• ~demokrata
    (2016-11-11 13:51)
    Ida CZERWONE SWINIE !!!
  • ~helena
    (2016-11-11 13:57)
    O i niech sobie idą!!!!!!
  • ~Fruzia
    (2016-11-11 14:00)
    pseudo demokrato....za parę miesięcy będziesz to mówił o pisuarach...z tą różnicą, że nie czerwone tylko czarne *********
  • ~Szechter
    (2016-11-11 14:12)
    Zakodowane łby! Czerwona zaraza z Kijowskim alimenciarzem na czele z POwskimi zlodziejami i debilami z Nowoczesnej z Ryszardem Wielkim na Rubikoniu!
  • ~Ja
    (2016-11-11 14:14)
    Fajne flagi macie, a gdzie czerwone sztandary ZSRR?
  • ~ajax
    (2016-11-11 14:20)
    Miało być 100 tyś. szKODników, a tu taka lipa?!Znowu trzeba stosować sztuczki, odpowiednio filmować i fotografować, żeby "optycznie zawyżyć" ilość uczestników.
  • ~dzinia
    (2016-11-11 14:38)
    Straszne chamstwo się panoszy teraz w Polsce i na forach! Obrzuca się obelgami marsz KODu! Co się stało z tą Polska? Narodowcy katolicy,jak Wam nie wstyd? Nie jesteście godni,aby nazywać się prawdziwymi Polakami! Przynosicie naszemu krajowi wstyd!
  • ~ajax
    (2016-11-11 14:42)
    Wyjątkowo przykra sprawa patrzeć w Święto Niepodległości na marsz targowiczan.
  • ~Sylwester
    (2016-11-11 14:45)
    11.11 TO WIELKIE ŚWIĘTO POLAKÓW ! Jeszcze w 1913 biskup Aleksander Kakowski kiedy został prymasem dostał w prezencie od cara Mikołaja II 1000 rubli w złocie,złoty pastorał i mitrę . Teraz kiedy nadszedł 11 listopada 1918 biskup Aleksander Kakowski PRYMAS KRÓLESTWA KATOLICKIEGO jak się patrzy musi opuścić Zamek Królewski w Warszawie wraz ze swym sekretarzem księdzem prałatem Zbigniewem Chmieleckim czerwony ze wstydu . To święto Polaków na całym świecie . Polaków ateistów jak i Polaków różnych wyznań a nie jak uważano dotychczas że Polak to koniecznie Rzymski Katolik głuchy i zaślepiony cenzurą.
  • ~komedia
    (2016-11-11 15:03)
    Dlaczego nie niosa flag sorosowych,a chowaja sie pod polskimi?
  • ~niemcy sPOnsorują i szKODzą Polsce
    (2016-11-11 15:03)
    HYCLE...HYCLE...zaKODowanego MENELA kijowskiego złapać do łaźni hoooja umyć,odwszawić,POsypać wapnem i za kraty.Na wieki.
  • ~Groniar
    (2016-11-11 15:07)
    Jak oni muszą się męczyć pod tymi pomnikami i na Wawelu. W du..e mają Święto Niepodległości i Polskę, chodzi o jeszcze jedną okazję do okazania pogardy i zaatakowania wroga i policzenia się, a tu lipa.Kijowski, Komorowski, Schetyna, Kopacz mało tego, że trzeba się było nauczyć kilku nazwisk na pamięć i zapamiętać kto to taki, to jeszcze ten horror w Ameryce.
  • ~pot fox
    (2016-11-11 15:08)
    Towarzysze wasz czas przeminął tak jak CCCP !!!! Uzurpatorzy i aferzyści Polska jest wolna ani komunistyczna ani liberalna !
  • ~Elżbieta
    (2016-11-11 15:10)
    A może niedługo pan były prezydent Komorowski zastąpi , pana Kijowskiego w KODzie ??? Jeżeli były prezydent spełnia się dobrze w KODzie , no to szerokiej drogi panie Komorowski !!!!
  • ~Pracujacy w Norwegii
    (2016-11-11 15:14)
    Niech ida(!!!), zrobic im klatki przez Bug moze sobie POjda tam, skad miedzy innymi sa sterowani. VON z Polski KODziarze = S.mrodziarze = Zadymiarze = Alimenciarze = K.urwiarze = SOVIECIARZE !!!!
  • ~a jacy młodzi 60+
    (2016-11-11 15:18)
    Oj cieniutko, cieniutko KODowcy. ja
  • ~MN...
    (2016-11-11 15:25)
    ylity trzesace portkani!!!krzyczace ze niema Demokracji!
  • ~Q
    (2016-11-11 15:45)
    A Bolka nie było ? Zabrakło pewnie kasy KODowi, a Bolek za darmo nie przyjdzie ?
  • ~w bullu i beznadzieji
    (2016-11-11 15:49)
    Nawet Big Cyc z zaKODowanym Skibą nie POmógł ?
  • ~KODomitów w kamasze
    (2016-11-11 16:15)
    I tu się Brunek mylisz..Polska odzyskiwała niepodległość trzykrotnie...po raz trzeci rok temu,gdy Ciebie ruski WSIoku i całe peło naród pogonił od koryta.