• ~Wasz miłośnik
    (2016-11-11 16:01)
    Kocham Was, młodzi PATRIOCI !!! Nie dajecie sobą manipulować jak ci zakodowani starcy. Brawo !
  • ~Monachijski
    (2016-11-11 16:58)
    Dlaczego w tym Marszu niektórzy uczestnicy są zakapturzeni i dlaczego niektóre hasła pisane są germańskim alfabetem ? Może Tumanowicz coś na ten temat powie ? Na Marszu KOD-u nie było zakapturzonych osób, a hasła były wypisane w polskim alfabecie.
  • ~Tyciutki Lucyfer
    (2016-11-11 18:47)
    "Pomylony patriotyzm" na usługach obecnej władzy. Jeżeli suweren tego nie rozumie to zapraszam na wiadomości o 19.30 w telewizji publicznej.
  • ~Rodak
    (2016-11-11 14:38)
    Marsz Niepodległości . Brawo, brawo, brawo Polacy .Tak trzymać . Spokojnie i dojdziemy do celu, mimo rozlicznych przeszkód .
  • ~czyżby
    (2016-11-11 15:52)
    Dużo nas Polaków, targowicy coś niewiele ?
  • ~patriota realista
    (2016-11-11 20:25)
    Polska jest skończona. Gospodarczo zero. Wzrost poniżej dotacji europejskich. In owacje zerowe. Społeczeństwo obywatelskie na poziomie krajów środkowo afrykańskich. Potenzial intelektualny polskiej nauki na poziomie profesorów Pawłowicz czy Glińskiego. Katastrofa. Europa nie powinna czekać na hamulcowych. Polska nigdy nie należała kulturowo do Europy, tylko do tzw. Europy Wschodniej. Czyli do strefy wpływów Rosji. Wspólnie z Białorusią i Ukrainą.
  • ~Bolesław Grabowski
    (2016-11-11 16:14)
    WIELKA POLSKA NARODOWA precz z lewactwem i zboczeniami !!!!!
  • ~GEORGINA
    (2016-11-11 17:39)
    Coś mi tu nie pasuje z Bogiem, Honorem i Ojczyzną. 15.Piotr powiedział więc do nich: „To wy właśnie wobec ludzi udajecie sprawiedliwych, ale Bóg zna wasze serca. To bowiem, co za wielkie uchodzi między ludźmi, obrzydliwością jest w oczach Bożych.”
  • ~elf
    (2016-11-11 18:41)
    Polactwo się kompromituje bug-bluzgot i obciach klasyka polactwa
  • ~ked
    (2016-11-11 16:02)
    Szacunek!!!
  • ~Jegor Parnik
    (2016-11-11 14:51)
    Te zdjęcia mają nam wmówić że ten cały marsz to tylko ONR i nikt więcej.
  • ~Autor nieznany
    (2016-11-11 23:51)
    Inny marsz pod haslem "Oddajcie Koryto" skupil smietanke polskiej trzody chlewnej i naczelnych swiniopasow.
  • ~wiem
    (2016-11-11 20:23)
    OJCZYZNA, WOLNOSC, HONOR, dla patriotow!
  • ~wiem
    (2016-11-12 00:19)
    OJCZYZNA, WOLNOSC, HONOR, dla patriotow!
  • ~Gratulacje !!!
    (2016-11-11 23:29)
    Marsz Niepodległości był super, pokazał mądrość narodu i przy okazji obnażył mierność opozycji. Młodzi uczestnicy Marszu Niepodległości: gratulacje !
  • ~Krystyna2016
    (2016-11-12 08:01)
    O dziwo jak nie rzadzi PO PSL to i burd na marszu nie było.Czyli wniosek prosty zabrakło prowokatorów nasyłanych przez ówczesną władzunie.Ale gapowaci dziennikarze cmokierzy jakoś tego nie zauważyli,no i z policzeniem uczestników bidule mają problem,bo KOD mizerniutko wypadł.
  • ~Warszawa 2016.11.11
    (2016-11-12 06:13)
    ... a gdzie najemne pismaki z der dziennik i jego wydawcy paskudnej niemry springerowej wiadomości z I MSZY ŚW z ŚWIĄTYNI OPATRZNOŚCI.... gdzie? .... judasze, szczuje i żuliki...
  • ~Ukrainiec
    (2016-11-12 08:24)
    Ale dla czego spalono flagę Ukrainy...? Co to ma wspólnego ze świętowaniem Niepodległości. To, akurat, nie świadczy o was dobrze - my też o tę Niepodległość teraz ciężko walczymy. Wstyd! Myślę, że to był wybryk chuliganów a nie prawdziwych Polaków, bo większość Polaków to jednak mądrzy i wspaniali ludzie! Kocham Polskę i Polaków!
  • ~wiem
    (2016-11-11 20:26)
    sekta smolenska, polski kk i parszywe polactwo, to TARGOWICA II.
  • ~babcia
    (2016-11-11 22:11)
    "Polska bastionem Europy"--usmiac sie mozna. Jakos Europa nic o tym wie. A dlaczego "bastionem"? "Przedmurzem chrzescjanstwa" , "Mesjarzem narodow" ? tylko, ze nikt oprocz Polakow o tym nie wie i nikt sie tym nie interesuje. Co za pustoslowie....

Może zainteresować Cię też: