• ~Wilga
    (2016-03-01 17:23)
    Jest zasadnicza różnica w tym jak się wyrażał o Żołnierzach Wyklętych rok temu prezydent Komorowski a tym co mówi i jak się zachowuje w Dniu Żołnierzy Wyklętych prezydent Duda. Dzisiaj jest szacunek i uznanie a nie napiętnowanie.
  • ~rumor xyz
    (2016-03-01 18:04)
    Panie Prezydencie, jako bły(74-76)żołnierz nie życze sobie, żeby mnie obrażano i stawiano w jednym szeregu z tymi bandytami!.
  • ~KRZYSZTOF
    (2016-03-01 18:51)
    Ten DUDA to istna tragedia nie tylko że jest marnym prezydentem same gafy i łamanie konstytucji ale jest po prostu głupi plecie potworne prymitywne bzdury i jest z siebie bardzo zadowolony o czym świadczy ten uroczy głupkowaty uśmieszek.
  • ~B.
    (2016-03-01 17:12)
    RZĄD PIS TO BANDYCKA MAFIA
  • ~Ambergold
    (2016-03-01 18:36)
    Wierni Polsce do końca!To właśnie różnica między polskimi żołnierzami,a esbeckimi pomiotami,którzy dzięki zakłamaniu IIIRP do dziś spijają śmietankę,jak niejaki Bolek...
  • ~kisiel
    (2016-03-01 19:20)
    na przykładzie pana Wałęsy widać, że ludzie opowiadają się po stronie prawdy i kłamstwa, szanują i nienawidzą, scalają i dzielą. Każdy niech swojego Boga wielbi, a ja b. serdecznie dziękuję Panu Prezydentowi za wszystko co dobrze wróży ciału i duszy Polaków.
  • ~k
    (2016-03-01 18:55)
    Podziw dla tych, którzy z szacunkiem odnoszą się do historii, patriotyzmu i bohaterstwa.
  • ~sal
    (2016-03-01 18:03)
    ......pokłon szacunek i PAMIEC..poleglym......przeklenstwo tym....co to na Polske sprowadzili....nienawisc polityczna ...do dzis.............
  • ~KOK
    (2016-03-01 18:43)
    Wreszcie ci ludzie którzy walczyli o wolną i niepodległą Polskę doczekali się odpowiedniego upamiętnienia---Prezydent pięknie przemawiał --wreszcie mamy odpowiedni rząd i Prezydenta---wreszcie PRAWDZIWI BOHATERZY i ich rodziny doczekali się odpowiedniego docenienia ich męczeństwa o NASZĄ I WASZĄ WOLNOŚĆ----
  • ~olo
    (2016-03-01 17:34)
    widze inscenizacje jakies, a przypadkowy facet to jakie ma wspomnienia z dziecinstwa o tych zolnierzach , co ich juz nie bylo w 1951 r ,co ?
  • ~dziadek
    (2016-03-01 19:00)
    Żołnierze wyklęci, a przez bardzo wielu uważani są - słusznie - za bandytów przeklętych; mordujący Polaków
  • ~Robnad
    (2016-03-01 20:41)
    ok. oddaje uklon Zolnierzom Wykletym, ale tez zadam wyjasnien od IPN dotyczacych zbrodni , ktore to oni rowniez popelniali
  • ~bbc
    (2016-03-01 20:03)
    Ateczki tych niby boheterow to ktos badal
  • ~Jawor
    (2016-03-01 20:04)
    A inny na oczach 11-sto letniego syna zastrzelił ojca ,który był prostym robotnikiem.Jedyną jego winą było to,że był członkiem PPR,bo innej partii nie było.
  • ~Btm
    (2016-03-02 00:56)
    Zolnierze Wykleci walczyli o wolna Polske zbandami komunistycznymi w spieranymi przez ruska bande z ktorej wywodzi sie ten z pod zyrandola.
  • ~POgromca lemingów
    (2016-03-01 18:25)
    Ostatni zginął z rąk bezpieki niedaleko ode mnie w 1964r!!!
  • ~vhs
    (2016-03-01 19:42)
    Głupi to jesteś ty parszywy esbeku
  • ~Ojciec 48