• ~Stanisław
  (2016-06-17 16:38)
  Szkoda, że media nie informują o bzdurnych przepisach zawartych w ustawie o ochronie przyrody z 2004 r. Właściciele drzew nie mogą wyciąć spróchniałego drzewa (zaporowe opłaty), nawet nie mogą usunąć drzewa powalonego, mogą to zrobić odpowiednie służby. Ilu nieszczęść można by uniknąć, gdyby nie te idiotyzmy wymyślone przez ekologicznych terrorystów.
 • ~Gdzie w tym logika
  (2016-06-18 09:07)
  Czy wreszcie znajdzie się ktoś rozsądny wśród rządzących, kto zmieni idiotyczne prawo chroniące chore drzewa w miejscach publicznych i na prywatnych posesjach? Czy nadal będą nam zagrażać ideologiczne "święte krowy"? Panie ministrze Szyszko, Puszcza Białowieska potrzebuje opieki, ale to drzewa w miejscach zurbanizowanych są bezpośrednim zagrożeniem!
 • ~olo
  (2016-06-17 17:41)
  Tytuł robi wrażenie- Już 3 ofiary......Dlaczego "już" Nie można było zacząć od informacji- Trzy ofiary? Pismaki z Dziennika liczą na więcej? Chyba tak,.... i wtedy skapnie coś za wierszówkę. Bingo...w tej chwili w podtytule poprawili na 4 ofiary.
 • ~😼
  (2016-06-17 18:41)
  Plaga szarańczy mnie nie zdziwi ......
 • ~juz czas na prawde
  (2016-06-17 22:19)
  Dlaczego nikt nie pisze ze to wszystko jest "sztuczne" czyli za sprawa HAARP-u i tylko ignorant tego nie widzi.Rok temu,nad Belgradem i okolica przez tydzien padal ulewny deszcz a tzw.oko cyklonu ani drgnelo przez ten czas...Nie padalo ani w Rumunii ani na Wegrach.Jasne to wszystko przypadek i anomalia :) ...a czlowiek powstal "za malpy",nie zostal stworzony przez Boga.Nowy porzadek swiata dzieje sie na naszych oczach,kontrolowane spoleczenstwo:za pomoca google i GPS wiedza doslownie wszystko o nas przy tym wywolujac takie ulewy karcac w ten sposob "repolonizacje" Polski oraz nieposluszny Balkan.Trzeba byc slepy i glupy zeby to nie kumac!
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.