• ~jerzy
  (2015-11-22 10:32)
  Zboczenia finansowane z budżetu, za nasze pieniądze. Teatr to nie burdel, a jak pseudoartysta nie ma nic do powiedzenia to pokazuje gołą d.. Niech sobie pan dyrektor założy prywatny teatr i pokazuje co chce zobaczymy jak szybko zbankrutuje.
 • ~SN
  (2015-11-22 10:30)
  Jako obywatel płacący podatki, mam do pana wicepremiera Glińskiego jedno pytanie. Czy z budzetu państwa choć jeden grosz trafia do tego lupanaru, mającego czelność nazywać się teatrem? Jeśi tak, oczekuję natychmiastowego zaprzestania współfinansowania uprawianego tam procederu.
  Burdeltata tego przybytku jest (p)osłem klubu Nowoczesna.PO . Jego "ządanie" świadczy o tym, że jest to partia nie tylko banksterów, ale i degeneratów.
 • ~ja
  (2015-11-22 10:16)
  Są dwa pytania:
  1) czy ten "teatr" jest finansowany z budżetu państwa?
  2) czy to nadal jest teatr, czy rodzaj domu publicznego, w którym zaspokajane są pewne nietypowe potrzeby?
 • ~bicz na pełowską picz
  (2015-11-22 11:20)
  ta swołocz która jest dyrektorem tego teatru to działacz nowoczesnego swetru, patrzcie ludziska co za bydło wlazło do sejmu
 • ~widz
  (2015-11-22 13:04)
  Tak dlugo jak nie wystawiaja sztuk przeciwko panstwu polskiemu i nie obrazaja uczuc relugijnych obywateli, to niech sobie wystawiaja co chca. Teatr jest utrzymywany przez panstwo,czyli podatnikow ,zabrac dotacje. I to byloby wszystko.
 • ~Kama
  (2015-11-22 14:23)
  Panie dyrektorze to smutne, że ktos obrzucił dom pana mamy jajami, a może to pan w ramach reklamy swego teatru, siebie i pana bankiera. Wstyd. Prosze podać się do dymisji.
 • ~Płaćcie podatki na tego dyrektorka cwaniaczka pornusa?
  (2015-11-22 12:38)
  Ten rozczochrany dyrektor to lepszy cwaniak. Dyrektor, poseł, matkę mu obrzucili jajami to żąda ochrony i odwołania premiera. To debil który się nie wysra jak na tym nie zarobi. Konferencje z Petru zrobił bo nędzne przedstawienie się komuś nie podobało.
  Ty przekupny debilu powinni w ramach demokracji i twojego cwaniactwa wy *** ać z tego sejmu.
  Ty rozczochrany cwaniaku utrzymanku podatników.
  Ty będziesz ludziom mówił co im ma się podobać i na co mają płacić pieniądze gnoju?
  Idź się uczesz
 • ~Ajcek
  (2015-11-22 12:25)
  Zwyrodnialcy i zboczeńcy mogą sobie organizować swoje orgie pod warunkiem ,że czynią to za własne pieniądze i nie wciągają w te zoboczne praktyki dzieci.

  Fakt ,że ta banda zboczeńców robi to za publiczne pieniądze jest megaskandalem.

  Mam nadzieję że rząd ukryci dzialalność tych zwyrodnialców.
 • ~Kama
  (2015-11-22 14:03)
  Obserwator niechciałbyś, żeby twoje dziecko grało w takim teatrze a mochery zostaw w spokoju dzięki nim mamy jeszcze w Polsce normalnosć. Pan bankier jak chce popierac i oglądać pornusy to niech sam sobie kupi teatr a nie za nasze pieniadze.,
 • ~komuch
  (2015-11-22 14:20)
  wszystko tłumaczy się wolnościa słowa. Co takiego waznego ma przekazywać ten seks na żywo ? A jak juz o wolności przekazu. Widział, kto w tv publiczne edukacje, odpowiedniki pr. typu "członek bez osłonek, brudny sanchez" gdzie pokazywano by bez cenzury, w ogóle - vaginę ?! Taka to wolność przekazu !
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.