a Pesa to producent polski o ustalonej marce.życze kolejarzom

    i pasażerom na trasie . Polak potrafi.
  • ~Stasiek
    (2015-06-19 12:48)
    Żeby Platforma była odPwiedzialna za swoje machloje i przekręty to by wiele razy się zastanowili czy warto tyle pieniędzy wydać , POto żeby bogacił się obcy kapitał.
  • ~Wiesio13 bicz n PISiory
    (2015-06-18 17:24)
    Złodziejskie koorvy z PO ! Naród rozliczy was co do grosza za ********** ! Nowak zgnijesz w więzieniu ! ! !
  • ~Gadacz
    (2015-06-18 17:59)
    W obliczu faktu, ze w Polsce produkuje sie tak swietne pociagi, cala ta transakcja z Pendolino faktycznie smierdzi przewalem na wielka skale. Mysle, ze przemysl kolejowy nalezy rozwijac, podobnie jak i przemysl samochodowy, itd. Nalezy wykorzystac nasze lokalne mozliwosci i w ten sposob budowac sile kraju. W Polsce sa ludzie, ktorzy maja spore pojecie o zrodlach energii odnawialnej. To tez trzeba wykorzystac i powoli rozstac sie z gornictwem wegla kamiennego - przemyslu, ktory dzisiaj daje zatrudnienie gornikom ale kompletnie dewastuje srodowisko ich wnukow. Lokalne osiagniecia technologiczne, takie jak ten szybki pociag ciesza i napawaja optymizmem.
  • ~Lysa
    (2015-06-18 15:57)
    To co za kretyn kupił Pendolino ???
  • ~greg
    (2015-06-19 17:43)
    ~Gadacz2015-06-18 17:59
    Unia dała pieniądze i to unia zdecydowała, że trzeba pobudzić sprzedaż pociągów z UE.
    Jak będziesz bogaty i za swoje kupisz to wtedy ty sam zdecydujesz od kogo kupisz pociągi. to samo dotyczy simensa dla metra w Warszawie. Idź śnij durniu dalej.
  • ~Nie do końca mi się podoba...
    (2015-07-15 21:38)
    A czy tych "bebechów" na dole to nie można jakoś zasłonić...?