• ~Dzielnicowy
    (2016-12-19 14:55)
    O kulach ale pod Sejm pojadę. Może Posłowie coś mi kapną (oby nie kopa w d... .)
  • ~Autor
    (2016-12-16 16:50)
    W Państwie czystki jak w CCCP za Stalina - zaczyna śmierdzieć Kremlem...
  • ~PRL
    (2016-12-11 17:57)
    idź do OFE
  • ~wszystkich ochranial
    (2016-12-07 20:41)
    A przedtem w PRLu to kogos ******* ochranial. Tak wiec przejada cie sie po emeryturze.
  • ~Dziuliana
    (2016-12-06 19:06)
    Oj PetRUSY -PetRUSY łzy leją nad EMERYTURAMI POlszewiKÓW co byli gorsi od tych ze wschodu bo to obcy a oni mordowali swoich znaczy POLAKÓW o ile nimi są bo nie sądze
  • ~xxx
    (2016-12-05 23:21)
    Nie zabierają ci emerytury a wg mnie powinni, dostaniesz średnią krajową o której miliony Polaków mogą tyko POmażyć!!
  • ~**|||
    (2016-12-05 21:44)
    Emerytura w wieku 40-45 lat, wyższa niż średnia krajowa, i jescze mało?
  • ~no tak
    (2016-12-05 15:05)
    Wolnej Polsce ? coś wam się pie-doli w główkach !
  • ~Todt
    (2016-12-05 14:48)
    Kto PiS popiera z głodu umiera!
  • ~POzamiatać tym POdczerwonym
    (2016-12-05 12:42)
    A co z KAMIENICAMI i Wiliami PO 300 a i więcej metrażu tych UB i SB też bym ich swadził do M2 w jakim inni mieszkancy mieszkają
  • ~SOWA
    (2016-12-05 12:37)
    zośkki ,elfy,wolni i obiektywni to ta sama osoba,zakompleksiona i rozgoryczona dobra zmianą,proponuję przed świętami spowiedż szczerą!pozdrawiam i modlę się za nienawistników o przemianę serc SZCZĘŚĆ BOŻE!
  • ~emma
    (2016-12-05 12:35)
    Posłanka Szwiening -Wielgus od PETRUSA mamy poparcie Nowoczesnych UBEKÓW i ESBEKÓW 60 +tak wypowiadała się POD ODSTRZAŁEM w TELEWIZJI wczoraj
  • ~Klawisz wolontariusz
    (2016-12-05 06:02)
    GAWOR---jak ochraniałeś . Emerytura Ci się nie należy Tylko cela we Wronkach
  • ~WMT
    (2016-12-04 23:00)
    Jak Ty "ochraniałeś" to ja tyrałem jak wol i placilem co miesiac worek podatkow. Dzisiaj ZUS mi proponuje 270 zeta emerytury. Jakoś mi Cie nie szkoda.
  • ~danka
    (2016-12-04 17:41)
    To byli tacy sami ludzi jak inni, którzy chcieli gdzieś pracować na utrzymanie rodziny a wykonywali polecenia swoich przełożonych, czy za jakiś czas rozliczycie Dudę który jest marionetką Kaczyńskiego i robi to co on mu karze. Po porostu wprowadzili Państwo na skraj bankructwa spełniając swoje obietnice wyborcze i szukają pieniędzy na 500 + niech zabiorą posłom i senatorom którzy nic nie robią tylko **** płaszcza i w nosie dłubią a biorą niezła kasę.
  • ~porucznik sosabenko
    (2016-12-04 16:06)
    to trzeba był razem z ruskimi w 1992 kiedy opuszczali bazy w polsce jechać do rosji tam puticzenko dał by wam sowite emerytury a tak wogóle dziwne że wogóle dostajecie w polsce emeryturę
  • ~przy okrągłym stoliczku
    (2016-12-04 15:25)
    Nie zapominajmy, że to decyzją Jacka Kuronia z rządu Suchockiej 1 1993 r podwyższono służbom emerytury o 300%!
  • ~realista51
    (2016-12-04 13:29)
    ..wyrzucić na śmietnik historii ............... "magdalenka" + tzw."nocna zmiana" ...... się kłania
  • ~autor
    (2016-12-04 11:17)
    przecież emerytur nikt im nie zabiera, tylko sprawiedliwie równa do poziomu i tak wysokiego, jakiego większość cywili z ZUS nie otrzyma, precz z przywilejami
  • ~ref
    (2016-12-04 11:10)
    powiedz to młody mundurowy emerycie 65 letniej kobiecie na kasie w markecie, 67 letniemu kierowcy, chirurgowi, budowlańcowi itp. , wasze wczesne emeryturki powinny być zlikwidowane od dawna. Namnożyło się uprzywilejowanych , którym "się należy" bo pracowali w mundurach, może jeszcze harcerzom zafundujemy takie przywileje.