• ~oficer prowadzący
  (2016-10-03 18:27)
  Niestety, czarnych - lewackich celebrytek i KOD-orastek ci u nas POd dostatkiem, a wszystkie przeciwko PiS-owi, bowiem ci faryzeusze - co to czerwone książeczki zamienili na czekowe, dali tym towarzyszkom dzień wolny od pracy, by tylko ocalić własne koryto! Problem jedynie w tym, że to - statystycznie rzecz ujmując - bardzo znikoma garstka polskich kobiet.
 • ~poldi
  (2016-10-03 18:14)
  ktora zagranica stanela za polskimi kobietami ???
 • ~W czarnym stroju.
  (2016-10-03 18:09)
  W czarnym stroju zawsze występował Lenin, co jest wiecznie żywy.
 • ~Kaszub
  (2016-10-03 18:18)
  Zachód to dziender nie ma co się na nich wzorować to zbuczki na POdczerwień
 • ~katol
  (2016-10-03 18:09)
  Wkrótce trzeba bedzie zrobić porządek z tą PiSowską ideologiczno-gospodarczą mafią - skok, na kasę stanowiska, konstytucję, kombatantów...! Ciagle im mało - teraz dorwali sie do macic!
 • ~mario
  (2016-10-03 18:16)
  skasować zgniły kompromis !!! ręce kościoła i Pis,u precz od naszego prawa wolnego wyboru !!! to największa zdobycz cywilizacyjna - wolność wyboru - tylko my mamy prawo decydować czy chcemy mieć potomstwo czy też nie !!!! jak tego nie zrozumiecie to możecie już natychmiast oddać mandaty do rzadzenia. TO JEST WOLA I PRAWA SUWERENA !!!!
 • ~Inquisitormagnus
  (2016-10-03 18:35)
  Bzdura! W niemczech jest Dzien Jednosci! Ludzie sie zorganizowali, zeby protestowac przeciwko Merkel. Wszystkie gazety niemieckie pisza o tym. ZADNA gazeta niemiecka nie pisze o czarnym protescie!!!!
 • ~sowtys
  (2016-10-03 21:08)
  Tylko niech mi te baby jutro nie przyjdą na moją gospodarkę marudzić, że sam mojego psa na łańcuchu w ciasnej budzie męczę, bo im odpowiem za bramy - moja gospodara, mój łańcuch, mój pies, moja buda i fa cka w doo psko włożę. To samo tyczy się moich drzew w obszarze chronionym, bo to moja piła, moja siekiera, moje drzewo i niech się babska zielone nie przywiązują do pnia, bo po kawałkach każdą pofragmentuję i wrzucę do lasu, a swoje drzewo i tak zetnę swoją piłą i porąbię swoją siekierą. Potem to drzewo wymieszam ze śmieciami i spalę w moim piecu, z którego toksyczny dym wyleci moim kominem, co jest tylko i wyłącznie moją sprawą i wara wam od mojego dymu. Nie zamierzam tłumaczyć, co zrobię z obrończyniami kur niosek w chowie klatkowym, bo to moje klatki, moje kury i moja sprawa! PO niali? A ten krzyż na fa cku sobie przemyślcie, bo w I s r a l e u musielibyście sobie tam namazać waszą gwiazdę, a to by wam nie przeszło.
 • ~Jaka rodzinka taki POdciep
  (2016-10-03 18:21)
  Petruski POdnoszą głosy i bankrutka od PALIKOCIARNI to garstaka tych na haju
 • ~ect ...
  (2016-10-03 18:23)
  Najbardziej z tego dnia wolnego ucieszyły się studentki, a ponieważ kobiety walczą o równouprawnienie, to dzięki temu skorzystali też studenci. Nadarzyła się okazja i zamiast rozpocząć rok akademicki, przedłużyć o dzień wakacje i spotkać się przy piwku w pubie z wyglądającymi trochę jak zmokłe kury dziewczynami, na co właściciele barów nie narzekali, bo pogoda butelkowa, a przemoczone studentki spontanicznie się przytulały. Wszystkim było dobrze, a przecież o to chodziło ;-) :-) :-)
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.