• ~aldi
    (2016-11-15 13:28)
    Tanie drony są w Tesco jest promocja.
  • ~Sor
    (2016-11-13 19:54)
    Czy nie byłoby prościej robić latawce i hodować gołębie pocztowe. To mimo wszystko znacznie tańsze.
  • ~motek
    (2016-11-13 06:55)
    Jak się ma gołębie, to trzeba mieć gołębnik. Jak się ma drony, to trzeba mieć dronik. Proponuję Pałac Kultury na takiego dronika. Wyobraźcie sobie... Macierewicz naciska na guzik i... tysiące dronów wylatuje z najwyższego piętra jego dronika na całą Polskę. Jeszcze raz naciska na guzik i tysiące dronów wraca do Pałacu Kultury, do dronika wariatów - DOBRA NOC!
  • ~FRUZIA
    (2016-11-10 05:53)
    To będą drony z udźwigiem +- 200 kg. Będą przenosić pojedynczych otekowców na pole walki.
  • ~Adam
    (2016-11-09 17:41)
    Znów go modrale z firm podpuścili. Tak jak ze śmigłowcami produkowanymi w Polsce z silnikami ukraińskimi. Zdumiewa mnie jak łatwo daje sie robić w idiotę
  • ~Wikary
    (2016-11-09 10:01)
    Spodziewam się wkrótce kolejnego wystąpienia naszego walecznego Ministra Wojny, na którym zapowie zakup tysięcy rowerów dla polskiej armii. Oczywiście będzie to bojowy sprzęt z polskiej fabryki firmy Romet. Dla OT kupi się tysiące kos, już fabrycznie postawionych na sztorc. Da to pracę tysiącom kowali, czyli praca dla wsi polskiej porzuconej po likwidacji PGR.
  • ~waldek
    (2016-11-09 03:36)
    Małe g.....niane drony przeciwko iskanderom? No po prostu geniusz obronności nam się narodził. Jeśli jeszcze dzisiaj Trump zostanie prezydentem USA, to pora zwiewać..... tylko dokąd ?
  • ~baba
    (2016-11-08 23:59)
    Antos kupi sobie drony, bo Antos lubi sie bawic. Te devianty tak juz maja. Zobaczy samoloty, kupuje. Zobaczy statki- kupuje. Nie potrzeba mu zadnej strategii, zadnego rozeznania ani wiedzy. Trzeba sie przypodobac, a to kosztuje. Co po dronach? CZym sie Antos zabawi ? I smutne I smieszne. Jak caly nasz kraj.
  • ~baba jaga
    (2016-11-08 22:52)
    Sadze ze powinien zaczac od łukow,bedzie najbezpieczniej!A potem dlugo nic.....i zmiana wladzy!
  • ~Kac
    (2016-11-08 21:04)
    Następnym zakupem będą wszy bojowe, wystarczy parę reszta powstanie w ramach ofsetu.
  • ~Alien
    (2016-11-08 20:41)
    Już niedługo po Antosia przyleci pojazd z napędem antygrawitacyjnym i zabierze go w przestrzeń kosmiczną.
  • ~ktoś
    (2016-11-08 17:52)
    Znowu miliony na zabaweczki dla niedorozwiniętych chłopców?!
  • ~emeryt który służył w wojsku prawdziwym
    (2016-11-08 16:47)
    Ciśnie się pytanie czy te drony są wielozałogowe czy jednoosobowe,mają pomagać w ratownictwie morskim ,wyspecjalizowane dla wojsk specjalnych.Jest to następna bujda wysokiej rangi specjalisty, dziwi mnie dlaczego nie wypowiadają się żołnierze z doświadczeniem a nie po 2 tygodniowych szkoleniach kursach oficerskich lub bez nich.
  • ~ser
    (2016-11-08 15:51)
    Kolejne zakupy Antka na niby ;]
  • ~Kalder
    (2016-11-08 15:29)
    Zdjęcie z kolorowym czułkami jest świetne - perfekcyjnie ukazuje sposób myślenia pana ministra
  • ~Lysa
    (2016-11-08 15:05)
    "tysiące latających bezzałogowców dla obrony terytorialnej" - aż strach się bać, jak ma się chorego na paranoję ministra od wojska.
  • ~Mirekch1
    (2016-11-08 15:01)
    Antoś!powinien zakupić zamiast dronów kropidła i wodę święconą,żałosne.
  • ~realista
    (2016-11-08 14:33)
    Ciekawe kiedy oferta przestanie być aktualna?
  • ~Psiapsiółka
    (2016-11-08 14:25)
    Ooooooo! Samoloty bezgłowe!!!
  • ~emma2000
    (2016-11-08 14:09)
    AnDron Antoni kupi tysiące dronów. W Lidlu sa już po 140 zł.

Może zainteresować Cię też: