• ~ks.
  (2016-05-05 20:24)
  Jestem księdzem katolickim, wiernym Kościołowi; gdyby mi tylko czas pozwolił chętnie poszedłbym w takim marszu. Szkoda, że podobnych inicjatyw nie ma dla uczczenia pomordowanych Polaków.
 • ~SYLVEK
  (2016-05-06 15:27)
  A gdzie jest KOD ????
 • ~dal
  (2016-05-07 07:43)
  takie same transporty przyjezdzaja codziennie na obrzeza miast, gdzie nikt nie widzi i nie slyszy do dobrze strzezonych miejsc-i podobnie jak w Auschwitz i w Treblince kopniakami i krzykiem "pasazerow" tych transportow zagania sie do miejsca gdzie krew leje sie strumieniami- zwierzeta, setki tysiecy zwierzat codziennie przezywaja swoj Holocaust, mordowane w bestialski, sposob dostarczane do szemranych laboratoriow czy do ferm gdzie proces jest dokladnie taki sam jak w obozach zaglady tylko pracujacym tam Ubermenschom nie rozbi to roznicy bo przeciez nie sa to przeciez ludzie. To jest dokladnie taka sama mentalnosc jaka miala zaloga Auschwitz, ktora w koncu zajmowala sie tymi mniej wartosciowymi pod-ludzmi. Czy wspolczesnych Ubermenschow, ktorzy uczestnicza w tych zlotach stac na jakas glebsza refleksje?
 • ~Polak Lepszego Sortu
  (2016-05-07 11:38)
  Jak dla mnie, to moga moski juz w tym obozie pozostac.
 • ~autor
  (2016-05-06 07:28)
  Smutne to. Chciałbym aby młodzi Izraelczycy pamiętali, że to też nasza tragedia, równie wielka co ich. Takie wspomnienie o wspólnym cierpieniu i mękach byłoby miłym gestem, gestem w stronę pojednania.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.