• ~Memmogoner
  (2016-10-04 18:26)
  Ludzie! Obudźcie się i wyjdźcie z tego matrixa jaki wam stworzyli obłąkani politycy. Ukrainiec nigdy nie był, nie jest i nie będzie Polakowi bratem. Natomiast był i wszystko na to wskazuje, że gdyby mógł to byłby bardzo chętnie katem. Czyście już zapomnieli co ŚP Prezydent Lech Kaczyński zrobił dla ratowania "pomarańczowej rewolucji" i jak potem za to wszystko Ukraiński Prezydent i Parlament napluli mu w twarz hołdując UPA i czyniąc z nich bohaterów? A czy pamiętacie jak Prezydent Komorowski został potraktowany jajkiem? W imię obłąkanej poprawności politycznej wypłycono sprawę, że co tam, to tylko jajko... A gdyby wtedy zamiast jajka był granat, to co powtórka ze Smoleńska?
 • ~Andrzej z Balto
  (2016-10-04 15:08)
  Pole ukrowskiej barbarii.
 • ~Nost
  (2016-10-04 18:49)
  Każdy polski rząd, który uklada się w imię poprawności politycznej z krajem, który holduje tym banderowcom, zwierzetom w ludzkiej skórze nie jest moim rządem. Zdrajcy pamięci niewinnych ofiar, pamięci własnych rodaków. Takim właśnie rzadem jest obecny i wczesniejszy. Bezjajeczni zdrajcy.
 • ~Piotr
  (2016-10-07 05:43)
  Nie ma juz polskiego Wolynia. Pozostaly tylko groby i bol... Pomordowani widlami, siekierami, pilami, mlotkami... paleni, wieszani, zabijani kamieniami... Zabici za to, ze byli Polakami i tak jak ty mowili po polsku... Gloryfikacja UPA, Bandery. Gloryfikacja i wybielanie SS na Lotwie i Estonii (no bo wlaczyli z "sowietami),. Coraz bardziej widoczna faszyzacja Litwy i wzbierajaca ninawisc do tego polskie... Polska nie ma tam przyjaciol. Czas to zrozumiec.
 • ~DyplomAta
  (2016-10-06 19:33)
  Tak ktos powinien BECKnac za to wszystko. Fatalna polityka zagraniczna i brak daplomacji - to Polska w 1939. Reszta jest znana.
 • ~ciekawy leming
  (2016-10-08 12:16)
  Rzez wolynska jest przykladem bezprzykladnego okrucienstwa, ale pozostawila tez po sobie jedno pytanie, ktore w Polsce jest pomijane. Otoz Ukraina graniczy nie tylko z Polska, ale takze z Bialorusia, Slowacja, Wegrami, Rumunia i Rosja. Jednakze Ukraincy na wielka skale mordowali tylko Polakow. To troche tak jak z atakami na Polakow w Wielkiej Brytanii, gdzie mieszkaja wschodnioeuropejscy migranci nalezacy do wielu narodow, a masowe ataki sa skierowane tylko przeciw Polakom. Zamiast wiec doszukiwac sie usprawiedliwienia dla polskiego imperializmu w okrucienstwie Ukraincow, to dobrze byloby wreszcie postawic to pytanie : Dlaczego Ukraincy masowo i okrutnie zabijali Polakow, a nie robili tego samego z Rosjanami, Bialorusinami, Slowakami, Wegrami i Rumunami ?
 • ~potomek wołyniaków
  (2016-10-09 10:39)
  Ukraińcy brali udział w mordowaniu Żydów w 1941-1942 r., zabijali także Czechów którzy mieszkali od XIX wieku na Wołyniu ...
 • ~V-2
  (2016-10-04 19:10)
  WINIEN BECK
 • ~Góralka
  (2016-11-16 19:58)
  Oglądałam dziś Wołyń. To nie tylko wizja samego autora. Tak było. Wiem to z licznych opowiadań mojej babci, której z Wołynia cudem udało się uciec wraz z rodzicami. To co opowiada nie mieści się w głowach- mordowanie polskich dzieci na oczach ich matek, wycinanie nożem na piersiach polskich kobiet Orła Polskiego, palenie żywcem Polaków w kościołach. Straszne jest to,że jako mała 5 letnia dziewczynka nigdy nie możesz spać tylko czuwać i w razie czego uciekać na bagna aby tam przeczekać atak Ukraińców z sąsiedniej wsi, którzy wyżynali wszystkich. Babcia jak to opowiada to płacze. Po filmie zadzwoniłam do mojej ukochanej Babci i powiedziałam jej, że znalazł się taki reżyser co się nie bał i nakręcił na podstawie jej wspomnień film o Wołyniu. .........
 • ~Inka
  (2017-01-17 00:31)
  Szacunek dla rezysera! Nareszcie znalazł sie odwazny CZLOWIEK I pokazal prawde.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.