• ~Kazimierz
    (2017-02-02 19:42)
    Dalej bracia, do bułata Wszak nam dzisiaj tylko śnić! Pokażemy, że i Polak Umie jeszcze wolnym być Dosyć życia na kolanach dosyć woli jaśnie pana dosyć tronu i ołtarza Pan wolnością nas obdarza Własność ale tu i teraz Wolność bez ograniczenia ziemi Ojców, ich pamięci nie możemy dać zbezcześcić Już złodzieje i tyrany włoskim carom zaprzedani nowomową nas czarują życie w niebie obiecują, Dalej bracia, do bułata wolność czeka na majdanie dosyć kłamstwa i złodziejstwa godność ludziom przywróć Panie Wiwat młodzież narodowa Tobie Polsko! Tobie cześć bez słowa bądź gotowa, Za Ojczyznę życie nieść.
  • ~franek
    (2016-11-14 18:22)
    Wszystko tylko nie patrioci - idioci moze ? Zakapturzone bandyctwo nie ma nic wspolnego z Polska, Bogiem i Honorem, Szkoda tylko ze Policja poblaza tej holocie i zamiast stac na strazy Polskiego prawa daje sie wciagac w polityczne gierki wedlug kaczego scenariusza pisanego pod dyktando jego mocodawcy Putina a wypelnianego przez Antka Swira. Na ale to juz duzo wieksza bajka.
  • ~maria
    (2016-11-13 19:36)
    demokrata naucz się polskiego ortografia - 2 na szynach
  • ~demokrata
    (2016-11-13 12:32)
    Jeszcze Polska nie zginela puki my zyjemy ! Widzeliscie ilu CZERWONYCH było na marszu szKODnikow ? - znowu czerwona kompromitacja
  • ~adam
    (2016-11-12 23:12)
    Program (PIS) - programem młodzieży - HURRA HURRA HURRA --- ja wolę uśmiech i wolność razem z zachodem niż z Kaczyńskim.
  • ~Maria
    (2016-11-12 22:55)
    Przecież to ich Kurski powiedział " CIEMNY LUD TO KUPI " czyżby miał racje - KUPUJECIE TO WSPÓŁCZUJĘ że nie potraficie samodzielnie myśleć.
  • ~Maria
    (2016-11-12 22:49)
    Pamiętajcie to nie starcy pójdą na wojnę - Kaczyński i Macierewicz - są za starzy tylko skryją się za waszymi plecami. Oni nie mają matek które, by po nich płakały,a Wy macie spytajcie się własnych matek czy tak chętnie poślą Was na wojnę z wyimaginowanym wrogiem stworzonym przez chorych ludzi. Pamiętam czasy kiedy straszyli nas zachodem, ale wtedy Europa i świat były dla nas zamknięte i była tylko jedna prawda,Teraz trzeba być analfabetą żeby nie wiedzieć.
  • ~Maria
    (2016-11-12 22:39)
    Jeszcze trochę i zabronią słuchać muzyki z tego zgniłego zachodu - niczym w Afganistanie - tylko patriotyczne pieśni będzie można słuchać i maszerować wojskowym krokiem. Gdzie idzie Wasza młodość dokąd zmierza i dokąd dojdzie.
  • ~Maria
    (2016-11-12 21:35)
    Proponuje tych bogobojnych narodowców wysłać do Syrii niech zobaczą jak to jest na wojnie i zobaczymy czy nadal będą mieć ochotę na walkę.Jestem ciekawa czy UNIA nadal będzie be.Niech przejadą się na Ukrainę do Serbii i popatrzą jak te kraje rozwijają się bez UNII. Bylibyśmy dziś na takim samym poziomie i do takiego poziomu chce nas sprowadzić dziadek Kaczyński bo taką Polskę pamięta z dzieciństwa.Jak młodzi mogą go popierać - te smętne miny,zero radości ciągłe rozdrapywanie historii. Przecież on wpędza Was depresyjne stany bo sam jest w ciągłej depresji, a Wy jak owce idziecie za nim przecież przed Wami jest całe ŻYCIE przed nim jest go znacznie mniej.
  • ~sev
    (2016-11-12 19:04)
    POLSKA NIE MA BOGA- zastąpili Go klechy NIE MA HONORU - zniszczyli go klechy, NIE MA OJCZYZNY - ZDRADZILI JĄ KLECHY. Z CZYM POSZLI CI NIEWOLNICY NA ULICĘ ???
  • ~ssak
    (2016-11-12 13:48)
    A co jeśli Boga nie ma. Honor przestaje istnieć, a Ojczyzna dojna.
  • ~Jan z Kaczek Malych kolo Gdanska
    (2016-11-12 12:07)
    Bog mal Polske w d...e gdy doszlo do rozbiorow i zaborow, do kleski wrzesniowej 1939, masowego rozstrzeliwania Polakow, do Katynia, do tragicznego konca Powstania Warszawskiego. Skad on teraz sie znajduje jako pierwszy obok Honor i Ojczyzna ?
  • ~z pisu
    (2016-11-12 10:58)
    Według policji uczestniczyło w nim 75 tys. osób, według organizatorów - ponad 100 tys, a kogo to obchodzi ? Święto jest ważne a nie frekfencja .
  • ~Konrad Wallenrod
    (2016-11-12 09:26)
    Polecam mlodym Polakom poznanie tresci Biblii,szczegolnie Ksiegi Wyjscia rozdzial 20 wiersz 4 -6,Pwt 5,8 - 10,Rz 1,18 - 32.Dalej caly Nowy Testament,mysle ze umiecie czytac i samodzielnie zrozumiec teksty.W kompletnej niewiedzy zyjecie,dlatego macie stale klopoty.Wolnosc sumienia jest potega.
  • ~Ukrainiec
    (2016-11-12 08:24)
    Ale dla czego spalono flagę Ukrainy...? Co to ma wspólnego ze świętowaniem Niepodległości. To, akurat, nie świadczy o was dobrze - my też o tę Niepodległość teraz ciężko walczymy. Wstyd! Myślę, że to był wybryk chuliganów a nie prawdziwych Polaków, bo większość Polaków to jednak mądrzy i wspaniali ludzie! Kocham Polskę i Polaków!
  • ~Krystyna2016
    (2016-11-12 08:01)
    O dziwo jak nie rzadzi PO PSL to i burd na marszu nie było.Czyli wniosek prosty zabrakło prowokatorów nasyłanych przez ówczesną władzunie.Ale gapowaci dziennikarze cmokierzy jakoś tego nie zauważyli,no i z policzeniem uczestników bidule mają problem,bo KOD mizerniutko wypadł.
  • ~Warszawa 2016.11.11
    (2016-11-12 06:13)
    ... a gdzie najemne pismaki z der dziennik i jego wydawcy paskudnej niemry springerowej wiadomości z I MSZY ŚW z ŚWIĄTYNI OPATRZNOŚCI.... gdzie? .... judasze, szczuje i żuliki...
  • ~11
    (2016-11-12 00:55)
    Polska najcenniejsze ****** europy
  • ~wiem
    (2016-11-12 00:19)
    OJCZYZNA, WOLNOSC, HONOR, dla patriotow!
  • ~Autor nieznany
    (2016-11-11 23:51)
    Inny marsz pod haslem "Oddajcie Koryto" skupil smietanke polskiej trzody chlewnej i naczelnych swiniopasow.

Może zainteresować Cię też: