• ~AAAS
    (2015-09-07 15:08)
    Słuchacze rozgłośni Ojca Tadka i Kaczusia znów lecą stawiać krzyż pod Pałacem. Swołocz
  • ~Veto
    (2015-09-07 15:01)
    Nikt widzę nie oglądał Walking Dead. No cóż. Polska to kraj klerykalny Ojca Tadeusza i Kaczkusia więc co się dziwić że społeczeństwo pełne burków z prowincji głośno szczeka negatywnymi komentami.
  • ~grześ
    (2015-09-07 12:31)
    Nie wiem skąd tyle chamstwa i nienawiści do tych ludzi. Przecież to zabawa. Czy was, tępe taliby, całkiem pogięło? Czy wy nie macie krzty rozumu, aby zrozumieć, że ktoś się chce bawić w ten sposób? Są różne sposoby na rozrywkę: chlanie piwska przed telewizorem, napieprzanie się bejsbolami, ale także
    wycieczki krajowe i zagraniczne, skok na bungie, chodzenie na pielgrzymki, albo takie hapeningi.
  • ~Jeżu
    (2015-09-07 10:36)
    Czy to już inwazja uchodźców?
  • ~Kartograf
    (2015-09-07 07:03)
    Może to jest , odwzorowanie rzeczywistości, w otaczającej nas przestrzeni .
  • ~KB
    (2015-09-06 15:20)
    Cyrk
  • ~vis
    (2015-09-06 09:16)
    GŁUPI ludzie nic mądrego nie wymyślą
  • ~Soltys
    (2015-09-06 09:00)
    Do Warszawy to daleko, przecież to było w Poznaniu!!! A po zdjęciach to juz napewno wiadomo.
  • ~juz czas na prawde
    (2015-09-06 08:53)
    Na prawde po "chrzescijansku".Zamiast sluchac co Swiadkowie Jehowy maja do powiedzenia ze niedlugo wg Biblii (a nie ich widzimisie) nastapi upadek Wielkigo Babilonu oraz Wielki ucisk...to "chrzescijanie" i katolicy glorifikuja zombie,demony,balwochwalstwo! Czy Jezus mial maske i mowil ze tak trzeba robic? Nie mowcie ze to zabawa bo sekciarze jak prezydenci USA w Bohemian Grove czczac Molocha/demona (!?) tez mowia ze to tylko "zabawa".Poszukaj na YT "Tajemnice Bohemian Grove" Alex Jones-a i zobacz prawdziwa sekte typu Skull&bones! Demony to nie zabawa i Hollywood-to realne,niebezpieczne,bardzo zlosliwe duchy.Pozdrawiam myslacych!
  • ~slowianka
    (2015-09-06 07:36)
    Rozum im odebralo calkowicie.
  • ~ghost
    (2015-09-06 07:20)
    A co tutaj ma PO do rzeczy nie popadajmy w skrajnosci moge niecierpiec platfusow ale co mi przeszkadza ze ktos przebiera sie w zombie niektorzy komentujacy powinni zejsc na ziemie i zauwazyc ze jest XXI wiek a co poniektorzy zachowuja sie jakby bylo sredniowiecze idzcie posiedziec farozowi na kolanach ...
  • ~prowincjusz
    (2015-09-06 06:52)
    Chorzy ludzie w chorym kraju
  • ~ślązak
    (2015-09-06 01:27)
    to niestety autentyczny portret upadającej warszawki
    same trupy lemingi też już dogorywają a walcowa tańcz na ich grobach
  • ~słowianin
    (2015-09-05 23:47)
    Głupich nie sieją - sami się rodzą... To jest wpływ tzw. wolnej, europejskiej kultury.
  • ~studentka
    (2015-09-05 23:04)
    Chorzy biedni ludzie, szkoda mi ich, bardzo...
  • ~Rick Grimes
    (2015-09-05 23:01)
    hehe, ale te foty są z Poznania... pliz, nie przenoście nam stolicy do Poznania ;)
  • ~nieislamistom
    (2015-09-05 22:16)
    Niektóre panie niepotrzebnie robiły charakteryzację.
  • ~okm
    (2015-09-05 21:53)
    Po wyborach cały ten cyrk się skończy (taką mam nadzieję): Zombie Walk, Grodzkie, tęcza zniknie, a wraz z nim całe ugrupowania maczające w tym syfie palce. Należałoby jeszcze "odjetonić" radiową trójkę, to może dałoby się w końcu chociaż tam czegoś sensownego posłuchać, bo reszta, to raczej do wyburzenia jest niż do remontu.
  • ~123
    (2015-09-05 21:41)
    Tym wszystkim przebierańcom powinno tak zostać do końca życia - jako nauczka.
  • ~ke9
    (2015-09-05 21:35)
    Wielka światowa cywilizowana proeuropejska Warszafka się bawi... Uhuhuhuuuu... ale impreza, że hej... Suuuuper zabawa! Wysokie loty! Nie ma co!