• ~Oberschlesier
    (2017-06-03 10:14)
    Niech te dwie sprzedajne papugi , Czubkowska i Klingier, nie wypowiadaja sie za mlodziez. Stop islamizacji Polski a te dwie filoislamistki raus nach Deutschland.
  • ~Leme
    (2017-06-03 15:26)
    To nie islam jest problemem, to syjonisci ktorzy stoja za rozwalaniem europy napuszczaja ludzi przeciwko ********* Ciekwe ze mozna chodzic z transparentami "stop islamizacji polski" a nie mozna z takim na ktorym bedzie napisane "stop syjonistycznej wladzy". Ale by nie wrzask podniosl...
  • ~Jimmy Bounce
    (2017-06-03 12:27)
    Jeszcze jest nadzieja w naszej kochanej Polsce
  • ~Krokodyl
    (2017-06-03 13:37)
    Ciężko będzie Wam włączyć Polskę do państwa komunistycznego, które budujecie na zachodzie.
  • ~goral
    (2017-06-03 10:13)
    Ja jestem prawicowy i jestem przeciw PiS Co to znaczy prawicowe myslenie ? To PiS zawłaszcza słowo prawicowość a nie ma do tego zadnych uprawnień. PiS = PZPR komuna kościelna, bo kościół w Polsce nie jest kościołem tylko sektą
  • ~qaduq
    (2017-06-03 12:05)
    Tytuł sam skręca ze śmiechu. To niby UE rządzi lewica, a w Rosji, Wielkiej Brytanii i USA rządzi prawica? Czy otwieranie granic dla zaspokojenia zachcianek fabrykantów broni, niszczących dowolnie wybrane kraje, od Iraku, Syrii, Libanu, Palestyny, przez Libię i Tunis, nie wyliczajac pozostalych to lewicowość, czy prawicowość? Czyje to w koncu wojska obaliły reżim w Iraku i Libii, kto mial program rozwoju talibow w Afganistanie, akto wspieral Hamas przeciwko Al Fatah? A niby to bez rzadnego wsparcia, bez pieniędzy, przewodnikow, miejsc kwaterunku, sami z siebie wędruja wyganiani wiadomo przez kogo, ale wspierani nie wiadomo do konca za czyje pieniądze? Dlaczego to same kraje arabskie, zasobne w ropę Arabia Saudyjska i Kuwejt nie przyjmuja uciekinierów? Puste hasła o wsparciu nieszczęśnikowprzez ludzi bez serca, którzy sami wlasne drzwi mają zamkniete. I niby skąd ta moda na wielokulturowość w każdym kraju. Nawet w Izraelu opozycja lewicowa opowiada się za rozdzieleniem obu narodów na dwa odrębne państwa. Rozpad wielonarodowej Jugoslawii, Związku Sowieckiego wszyscy widzieli. Zgodne narody Turków i Kurdów znane są na całym swiecie. A już przyklad Basków i Katalończyków w Hiszpanii też zachęca, żeby wzbogacić ich o przybyszy z sąsiedniej Afryki. Kolejna ściema tych, ktorzy nic dla uciekinierow dobrego za własne pieniądze nie robią.
  • ~jac
    (2017-06-03 19:40)
    Jak zapraszają Rabina to OK? a gdzie świeckie Państwo, jak Biskup przyjdzie to krzyk i protesty, to tak jak pan Hartman walczy o świeckie państwo ale wspiera organizację propagującą judaizm, to takie zwalczanie konkurencji religijnej raczej.
  • ~pepek swiata
    (2017-06-03 18:40)
    Polacy to najmniej toleancyjny naród, nie mówiąc o antysemityzmie i rasizmie... i cały swiat o tym wie !
  • ~Dyżurny psychiatra kraju
    (2017-06-03 11:34)
    Spora część z tych dzieciaków zostanie emigrantami. Czyż to nie zabawne?
  • ~lovefool
    (2017-06-04 14:11)
    der dziennik już kompletnie odleciał. a wykładowcy, którzy w lobbują za partią, która sama się chwaliła uczynieniem z Polski państwa teoretycznego i "ch-j d-pa i kamieni kupa" powinni wylecieć na kopach z uczelni, bo to znaczy, że [jako osoby niby wykształcone, światłe, mądre] popierają niszczenie Polski. A uchodźców niech sobie biorą szkopy, skoro makrela ich sobie zapraszała, to niech teraz piją to piwo, które naważyli. Nie sposób nie odnieść wrażenia, że szkopy po prostu mają gorący kartofel, którego chcą się pozbyć. Jeśli zgodzilibyśmy się na przyjmowanie "uchodźców" możemy mieć pewność, że będą to sami zbrodniarze wojenni, terroryści, mordercy, gwałciciele, zahivieni, analfabeci, kulawi i garbaci. Aa i jakimi musicie być skur-ysynami, żeby stręczyć nam *********** skoro w przeciągu dekady z Polski emigrować musiało kilka milionów młodych Polaków?! Noo i do takiego reżimu okrutnego chcecie ich wysłać?! Katotalibanu?! Problemem Polski jest brak dekomunizacji - wszędzie - a uczelniach, w sądach, prokuraturach, policji, polityce, biznesie!!