• ~amira
    (2016-03-02 17:02)
    Ukochany Prezydent Wszystkich Polaków jak zacznie mówić to bajdurzy i bajdurzy bez końca.I nie może przestać.Upaja się własnym głosem i mówi,mówi,mówi...
  • ~gmin42
    (2016-03-02 09:42)
    Czytam co powiedział tata do 6-7 latka PADa, że byli to partyzanci którzy nie chcieli rosjan na w Polsce. Może PAD powiedział, pokazał dokumenty z tamtego okresu jak "bohatersko" działali niektórzy z "wyklętych", ja miałem okazję oglądać archiwa KBW i doszedłem do jednej konkluzji że w wielu przypadkach nie było żadnej różnicy pomiędzy działaniami UPA na Wołyniu a naszymi obecnie stawianymi za przykład oddania Ojczyznie. Czy PAD myśli że jak powiedział jeden z polityków "głupi naród łyknie wszystko".
  • ~szeregowy
    (2016-03-02 06:49)
    W osobie pana Prezydenta mamy jedynie prawdziwy papier toaletowy do pupy pana J.Kaczyńskiego.
  • ~Btm
    (2016-03-02 00:56)
    Zolnierze Wykleci walczyli o wolna Polske zbandami komunistycznymi w spieranymi przez ruska bande z ktorej wywodzi sie ten z pod zyrandola.
  • ~emeryta
    (2016-03-01 20:54)
    kiedy zacznie się wieszanie na latarniach
  • ~Ojciec 48
    (2016-03-01 20:49)
    Honorem,odwagą poza tym wszystkim.Poczytaj np o Cichociemnym💚 ZAPORZE
  • ~Ojciec 48
    (2016-03-01 20:41)
    Czerwoni to niepolacy
  • ~Robnad
    (2016-03-01 20:41)
    ok. oddaje uklon Zolnierzom Wykletym, ale tez zadam wyjasnien od IPN dotyczacych zbrodni , ktore to oni rowniez popelniali
  • ~Ojciec 48
    (2016-03-01 20:31)
    z jakiej armii LWP ??Może porucznik do spraw politycznych co pytał o ostatni dziennik i karał za nieznajomość itp.
  • ~olo
    (2016-03-01 20:24)
    PPS byl, zjednoczyli sie dopiero w 1947 r chyba, wiec nie klam
  • ~Jawor
    (2016-03-01 20:04)
    A inny na oczach 11-sto letniego syna zastrzelił ojca ,który był prostym robotnikiem.Jedyną jego winą było to,że był członkiem PPR,bo innej partii nie było.
  • ~bbc
    (2016-03-01 20:03)
    Ateczki tych niby boheterow to ktos badal
  • ~olo
    (2016-03-01 19:49)
    zawsze tak mialem, he,he odkrywalem rozne rzeczy
  • ~vhs
    (2016-03-01 19:45)
    ALEŻ NA TYM FORUM DUŻO ŚMIERDZĄCYCH ,CIEKNĄCYCH NIENAWIŚCIĄ ESBEKÓW ,NO ALE JAK IM PRZEWODZI BOLEK I SZPICEL TO SIĘ NIE DZIWIĘ
  • ~vhs
    (2016-03-01 19:42)
    Głupi to jesteś ty parszywy esbeku
  • ~olo
    (2016-03-01 19:27)
    la Historia Roja, tego sie dzis nauczylem , el, la, lo ....
  • ~kisiel
    (2016-03-01 19:20)
    na przykładzie pana Wałęsy widać, że ludzie opowiadają się po stronie prawdy i kłamstwa, szanują i nienawidzą, scalają i dzielą. Każdy niech swojego Boga wielbi, a ja b. serdecznie dziękuję Panu Prezydentowi za wszystko co dobrze wróży ciału i duszy Polaków.
  • ~C@!12$#yt
    (2016-03-01 19:09)
    A za co żył do 1964 roku ten twój "bohater" mój ty POgromco lemingów ? Czy przypadkiem nie napadał na sklepy GS , czy przypadkiem nie napadał na Kasy GS ? Przecież musiał płacić za melinowanie, wódkę, zabawy z kobietami w glorii "wojownika " i "bohatera. Moim zdaniem nie chciało się pracować a ujawnić się nie mógł bo za dużo miał kryminalnych spraw "na karku". Inni już w tym czsie odgruzowali Warszawę, pobudowali nowe domy i fabryki a on ? On dalej udawał że walczy o Polskę. O Polskę to walczyli tak naprawdę ci co za bochenek chleba albo zupę pracowali przy odgruzowaniu miast czy uruchomiali kopalnie i elektrownie. Ja w 1964 roku /dzięki ustrojowi PRL kończyłem technikum co przed wojną nie byłoby możliwe w tej sprawiedliwej Polsce o którą on "walczył"/ i już pracowałem po wojsku myśląc o założeniu rodziny. Pamiętam jak zamykaliśmy domy i podpieraliśmy drągiem drzwi stawiając w sieni siekierę do obrony przed takimi "bohaterami". Wtedy to przez nasz teren przerywał się z Suwalszczyzny do Borów Tucholskich inny "bohater" - Łupaszka. Obchodziłbym ten dzień gdyby oddzielono bandytów od rzeczywistych bohaterów kierujących się ideologią i miłością do Ojczyzny.
  • ~Piotr
    (2016-03-01 19:00)
    Wpadanie w Takie skrajnosci swiadczy o malostkowosci polakow Dochodzi do tego ze Zol Wykleci Wygrali by Takze wojne Bochaterami byli naprawde Armia Ludowa ktora u boku Armi Czerwonej uratowali swiat od Zaglady taka jest prawda
  • ~dziadek