• ~prawo
    (2017-04-29 21:38)
    brawo kochana patriotyczna mlodziez -----przeszkadzajcy wam to zausznicy wrogow ....to zbieranina roznych psepolakow oplacanych
  • ~demaskator Pospolitych Oszustow
    (2017-04-30 02:16)
    Dlaczego SBeckie czerwone swinie nazywane sa obywatelami RP ? Jak można Polakom taki zamet w glowach wprowadzać ? Czerwona poprawność ?
  • ~Jasiek od Wściekliców
    (2017-04-30 04:57)
    Lejcie chłopaki w te sprzedajne czerwone ryła ,aż będą się sypać pazdzierże z chamstwa.Lejcie też w te sprzedajne łby poniemieckie,pogrobowców Adolfa i Eriki,dziadków z Wermachtu i i dziadków z kibucu tworzących trzon złodziejstwa i podstawowe zródło fałszu i oszustwa na polskiej ziemi.
  • ~cicero
    (2017-04-30 05:14)
    Demokracja polega na tym, ze każdy ma prawo demonstrować, także ONR.
  • ~Jimmy Bounce
    (2017-04-29 22:51)
    Wolę ONR niż marsz śniadych byczków gotowych do kulturowego ubogacania
  • ~Ghjo 9
    (2017-04-30 03:49)
    Obywatele sb. Cuchnace smietnisko histori.
  • ~aaa
    (2017-04-29 21:58)
    ale dlaczego onr nie nosi swastyki przecież są w 100% faszystami
  • ~motek
    (2017-04-29 21:37)
    To betonowy elektorat PiS , chuchają i dmuchają na nich a poparcie w okolicach 1 procenta .
  • ~tomasz
    (2017-04-29 22:44)
    Wyzamykac faszystow!
  • ~Johan
    (2017-04-29 22:11)
    Czy funkcjonariusz ochraniający ONR to policjant czy tylko sługus PIS? Tak samo jak ONR powinien byc potraktowany.
  • ~bialoczerwona
    (2017-04-29 22:40)
    po co ta zielona szmata i czemu na kiju ?
  • ~Al
    (2017-04-30 05:49)
    Merkel,Putinowi i herr Tuskowi (oraz niemieckim mediom) wszystko co patriotyczne przeszkadza.
  • ~Bingo
    (2017-04-30 00:53)
    Brunatne koszule ... zadni tam patrioci
  • ~puszczyk
    (2017-04-30 12:06)
    ... na szczęście pochód nie był zbyt liczny i przewietrzanie stolicy , a myślę tu o smrodzie pozostawionym po przejściu ONR-u , nie trwało długo.....
  • ~gucio
    (2017-04-30 09:00)
    ONR to patrioci w odroznieniu od pogrobowcow KPP z antypolskiej Gazety Wymiotnej i okolic. Przypomnijmy: KPP to byla kominternowska agentura, dazaca do zaprowadzenia czerwonej zarazy w Polsce. Obca Narosl - wtedy tak jak obecnie GW.
  • ~autor
    (2017-04-30 09:19)
    Brawo...........Brawo....tak trzymać..........kochana młodzież....
  • ~Brawo ONR
    (2017-04-30 11:33)
    Brawo ONR, Powinni jeszcze tym SBekom sprawic lanie gdy blokowali przemarsz ,Gonic to SBeckie ******* ,ktore pokazalo sie przed sejmem ,Byl tam tlusty Kalisz byli szpicle z PO ,Nowoczesnej i ZSL /Psl / ,byli KODziarze oraz towarzystwo wszelakiej masci lewackich odpryskow ,
  • ~sic.
    (2017-04-30 08:48)
    To idzie Polska PiSu
  • ~Przemko
    (2017-04-30 09:51)
    Myląca nazwa. To są UB - watele.
  • ~elf
    (2017-04-30 08:39)
    ONR to faszyści

Może zainteresować Cię też: