• ~zza oceanu
    (2017-09-30 03:56)
    na stulecie Sadu Najwyzszego prezydent nie znalazl czasu, ale objaiwen fatimskich nie ominal RZYGAM TA OBLUDA
  • ~juras
    (2017-06-18 22:25)
    jak nie na nartach to na kolanach
  • ~wjw
    (2017-06-08 10:54)
    Oczywiście udział w tym teatrze członków rządu obowiązkowy...
  • ~nnnn
    (2017-06-08 10:34)
    Prowincjusze na obchodach halucynacji. W tle trochę idiotów.
  • ~!!!!
    (2017-06-07 17:10)
    Wszyscy pucolowaci jacyś.
  • ~????
    (2017-06-07 17:06)
    Polska neutralna swiatopogladowo ?
  • ~denisa
    (2017-06-07 12:40)
    Polsko, powstań z kolan ! Ludzie ograniczeni, a przy tym fanatycy, stanowią plagę ludzkości. Biada państwu, w którym tacy ludzie mają władzę.
  • ~wiesia
    (2017-06-07 12:18)
    modlą się w intencji sadurskiej 90 tys./mc w PZU
  • ~DC
    (2017-06-07 12:09)
    A kogo to obchodzi? Preferencje, dysfunkcje i inne problemy tych ludzi, to ich prywatna sprawa.
  • ~zizi
    (2017-06-07 12:09)
    Jesooo dlaczego oni wszyscy sa tacy brzydcy????
  • ~OIBSERWATOR
    (2017-06-07 11:18)
    Na zdjęciu wszyscy mają kamienne twarze z wyjątkiem p.p.Dudów. Z czego nasz pan prezydent jest taki zadowolony? Podejrzewam, ze wyłącznym powodem jego zadowolenia jest to, że jest prezydentem i, że w to uwierzył.Żadnej innej przyczyny nikt zapewne nie zna.
  • ~j-23
    (2017-06-07 09:04)
    A Adrian wspomina ostatni nocny czat z leśnym ruchadełkiem i Karoliną wazeliną
  • ~gosc
    (2017-06-07 09:03)
    jak tak może być iż w normalnym dniu pracy niby wybrańcy narodu nie pracują? a reszta musi, niech zrobią prawie 300 dni świąt kościelnych i będzie fajnie, wszyscy będziemy ucztować, a głupole niech pracują
  • ~obserwator
    (2017-06-07 08:54)
    Gdziekolwiek by nie był pan prezydent ciągle z tym głupkowatym uśmiechem.
  • ~krew czlowieka zalewa
    (2017-06-07 08:49)
    Prezydent i rząd to Episkopat bis. Przecież papież niedawno powiedział, nie dosłownie, że te objawienia fatimskie to brednie i trzeba do tego podchodzić z wielką rezerwą. Nasza wszech władza wie lepiej. Chce pokazać ciemnemu ludowi, jak bardzo jest miłosierna i jak ich kocha bezgranicznie. Na tym opiera swoje trwanie na stołkach. Zgadzam się w 100% z forumowiczem ~Sielankowy kudłacz. Tak jak na trumnach smoleńskich, tak na fatimskich przekłamaniach jednoczą ciemny polski lud. XXI wiek, a ciemnoty zamiast ubywać, przybywa. Niebywałe.
  • ~Gosc
    (2017-06-07 08:21)
    Wiara to osobista sprawa kazdego czlowieka. Nie powinno sie nia afiszowac ( a juz w ogole osoby rzadowe, panstwa swieckiego). Stoja z przodu, zeby zdjecia fajnie wyszly. Te kolektywne wycieczki przypominaj mi pierwszomajowe pochody.
  • ~TT
    (2017-06-07 08:12)
    A ciemny lud kupuje!!!!!!! Co za ludzie!!!! Cały ten polskokatolicki styl - msza, klękanie, modły - a potem kłamstwa, złodziejstwo, kolesiostwo!!! Byle na pokaz było ładnie. Na co dzień syf, **** i chamstwo - ale do kościoła nowe buty - bo do nich cały ten **** się nie przykleja! i im ktoś większa szuja - tym bardziej się wypycha pod ołtarz! Wstydź się wyborco PIS
  • ~domo
    (2017-06-07 08:05)
    A co im się ukazało?
  • ~lolo
    (2017-06-07 07:58)
    To wreszcie uczciwy i prawdziwie polski rząd.
  • ~Zoja
    (2017-06-07 07:45)
    Pogwałcenie Konstytucji przez Prezydenta i Premier,a ,która to Konstytucja zapewnia rozdział Kościoła od Państwa.